Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie ze jedyne co to nie tyle ciezar a wielkosc moze byc troche nie wygodna, ale dokladnie raz w roku to raczej nie problem..... jak zalozysz to pisz jak to sie ma iak z zalozeniem jak pasuje otwory itp..... a ty masz rozporke na dole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze jedyne co to nie tyle ciezar a wielkosc moze byc troche nie wygodna, ale dokladnie raz w roku to raczej nie problem..... jak zalozysz to pisz jak to sie ma iak z zalozeniem jak pasuje otwory itp..... a ty masz rozporke na dole?

nie mam rozporki i nie chce, w szwabi mam parking ze slupkiem skladanym i przy glebie 61cm wjezdzalem na niego na styk a raz rano jak zaspalem do pracy to wsteczny i piz*a to oslona zostala:grin: mysle ze ta nie bedzie tak wisiec jak plastikowa. Zrobie foty jak to lezy i jak pasuje opisze wszystko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez jestem ciekaw jak to bedzie lezało :D . Moje plastikowe juz trafilo zanim sie zima zaczeła :P ale nawte juz nie myśle nic zakałdać....

Dawaj foty Sławek jak to założysz i jak to lezy jak sie w Aucie siedzi czy nic nie nap..ierala w srodku itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdam relacje napewno i foty tez, jak bedzie sie cos tluklo to gume wrzuce w tych miejscach a pod miske to napewno zakupie gume wrazie W. Chcesz to dam Ci za darmo moja stara oslone, cos tam jeszcze sie da z niej zrobic:wink:

---------- Post dopisany 01-01-2013 at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 13:16 ----------

Test plastilak, efekt super, zobaczymy w praktyce

przed 20130101_161901_zps57445ac0.jpg

po20130101_165728_zpsd1c9fdf9.jpg

z bliska20130101_165805_zps6275adb3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak się trzyma farba na grillu? Bo też mam zamiar to kupić. Tylko czekam aż poszerzą ofertę kolorów.

A klapa zamontowana?? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folia nie wiem, dzis wlozylem grila i przejechalem 5km takze sie trzyma a odczuc narazie nie ma:decayed: klapa dzis zamontowana, jeszcze bede sie meczyl z lotka zeby ja przykleic tylko j**ana jest sztywna i prosta wiec ciepla woda albo grzac ja i wygiac tylko sie boje czy tracac temperature nie wyprostuje sie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2013 otwarty a te mody miale byc zakonczeniem 2012:decayed:

Oslona silnika20130105_123654_zpse2837c54.jpg

Klapa US20130105_195025_zpsd8595d17.jpg

Przymiarka zderzaka20130105_224050_zps751c21b5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek z rana jeszcze bede walczyl z lotka na klape i dam plastilakiem na czarno jak zdaze no i juz widze po po foto przodu ze kratki w zderzaku maja inny odcien czarnego wiec poleca wszystkie plastilakiem co by bylo jednakowe jak gril

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz lotkę?

Coś w stylu m3? Mam ale jeszcze nie zamontowałem:facepalm: Będę obserwował.

Na zdjęciu fajnie wygląda, wąż ogrodowy w zderzaku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz lotkę?

Coś w stylu m3? Mam ale jeszcze nie zamontowałem:facepalm: Będę obserwował.

Na zdjęciu fajnie wygląda, wąż ogrodowy w zderzaku:wink:

wrzuce foto tej lotki ale to z tych co m3, tak waz ogrodowy bo nie zdazylem juz kupic tego elastycznego jaki powinen byc. Z ta lotka to tez nie wiem jak sie zbytnio za nia brac:kwasny: teraz jest prosta, jak ja wloze do cieplej wody zrobi sie miekka tylko nie wiem co sei stanie jak straci temperature i jak z klejeniem, latwiej bylo by jak by ona byla wyprofilowana za klade na klape i kleje a tak to pod gorke troche:facepalm:

---------- Post dopisany 08-01-2013 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2013 at 13:11 ----------

Pany mam problem ze zderzakiem esowym otoz jak go zalozylem to w miejscu gdzie lezy na klach jest on za wysoko o jakies 2cm tak ze lampa nie wejdzie a w miejscu gdzie lezy na slizgach znowu jest szpara okolo 2cm, o co kaman, inne kly czy co? Pomozcie Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz lotkę?

Coś w stylu m3? Mam ale jeszcze nie zamontowałem:facepalm: Będę obserwował.

Na zdjęciu fajnie wygląda, wąż ogrodowy w zderzaku:wink:

wrzuce foto tej lotki ale to z tych co m3, tak waz ogrodowy bo nie zdazylem juz kupic tego elastycznego jaki powinen byc. Z ta lotka to tez nie wiem jak sie zbytnio za nia brac:kwasny: teraz jest prosta, jak ja wloze do cieplej wody zrobi sie miekka tylko nie wiem co sei stanie jak straci temperature i jak z klejeniem, latwiej bylo by jak by ona byla wyprofilowana za klade na klape i kleje a tak to pod gorke troche:facepalm:

---------- Post dopisany 08-01-2013 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2013 at 13:11 ----------

Pany mam problem ze zderzakiem esowym otoz jak go zalozylem to w miejscu gdzie lezy na klach jest on za wysoko o jakies 2cm tak ze lampa nie wejdzie a w miejscu gdzie lezy na slizgach znowu jest szpara okolo 2cm, o co kaman, inne kly czy co? Pomozcie Panowie

przeciez kly maja regulacje na tulejce opusc na tulejce zjedzie pod lampa a tyl sie podniesie, chyba ze masz kly od serii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kly mam od s4 ale jak je regulowac za h*j nie wiem bo kiel wchodzi w belke na styk wiec jak nim regulowac gora dol? Strone wczesniej jest foto klow i jak sie ta tulejka reguluje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślizgi boczne przedlift ? daj foto jak ten zderzak teraz siedzi

slizgi od polfita do s4 mam, kupilem od saida na szybkiego, foto juz nie mam bo sie wkuwilem i zalozylem stary zderzak, na niemcy musialem leciec, nawet mierzylem na sucho odleglosc od slizgu do gory i na zderzaku i oba wymiary sa jednakowe a na aucie jest szpara w huy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, jak tam osłona?

zrobilem 1200km, dobilo kilkanascie razy na autostradzie bo niestety nierownosci sa i sie trzyma jak poyebna a jakos wykonania profi, wszystkie otwory na sruby idealnie pasuja, mala ciekawostka, zakupilem sruby srebne do tej oslony a koles sie pyta jaki silnik i pow ze do diesla czarne sa i moim zdaniem lepiej trzymaja od srebnych a niby tak samo wygladaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, jak tam osłona?

zrobilem 1200km, dobilo kilkanascie razy na autostradzie bo niestety nierownosci sa i sie trzyma jak poyebna a jakos wykonania profi, wszystkie otwory na sruby idealnie pasuja, mala ciekawostka, zakupilem sruby srebne do tej oslony a koles sie pyta jaki silnik i pow ze do diesla czarne sa i moim zdaniem lepiej trzymaja od srebnych a niby tak samo wygladaja

czyli jednym słowem polecasz?:wink: to może nie bedę sie bawil w rzezbienie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, jak tam osłona?

zrobilem 1200km, dobilo kilkanascie razy na autostradzie bo niestety nierownosci sa i sie trzyma jak poyebna a jakos wykonania profi, wszystkie otwory na sruby idealnie pasuja, mala ciekawostka, zakupilem sruby srebne do tej oslony a koles sie pyta jaki silnik i pow ze do diesla czarne sa i moim zdaniem lepiej trzymaja od srebnych a niby tak samo wygladaja

czyli jednym słowem polecasz?:wink: to może nie bedę sie bawil w rzezbienie :decayed:

jak najbardziej jestem na tak:wink: jedynie co przerobie ale to jak bede w kraju, ta czesc na ktorej sie laczyly 2 oslony silnik i skrzyni to jest na takiej blaszce i ona juz troche wisi i w tym miejscu oslona mogla by byc wyzej, wiec to przerobie z grubszej blachy co by oslona wyzej w tym miejscu byla bo plac jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...