Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!


kileeer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zna ktoś tego gościa z tej firmy?

Zamówiłem części za 1200zł i c**j kasę strzelił i od dwóch miesięcy mówi że mi przelew zwrotny zrobi i już nawet na maile nie odpisuje.

Jutro idę na psy z tym, jak się nie odezwie, bo tysiak na drodze nie leży!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na a3-club też coś nawywijali bo usunęli ich ofertę jakiś czas temu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja zmówiłem przez sklep i wg procedur sklepu internetowego. Nie wiem jak podejdzie do tego policja ale i tak pójdę. Mam jego wszystkie dane i cała naszą korespondencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na początku wakacji zamawiałem u nich kratki i inne pierdoły za około 400zł, wszystko było ok, ale ostatnio chciałem zamówić śruby to w ogolę tel nie odbierają;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecznik praw konsumenta..dzwonisz i działają bardzo szybko w przypadku jeśli jest sprawa pomiędzy osobą pryw. a firmą ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jesteś pierwszy, dopiero co był jakiś temat o nich :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na początku wakacji zamawiałem u nich kratki i inne pierdoły za około 400zł, wszystko było ok, ale ostatnio chciałem zamówić śruby to w ogolę tel nie odbierają;/

za zmówiłem kompletny rozrząd z pompą wody świece żarowe filtry i takie pierdoły to tylko pompę mi wysłał a reszty nie bo ponoć z niemiec nie przyszły. Dw telefony które mam nie odpowiadają... jebne złódziejstwo[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 20:44_________________________________________________

rzecznik praw konsumenta..dzwonisz i działają bardzo szybko w przypadku jeśli jest sprawa pomiędzy osobą pryw. a firmą ..

ale tylko tam mam się udać czy n psy też?[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 20:46_________________________________________________

nie jesteś pierwszy, dopiero co był jakiś temat o nich :thumbdown:

a nie wiesz kogo jeszcze wydymali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz więcej nieuczciwych sprzedających i firm :confused4:

trzeba zgłaszać na policje..przygotować wszystkie sms-y, przelewy i uzgodnienia mailowe - i działać..powodzenia.

jeśli chodzi o zakupy z firmami to w każdym mieście jest pomoc i dzwonić do rzecznika praw konsumenta..oni załatwiają wszystkie formalności..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz więcej nieuczciwych sprzedających i firm :confused4:

trzeba zgłaszać na policje..przygotować wszystkie sms-y, przelewy i uzgodnienia mailowe - i działać..powodzenia.

jeśli chodzi o zakupy z firmami to w każdym mieście jest pomoc i dzwonić do rzecznika praw konsumenta..oni załatwiają wszystkie formalności..

ok. Jutro drukuję to co mam i zapierdalam do rzecznika. Nie sądzę bym odzyskał kasę ale dla zasady i własnej satysfakcji pójdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oszustów i naciągaczy wszędzie coraz więcej. Moja żona nie dostała wypłaty za 3 miesiące pracy....sprawa w sądzie, ale szanse na odzyskanie choć części znikome, bo cała kolejka już się ustawiła.....Przepraszam za off topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer nie jestem osoba odpowiedzialna za firme Getem :) Krzysiek czyli wlasciciel Getem poprosil mnie czy moge dla nich sprzedawac czesci na A4-klub.pl. Do czasu do ktorego zajmowalem sie Czesciami na A4 wszystko zamawialem przes swoje konto w Getem i nikt niemial problemow, jaks czas pozniej zrobilem trzy zamowienia dla ludzi z a4-klub.pl i nic niedotarlo.Nie bylo to oplacone z gory. Probowalem sie dodzwonic do Krzyska i byla cisza, pozniej sie odezwal i poinformowal mnie ze maja problemy z Dostawca z Niemiec. Zaczelo mi sie to niepodobac dlatego usunolem all z mojego profilu bo nie bede sie tlumaczyl za kogos!! P.S Tez mysle ze jezeli ktos ma z nimi problem i sie nierozliczaja z pieniedzy, sprawe trzeba kierowac na Rzecznika.[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 21:47_________________________________________________tu jest link do innej osoby ktora tez ma z nimi problem:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219898.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam problem z tym sklepem. Niby wszystko mialem juz ugadane z gosciem i pieniadze mialem miec do konca zeszlego tygodnia na koncie, no ale do tej pory nic nie otrzymalem. Jak ktos jeszcze ma z nimi problem, to piszcie smialo, w grupie moze uda nam sie cos wiecej zdzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrzymłem dzisiaj maila z firmy GETEM:

"Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że mamy potwierdzenie zwrotu środków ze strony Niemieckiej, tych które zostały wpłacone razem z zamawianym towarem.

W konsekwencji zwrot wpłaconych przez Państwa środków nastąpi w poniedziałek 19 września.

W zależności od sesji księgowania Państwa banku środki znajdą się na koncie we wtorek lub ewentualnie w środę rano.

Chcielibyśmy tym samym raz jeszcze przeprosić za to opóźnienie i wszelkie niedogodności z tym związane.

Z poważaniem,

Getem"

co sądzicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, moze warto poczekac do tego 19 wrzesnia.

Ja nie wiem, moze warto poczekac do tego 19 wrzesnia.

Cała dokumentację już mam gotową. I właśnie nie wiem czy iść do rzecznika i na psy czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do Osoby o nicku JohnZi i sprawdz czy tez otrzymala takiego emaila od Getem, bedziecie mieli przynajmniej jakies potwierdzenie czy ta informacja poszla do osob poszkodowanych. Jezeli nie to niepozostaje wam nic innego jak wlasnie udac sie do Rzecznika i na Policje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj

Wiesz ja takie zapewnienia mam od dwóch miesięcy. [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 21:14_________________________________________________

napisz do Osoby o nicku JohnZi i sprawdz czy tez otrzymala takiego emaila od Getem, bedziecie mieli przynajmniej jakies potwierdzenie czy ta informacja poszla od osob poszkodowanych. Jezeli nie to niepozostaje wam nic innego jak wlasnie udac sie do Rzecznika i na Policje.

napisałem do niego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...