Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lampy soczewkowe Depo . pytanie


?ydzio

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam lampy depo soczewkowe zespolone i teram moje pytanie dlaczego jedna lampa ma jakieś światło nad linia odcięcia i dlaczego świeci tak jak by była przesłona krzywa poniżej wstawiam fotki ja już nie mam siły na te lampę pozdrawiam

Prawa

IMG_20111007_063256.jpg

IMG_20111007_063305.jpg

Lewa

IMG_20111007_063315.jpg

Obie

IMG_20111007_063322.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co depo to kiepskie zamienniki, zdarzają się lampy które ciężko idealnie wyregulować i takie są później efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co depo to kiepskie zamienniki, zdarzają się lampy które ciężko idealnie wyregulować i takie są później efekty

miałeś do czynienia z DEPO ???

Twoja opinia jest chyba z palca wyssana.... miałem już nie jeden zestaw DEPO i żadna lampa nie miała uchybień w wykonaniu.

Łydzio, po pierwsze sprawdź żarówkę, wsadź inną i dokładnie przyjrzyj się czy dobrze siedzi w gnieździe.

Jeśli odbłyśnik się nie poluzował i nie zmieniła się odległość od soczewki to musi to być wina żarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje oko żarówka siedzi dobrze a czy złe wsadzona żarówka może dawać taki efekt ze ta linia odcięcia wygląda na taka krotka i czy może być tak ze są dwie rożne przesłony czy jest jakiś standard . jutro będę się bawił jeszcze z żarówkami , a jeszcze jedno czy czasem nie będzie to wina ze żarówka jest za głęboko lub za płytko (bardziej oddalona od przesłony ) wsadzona szczerze mówiąc to mnie denerwuje jak tak świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem lamy Depo tylko że w golfie i powiem jak mój przedmówca: takiego gówna nie widziałem wcześniej. Są jednak tacy którzy nie narzekają więc pewnie jak się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje oko żarówka siedzi dobrze a czy złe wsadzona żarówka może dawać taki efekt ze ta linia odcięcia wygląda na taka krotka i czy może być tak ze są dwie rożne przesłony czy jest jakiś standard . jutro będę się bawił jeszcze z żarówkami , a jeszcze jedno czy czasem nie będzie to wina ze żarówka jest za głęboko lub za płytko (bardziej oddalona od przesłony ) wsadzona szczerze mówiąc to mnie denerwuje jak tak świeci

wsadź inną żarówkę, może być tak że ta którą masz jest krzywa albo wadliwie wykonana, jak nie to reklamuj lampę. Co do przesłony to są dwa rodzaje na ruch prawo i lewostronny ale to się nie wiąże z Twoim problemem....aczkolwiek

Sprawdź jeszcze jedno, lamy DEPO mają przesłonę przestawianą z anglika na EU i zobacz czy nie spadło z zatrzasku i czy przesłona nie jest przestawiona jakoś w połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem lamy Depo tylko że w golfie i powiem jak mój przedmówca: takiego gówna nie widziałem wcześniej. Są jednak tacy którzy nie narzekają więc pewnie jak się trafi.

Chyba Sonarów nie widziałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miałem do czynienia z depo nie raz, naszczęście nigdy nie trafiły do mojego samochodu :wink4:

miałeś do czynienia.....nigdy nie używając

spore doświadczenie w tej kwestii... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, najważniejsze że ty jesteś zadowolony z najgorszego zamiennika na rynku :good:

pewnie z 1/3 forum jeździ na DEPO a Ty piszesz że chłam :polew:

sam mam DEPO, i w porównaniu do ori VALEO nie ma wielkich różnic, a dla laika są identyczne. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony. Wiadomo, może kolega trafił na wadliwy egzemplarz, ale to zdarza się wszędzie.

DEPO najgorszym zamiennikiem? :blink: znasz lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam DEPO i jest Oki linie są porządku, widać ze z bardzo bliska robisz fotkę odjedz od ściany trochę dalej to będzie lepiej widać

tu masz wymiary

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186145.0;highlight=ustawienie+%B6wiate%B3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również uważam że Depo nie są najgorsze, jeździłem na nich ponad 2 lata i było ok nie było problemu z ustawieniem także sprawdź kolego żarówkę jeżeli jest ok reklamuj i to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: najgorsze jakościowo zamienniki. Gdzieś na forum jest gdzieś temat o tym. Na allegro od 200-300 zł da rade wyrwać komplet Valeo, więc nie pchałbym się w zamienniki. Jak Ci się nie spieszy z wymianą lampek, przyczaj się na allegro i kup ładne Valeo - nie będziesz miał problemów ani z drżącą soczewką, ani ze szczelnością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, najważniejsze że ty jesteś zadowolony z najgorszego zamiennika na rynku :good:

osobiście jeżdżę na zamiennikach DEPO już ponad 2 lata, tyle że dzielonych i nie mogę narzekać. świecą ładnie, jakość wykonania też dobra(nic nie pęka, nie matowieją, odbłyśniki nie łuszczą się;) a regulacja jest b. dobra. osobiście jak ktoś nie ma możliwości zmienić na ori poliftowe, to polecam DEPO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyc nie warty, po roku/dwoch lampy nadaja sie do regeneracji, i to nie wazne w jakim aucie

depo jest najblizej jakosciowo do ori valeo, aczkolwiek ja wlasnie kupilem juz uzywki valeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyc nie warty, po roku/dwoch lampy nadaja sie do regeneracji, i to nie wazne w jakim aucie

depo jest najblizej jakosciowo do ori valeo, aczkolwiek ja wlasnie kupilem juz uzywki valeo

Mam TYCa już okrągły rok, auto non stop pod chmurką i wygląda jak nowy :) Świecenie też bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...