Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!


Sqizzy

Rekomendowane odpowiedzi

3 złote i uruchamia się mechanizm marzeń i walki z myślami co zrobię gdy wygram :)

... a po losowaniu rozczarowanie i powrót do rzeczywistości. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

ale jak znam życie to każdy z nas zapłaci ten tzw.podatek i przez parę chwil będzie żył z tą nadzieją że może się uda :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę podać swoich bo mam pewniaka :polew: :polew: :polew:

Jak masz pewniaka... ?

Znaczy sie...bedziemy musieli sie podzielic :/ ...no dobra.... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet się boje grać...a jak wygram? - do takiej kasy to jak do goowna wszelkie sywstwo się będzie pchać!

Samych odsetek miesięcznych ze zwykłej lokaty bankowej na te 5% miesięcznie wychodzi ok.209.000,00 (słownie: dwieście dziewięć tysięcy zł) na każdy miesiąc! :shocked:

I co ja bym z tym robił...czegoś takiego rozum nie ogarnia-szajba gwarantowana :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet się boje grać...a jak wygram? - do takiej kasy to jak do goowna wszelkie sywstwo się będzie pchać!

Samych odsetek miesięcznych ze zwykłej lokaty bankowej na te 5% miesięcznie wychodzi ok.209.000,00 (słownie: dwieście dziewięć tysięcy zł) na każdy miesiąc! :shocked:

I co ja bym z tym robił...czegoś takiego rozum nie ogarnia-szajba gwarantowana :polew:

co drugi miesiąc możesz odsetki na moje konto przesyłać-tak Ci mogę pomóc :wink4:

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 12:33_________________________________________________Panowie życzę wam wszystkim POWODZENIA

ale i tak wygram Ja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś ktoś napisał, lotto to "podatek od marzeń". :hi:

Nie od marzeń a od głupoty :)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 13:30_________________________________________________

Nie mogę podać swoich bo mam pewniaka :polew: :polew: :polew:

Jak masz pewniaka... ?

Znaczy sie...bedziemy musieli sie podzielic :/ ...no dobra.... :cool1:

Odczep się od moich 50 baniek

( chyba po mleku :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś ktoś napisał, lotto to "podatek od marzeń". :hi:

Nie od marzeń a od głupoty :)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 13:30_________________________________________________

Nie mogę podać swoich bo mam pewniaka :polew: :polew: :polew:

Jak masz pewniaka... ?

Znaczy sie...bedziemy musieli sie podzielic :/ ...no dobra.... :cool1:

Odczep się od moich 50 baniek

( chyba po mleku :polew:)

Oj tam oj tamm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś ktoś napisał, lotto to "podatek od marzeń". :hi:

Nie od marzeń a od głupoty :)

Nie no bez przesady, każdy ma prawo do marzeń i to nie jest głupotą. Lotto daje nadzieję na ich szybkie spełnienie, choć trwa to krótko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś ktoś napisał, lotto to "podatek od marzeń". :hi:

Nie od marzeń a od głupoty :)

Nie no bez przesady, każdy ma prawo do marzeń i to nie jest głupotą. Lotto daje nadzieję na ich szybkie spełnienie, choć trwa to krótko. :)

Czyli głupota. Trzeba liczyć na siebie a nie mieć nadzieje, że coś spadnie z nieba.

Wiem, wiem, trochę zbyt poważnie podszedłem do tematu. Sam coś tam skreślę ze dwa razy w roku ALE TO PO PIJAKU BO WTEDY STRASZNIE GŁUPIEJĘ :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHYBIŁ-TRAFIŁ - ja już zapowiedziałem, że wolne niech wszyscy robią i w piątek wielka 3 dniowa biba! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na 05,09,15,16,22,44 :gwizdanie:

nie chciało mi się puścić dzisiaj :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 20:08_________________________________________________albo dobra zapier.. puścić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mialem jak skreslic - wyslalem tesciowa i zapodala chybil trafil :kwasny: i nic nie bedzie bo tesciowa wrocila do domu i nic jej nie trafilo :evil:

Pewna liczba 17 - zawsze jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że Toto Lotek wciąż nas buja - my mu dychę on nam ..... buduje obiekty sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...