Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3.0 jest tylko w quattro. Podwójny wydech tylko w 2.0TFSI 2.7TDI i 3.0TDI

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak to a 2,0 tdi nie szło w quattro ? :huh:

Opublikowano

Czytanie ze zrozumieniem.

Chodzi o to, że 3.0 TDI nie występuje z FWD.

Opublikowano

Czytanie ze zrozumieniem.



Chodzi o to, że 3.0 TDI nie występuje z FWD.

Dokładnie

Opublikowano

Podwójny wydech tylko w 2.0TFSI 2.7TDI i 3.0TDI

A w polifcie tez w 1.8TFSI S-Line,nawet w ośce.

Jaki numer ma ta podstopnica do poliftowego B8?

http://allegro.pl/nakladki-na-pedaly-audi-rs-do-audi-a4-a5-q5-a6-a7-i6047008009.html#imglayer

Edytowane przez luck109

Opublikowano

ceny mają dobre w tym navipolu..

Opublikowano

hehe jak za darmo :D

Opublikowano

Panowie jeszcze jedno pytanko, czym się różni MMI 2G od 3G i 3G+ ?

Opublikowano

:thumbup1: porozkminiam :thumbup1:

Opublikowano

Zastanawiam się czy nie jest czasem tak domyślnie?

A amerykańce mają chyba tylko w pakiecie pod przyciskiem lampkę, która informuje o statusie poduszki.

Opublikowano

chłopaki chciałbym kupić dobre opony ale w sensie z takiego portalu który na pewno nie ma trzeciego gatunku i dlatego super ceny:

chciałbym np z tego portalu kupić:

http://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/letnie/t=1/osobowe/p=7/bridgestone,continental,michelin,yokohama,falken,hankook,vredestein/r=1/245-40-r19

czy jest jakiś inny który polecacie bo zawsze opony maja pierwszy gatunek :D

Opublikowano
Opublikowano

chłopaki chciałbym kupić dobre opony ale w sensie z takiego portalu który na pewno nie ma trzeciego gatunku i dlatego super ceny:

chciałbym np z tego portalu kupić:

http://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/letnie/t=1/osobowe/p=7/bridgestone,continental,michelin,yokohama,falken,hankook,vredestein/r=1/245-40-r19

czy jest jakiś inny który polecacie bo zawsze opony maja pierwszy gatunek :D

Brałem kiedys w oponeo 4 oponki i jedna po sezonie poszła w śmieci, wybulenie, nie wiem czy wada fabryczna czy ja cos spaprałem, ogólnie spoko choć zawsze może byc lepiej ;-)

Opublikowano

Dlatego ja zawsze jadę do mojego wulkanizatora i tam kupuję, zakłada mi je w cenie opony i tyle, przy okazji nowe wentylki i spokój na jakiś czas.

Opublikowano

ja kupowałem na oponeo juz kilka razy i zawsze to co chciałem i 0 problemu z nimi było

Opublikowano

Jeszcze mały zestaw pytań[emoji14]

Co jest najtrudniej wyrzec w b8 ? Pomijając ponoramiczny dach ;) są jakieś rzeczy które sprawiają dużo problemów i generują jakieś wielkie koszty ? Co lepiej żeby było w aucie juz w serii ? Dołożenia quattro to jest problem jakiś ? I jak silniki 2.0 tdi bo widzę ze są 140 i 170 km , który lepszy ? Przy okazji postawie browca ;)

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

Jeszcze mały zestaw pytań[emoji14]

Co jest najtrudniej wyrzec w b8 ? Pomijając ponoramiczny dach ;) są jakieś rzeczy które sprawiają dużo problemów i generują jakieś wielkie koszty ? Co lepiej żeby było w aucie juz w serii ? Dołożenia quattro to jest problem jakiś ? I jak silniki 2.0 tdi bo widzę ze są 140 i 170 km , który lepszy ? Przy okazji postawie browca ;)

wszystko zależy ile kasy się ma wszystko jest do zrobienia

wszystkie CR są prawie identyczne 120 czy 170 różnica w turbinie i sofcie 120 można zrobić 200KM I 170 też na 200KM

najtaniej żeby osiągnąć 200KM jest z 170 bo ni trzeb zmieniać turbo

Opublikowano

Jeszcze mały zestaw pytań[emoji14]

Co jest najtrudniej wyrzec w b8 ? Pomijając ponoramiczny dach ;) są jakieś rzeczy które sprawiają dużo problemów i generują jakieś wielkie koszty ? Co lepiej żeby było w aucie juz w serii ? Dołożenia quattro to jest problem jakiś ? I jak silniki 2.0 tdi bo widzę ze są 140 i 170 km , który lepszy ? Przy okazji postawie browca ;)

klimatyzacje 3 strefy

mmi 3g+ (którego i tak nie bedziesz miał w przedlifcie)

Q nie dokładałem więc nie wiem ...

a tak to reszta raczej pikuś :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.