Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dzisiaj skrecilem na 61/61 ale byl taki brudny ze tez bylo wstyd pokazac :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem, nie mierzyłem ile :decayed: tak jest obecnie skręcony gwint :whistling:

ad21c2fea2487b44057971edfd633.jpg

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

korzystając z ładnej pogody wybraliśmy się na niedzielny spacerek i fotki przy okazji bo fele po deszczu nie pucowane anie nic :kwasny: niestety

97afd16f1697d179e9d1dc96c5b.jpg

Family, daily i co tam jeszcze car :wink:

7bda60fa3e9f6153fbe2de3d7a71.jpg

---------- Post dopisany 10-04-2014 at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 22:43 ----------

250tyś pynkęło :decayed:

4ac307e32ea754b9b4049770f11.jpg

43tyś ja zrobiłem :dance2:

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

co za pogoda, nie ma jak nawet wypucować kółek i porobić porządnych fotek :thumbdown:

Opublikowano

jak te kółka sie wabia:)?

Opublikowano
  • Autor

Szczerze mówiąc nie wiem, A8 winter 17"i też wyskakują w googlach

17" Audi 5x112 wheel gallery

Opublikowano

ramki na zegary dokladales czy juz miales?

Opublikowano
  • Autor

Kupowałem, matowe bardziej mi się podobają niż chromy :naughty: dido tuning

Tuning :DIDO: ozdobne ramki do zegarów samochodowych ramki do pokręteł

podrożały z tego co widzę bo za 70 zł z kawałkiem kupowałem jeśli dobrze pamiętam :whistling:

Opublikowano

ja nie wiem jakie wziac, te na wzor rs czy zwykle bo i tak w black piano pojda, chyba bardziej jestem za tymi zwyklymi ale zdecydowac do konca nie moge :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ach te dylematy :decayed: też się zastanawiam. Chcę zrobić sobie wind fairing. Zamówię czarną folię z połyskiem, to opierdzielił bym przy okazji te trójkąty na tylnych drzwiach bo farba schodzi z amelinium, no i może bym się pokusił żeby dekory okleić :eusathink:

---------- Post dopisany 17-04-2014 at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 09:58 ----------

po oddaniu krwi miałem dzisiaj wolne :decayed: postanowiłem wymyć autko po tych deszczach no i fele odświeżyć...

d1e1031164c8de8f53db1aaa00e.jpg

bfa5786d08b67a035daa19a2d608974.jpg

oczywiście statyw został w domu :facepalm: za ostre słońce do dobrych fot i tak na spontana troche

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

aha, jeszcze na dystansach 10mm :decayed: nie wiem kiedy majster ogarnie te 15mm, oby w tym sezonie :grin:

Opublikowano

ładnie ładnie swietny kolor. kuleczka mogly by byc 18" jaka masz teraz tam opone bo troche baloniasta

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tęż bym tam chętnie 18" wsadził :decayed: ale funduszy brak jak zwykle :facepalm: przód 225/45 a tył 215/45 ale nie wykluczone, że dam je na odwrót. Te 225/45 są jak po jednym sezonie dlatego dałem je na przód. Zobaczę jak przyjdą nowe dystanse jak to będzie wyglądać, no i jeszcze pokręcę gwintem trochę :whistling:

---------- Post dopisany 30-04-2014 at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2014 at 22:12 ----------

Takie tam z dzisiaj, wypad do Czech :decayed:

6d1702f2c2800c7e775078e65bb97.jpg

---------- Post dopisany 14-05-2014 at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2014 at 23:16 ----------

Dekory czarny połysk, wskaźnik w środkową kratkę :whistling: fotele dalej brudne :facepalm:

5e9028aaa6b222c96c7836f99b0.jpg

wind fairing zrobiony, na focie nie widać :grin:

2f9f7247b4e047d6d388615d97e5.jpg

Dystanse końcem miesiąca maja być, czyli mam nadzieję, że do Nysy pojadę niżej i szerzej :wink:

---------- Post dopisany 15-05-2014 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 22:04 ----------

teraz nierówna walka z czytnikiem Navi+ :facepalm: mnie czeka

Opublikowano

Feleczki się błyszczą jak psu wiadomo co :) powodzenia w modzeniu

Opublikowano
  • Autor

Przykurzone były :decayed:

---------- Post dopisany 17-05-2014 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2014 at 10:47 ----------

Ostatnio coś mi pstryknęło i zaczęło tyrkotać przy wyciąganiu płyty z Navi+ :facepalm: mały plasticzek się połamał i lipa bo płyta nie chciała wyjść i nie chciała się włączyć. Z pomocą przyszedł kolega Pieciajek dla którego jeszcze raz wielkie dzięki za podesłanie czytnika na tajle :notworthy:

Opublikowano

Sie może sie pomaga :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Coś tam drgnęło w temacie :whistling:

taki dzisiaj do mnie tjuningowy gryl za 100zł przyszedł :decayed:

1eba772f8a5366a3aae07b4ddeb9173.jpg

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

No i wiem czemu w drodze z Nysy łapał mi muła i kopcił :facepalm: pęknięcie w rurze za intercolerem na 2,5 cm się zrobiło.

Opublikowano

Tradycyjna wada węża w AJM i popruło go pewnie z 3 cm od opaski i wzdłuż węża.

WIELKIE DZIĘKI ZA CD :hi:

Opublikowano
  • Autor

Na zgięciu :kwasny: na szybko zrobiło się rzeźbę i znowu chodzi jak rakieta :grin:

---------- Post dopisany 12-06-2014 at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 23:17 ----------

:banan::banan::banan::banan::banan: wreszcie.......

637578efb667b2292b2343eac4bed2.jpg

miał oczywiście zrobić komplet 15mm a zrobił 2x15mm i 2x12mm :facepalm: aż się boję zakładać, żeby nie okazało się, że coś nie pasi :bag:

Opublikowano

2x12 na przód wrzucisz i będzie akurat :wink:

Opublikowano
  • Autor

tak zrobię :thumbup1: w sobotę coś może podziałam i skręcę gwinta jeszcze co by na wsi można było się jakoś pokazać :decayed:

Opublikowano

jak beda pasowac 12 na przod to niech zrobi jeszcze dla mnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Problemem jest materiał :whistling: ciężko załatwić coś na lewo teraz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.