Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To już cały chrom pakiet by musiał być.

Opublikowano

jakie te przednie tarcze małe :(

052c09cd38ab742f58cb38dcdcb9.jpg

Jeśli uważasz, że te przednie małe, to tylnych chyba wcale nie ma :D

Zazdroszczę grila, fajnie się prezentuje :D

Opublikowano
  • Autor

Tylnych to w ogóle nie widać :grin:

Opublikowano

siema Karol

nie potrzebujesz przypadkiem?

leży mi w garażu i się kurzy...

IMG_20151226_164117.jpg

Edytowane przez A-rek

Opublikowano
  • Autor

przydało by się ;)

Opublikowano

tak więc jest twoje ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pomimo nie sprzyjającej pogody i godziny (było ok 17:00) zabrałem się dzisiaj za HIDy :) szkoda, że 6000k, ale za zestaw za 40 zł z nowymi palnikami to nie będę marudził...

teraz to to świeci :decayed: ale trzeba by pomyśleć o jakichś spryskach czy coś w tym stylu

Opublikowano

te 17" masz jakie szerokie?

i jakie opony na nich masz?

mam te same 8J 225/45 i myślę czy nie wrzucić ewentualnie 215/45

Opublikowano

te 17" masz jakie szerokie?

i jakie opony na nich masz?

mam te same 8J 225/45 i myślę czy nie wrzucić ewentualnie 215/45

Moze w moim temacie znajdziesz foty na 215/45 ;)
Opublikowano
  • Autor

Mam 225/45, ale jak masz wybór to daj 215/45, dużo lepiej wygladają

Opublikowano

mam 225 na wykończeniu, ale myślę o 215, bo w koleinach jest średnio, kiedyś miałem 215 na 7.5J chyba i jeździło się luz, ale to na a3 było.

Opublikowano

215 to optymalna szerokosc do b5 mialem i jezdzilo sie spoko ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

na 7,5 to może 205 ładuj?
ja mam teraz 225 na 8,5 i jest za szeroko, chcę kolejne wrzucać 205 i zrobić naciąg...

Opublikowano

205/50/17 na 7.5j lezy jak złoto:)

Opublikowano
  • Autor

Misiek chyba na zimę :decayed: te czarne są właśnie 7,5" a opona 205/50


graty od Wandeja :decayed: i nie tyko

tarcze 312mm i klocuszki do kompletu a spryski akurat trafiły się nówki w fajnej cenie

2b20c08bf3fbf18aac97c0fe6cd.jpg

w piwnicy jeszcze mam jarzma 451 do kompletu.


tylko akurat ostatnio czasu brak a aura jeszcze nie sprzyja pracy pod chmurką...

w marcu turbina leci do regeneracji bo już pora na nią niestety :wacko:

Edytowane przez karol24

Opublikowano

zeby wrzucic 312 to wystarczy jarzma inne a zacisk pod 288 zostaje?

Opublikowano

zeby wrzucic 312 to wystarczy jarzma inne a zacisk pod 288 zostaje?

tak,jarzma 451 i jet p&p

Opublikowano

a klocek pod 312?

Opublikowano

Z 288 pasuje. Zacisk i klocki masz te same aby jarzma 451 i jest 312

Opublikowano
  • Autor

Tak, ale to jeszcze zaczeka, mam nadzieję, że w sobotę spryski ogarnę :decayed:


Jak zwykle pstryknąłem fotke na początku rezania a później zapominam..... :grin:

4df2f27f4eba781bcef4de57ac57c4b.jpg

tak czy siak, gdzieś mi się wąż chyba lekko zagiął bo spryski wysuwają się ale tak ze 2mm brakuje, żeby wyszły do końca i psikały. Temat do ogarnięcia w wolnej chwili

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.