Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?


evo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w swojej Pani jedno co znalazłem po zakupie to właśnie złamaną klamkę schowka za jedyne hm kole 100 lekko ( na allegro 145 zł) , ale za to oczom mym ukazała się lodówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, ja chyba zbyt tepy jestem:) mam na pewno urwana ta klapke, bo mi sie schowek nie otwiera. jedyne sruby jakie widze, to dwie na dole, przy mocowaniu schowka - torx. innych nie widze. i nie moge tego badziewia wyjac:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty chcesz zrobic? Wyciagnac schowek? Wywal boczna pokrywke (od strony drzwi). Otworz awaryjnie schowek wciskajac od wewnatrz ta zasowke od klamki i masz wszystkie sruby na widoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz, pokrywke to ja sobie zdjalem, ale naciskanie na zasowke go... daje. cos tam caly czas trzyma, a ja nie wiem co. dokladnie zrobilem tak, jak jest na rysuku, ale schowek po prostu nie daje sie otworzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wzmocnienia np blaszką (drutem) długo nie wytrzyma, chyba że otwierasz go bardzo rzadko

witam kolegów mam takie pytanie związanie również ze schowkiem mianowicie chodzi mi o złamany zawias zewnetrzny czy mozna go wymienić i ewentualnie gdzie go można kupic ?

Nie można wymienić ani dokupić to jest całość, pozostaje tylko skleić

widzisz, pokrywke to ja sobie zdjalem, ale naciskanie na zasowke go... daje. cos tam caly czas trzyma, a ja nie wiem co. dokladnie zrobilem tak, jak jest na rysuku, ale schowek po prostu nie daje sie otworzyc.

Przyciśnij schowek i potem wciśnij ten "języczek" pod podkrywką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez urwana klamka 110 zl to troche duzo za taki maly kawalek plastiku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem schowek, odkręciłem tą śrubkę z lewej strony ale nie mogę wyciągnąć tego zameczka. Czy może ktoś mi doradzić jak go wyjąć, czy na siłę, czy jest jakaś metoda? Dzięki za pomoc

Normalnie do siebie i ma wyjść

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi na czym może trzymać się schowek z lewej strony? zdjąłem plastik z prawej strony deski i tam w tym kwadraciku w którym powinno być cięgno blokujące schowek nic nie ma, a schowek trzyma się gdzieś po lewej jego stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek blokowany jest jednocześnie po prawej i lewej stronie, wystarczy wcisnąć z jednej strony bolec i się powinien otworzyć.

Tylko piszesz że niby tego nie masz po prawej. Więc tylko wykręcenie schowka Ci pozostaje (3 minuty roboty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze. ale jak mam go wykręcić skoro są 3 śruby pod klapą schowka? klapą, której to nie mogę otworzyć.

---------- Post dopisany 04-12-2013 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 21:58 ----------

doradzi ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciegno z prawej i lewej strony sa polaczone . Wciskajac to z prawej strony automatycznie chowa sie i lewa strona i otwiera schowek. Jesli ty nie masz prawego zatrzasku (ciegna) to chyba pozostaje metoda silowa. Nic wiecej tam nie trzyma. Przerabialem ten temat pare dni temu, uszkodzil mi sie zamek i zawias jednoczesnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie pozwólcie ze powroce do tematu znow poniewaz mam identyczna sytuacje jak kolega i po zdjeciu tej klapki z prawej strony(tej samej jak od bezpiecznikow) tez nie mam tam zadnego jezyczka,chciałem sie dowiedziec jak to kolega rozwiazał? Metoda siłowa jak doradzili ? Bo nie chciał bym nic urwac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...