Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)


McGiver

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, jak wszystko było cacy. Teraz nie warto nawet tego robic, moze ze 120kM będzie. :facepalm:

Zdjęć zadnych nie robiłem, a żałuje bo moglem zrobic zdjęcie Twojego psa.

Ponoc zwierzę upodabnia się do swojego właściciela. ...

:bag::bag::bag::bag::bag:

chodziło mi o fotki z kapliczek przydroznych, matkiboskiej fotoraderowskiej :) a mój czarny gremlins to bardzo oddane i przyjazne zwierzątko :) to jego pani go "odciążyła" z psiowej dumy a nie ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev zdradz co bedziesz robil w aucie :) bo zalozenie turbo raczej sam sobie ogarniasz :D

Pogadałes z Jarkiem na temat jednomasu do 6gang ? Mialem wczoraj dzwonic Ci przypomniec ale d*pa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jak wszystko było cacy. Teraz nie warto nawet tego robic, moze ze 120kM będzie. :facepalm:

Zdjęć zadnych nie robiłem, a żałuje bo moglem zrobic zdjęcie Twojego psa.

Ponoc zwierzę upodabnia się do swojego właściciela. ...

:bag::bag::bag::bag::bag:

chodziło mi o fotki z kapliczek przydroznych, matkiboskiej fotoraderowskiej :) a mój czarny gremlins to bardzo oddane i przyjazne zwierzątko :) to jego pani go "odciążyła" z psiowej dumy a nie ja :)

Czas pokaże :facepalm:

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

Dev zdradz co bedziesz robil w aucie :) bo zalozenie turbo raczej sam sobie ogarniasz :D

Pogadałes z Jarkiem na temat jednomasu do 6gang ? Mialem wczoraj dzwonic Ci przypomniec ale d*pa..

Zapomnialem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie jakie update ?:) kiedy beda jakieś logunie z tych dmuchawek na kole 2080? Pytam bo turbo które kupiłem od Twojego ziomka juz sie wysrało :facepalm: i myśle czy nie isc krok dalej.. ;)

ile by mnie kosztowało coś na kształt czerwonej hemoroidy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie jakie update ?:) kiedy beda jakieś logunie z tych dmuchawek na kole 2080? Pytam bo turbo które kupiłem od Twojego ziomka juz sie wysrało :facepalm: i myśle czy nie isc krok dalej.. ;)

ile by mnie kosztowało coś na kształt czerwonej hemoroidy ? :)

imho wyslij mi ta suszarke jak możesz, bo jeśli w srodku znajde to co mysle, to ktoś bedzie miał upierdolony łeb przy samej d*pie za ten numer. Jeśli tak bedzie, odesle ci moją K03s za friko, tą co teraz u mnie jeżdziła i zobaczysz ile ona warta, a ta pójdzie do reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie McGiver? wiara pragnie otrzymac wyniki strojenia na hemoroidach (i innych hybrydach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie McGiver? wiara pragnie otrzymac wyniki strojenia na hemoroidach (i innych hybrydach)

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie McGiver? wiara pragnie otrzymac wyniki strojenia na hemoroidach (i innych hybrydach)

Roman strojonko mojej czerwonej hemoroidzie zależy tylko od jednej osoby :) jak będzie miała czas i checi bedziemy modzić, narazie powiedzmy że suszarka sie układa :) jak bedą wyniki, bedziecie wiedzieć pierwsi,nie martwcie się :) ja narazie pokonczyłem roboty które stały już ponad 3 tygodnie w kolejce :) Teraz mam sharana na 3 dni zabawy, silnik ADR na 4 gaźnikach od YAMAHY ThunderAce musze wbudowac w łódź milicyjną zamiast motora poloneza, S6 C4 V8 mam do ogarnięcia równolehgle, i całą kupe innych robotek, że nie wspomne o modzie na K04-015 jakbyś nie wiedział komu :) i Deviego A4 czeka na kolejny wjazd na warsztat,bo tam bedzie tysz grubo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaa własnie..... jak tam moja ruina ?

bo już zapomniałem że w ogóle ją mam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba za białoruską :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, zapomniałem :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaa własnie..... jak tam moja ruina ?

bo już zapomniałem że w ogóle ją mam :facepalm:

bedzie jeżdzić, na razie faze hybrydy łan stejdż chce jeszcze wiekszy zrobić w wersji P&P i chyba sie uda :D

qrna 80% małolatów z osiedla juz sie mnie pytało czy ona do sprzedania :) jak powiedziałem że to ma 400KM i ponad 500Nm to fotki se cykali przy niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaa..... pakuj, jak odbiorę pudło to dopiero będę działał

kilka miniut temu Roman_tyk pisał mi smsa z zapytaniem czy juz wtryski załozyłem :grin:

to co ? mam go na razie u siebie zostawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...