Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie a umiejscowienie dv ma znaczenie na jej głośność?? chodzi mi o to czy lepiej żeby była jak najbliżej tipa czy orurowania FMIC??

bedzie wyżej bedzie głośniej, proste

Opublikowano

Panowie a umiejscowienie dv ma znaczenie na jej głośność?? chodzi mi o to czy lepiej żeby była jak najbliżej tipa czy orurowania FMIC??

powietrze i tak idzie w stożek

Opublikowano

Panowie a umiejscowienie dv ma znaczenie na jej głośność?? chodzi mi o to czy lepiej żeby była jak najbliżej tipa czy orurowania FMIC??

bedzie wyżej bedzie głośniej, proste

robiłem test z DV podłączoną bezpośrednio do dolotu-nic nie słychać,musi iść od ciśnieniowej rury kompresora,mam siliconowego TIPa i nic nie słychać,może na metalowym będzie inaczej,ale też wątpię
Opublikowano

Panowie a umiejscowienie dv ma znaczenie na jej głośność?? chodzi mi o to czy lepiej żeby była jak najbliżej tipa czy orurowania FMIC??

bedzie wyżej bedzie głośniej, proste

robiłem test z DV podłączoną bezpośrednio do dolotu-nic nie słychać,musi iść od ciśnieniowej rury kompresora,mam siliconowego TIPa i nic nie słychać,może na metalowym będzie inaczej,ale też wątpię

na dniach tez zrobie test, najpierw dv przy samym dolocie a potem przy Fmic i zobaczymy co z tego wyjdzie :mysli:

Opublikowano

Panowie a umiejscowienie dv ma znaczenie na jej głośność?? chodzi mi o to czy lepiej żeby była jak najbliżej tipa czy orurowania FMIC??

bedzie wyżej bedzie głośniej, proste

robiłem test z DV podłączoną bezpośrednio do dolotu-nic nie słychać,musi iść od ciśnieniowej rury kompresora,mam siliconowego TIPa i nic nie słychać,może na metalowym będzie inaczej,ale też wątpię

w silikonie nie słychać powietrza

Opublikowano

w silikonie nie słychać powietrza

ale ,jak jest DV na dole-to słychać wystarczająco głosno,żeby się ludzie obracali :wink4: też myślałem podobnie-im bliżej stożka-tym powinno być głośniej,ale było wręcz odwrotnie :wink4: z resztą-niech to ktoś sprawdzi na metalowym TIPie
Opublikowano

Pany szybkie pytanie...

Jakiej wielkości zamówić stożka ITG. Przepływka standard dla 1.8T, proszę o podanie wymiaru w mm.

Muszę dziś zamówić żeby był na jutro.

Opublikowano

Pany szybkie pytanie...

Jakiej wielkości zamówić stożka ITG. Przepływka standard dla 1.8T, proszę o podanie wymiaru w mm.

Muszę dziś zamówić żeby był na jutro.

najlepiej taki jak przeplywka, albo ciut wiekszy.

Opublikowano

nie bardzo mam jak sie do niej dobrac wiec sam nie zmierze :kwasny:

Opublikowano

nie bardzo mam jak sie do niej dobrac wiec sam nie zmierze :kwasny:

spytaj nosba ,on zna na bank na pamięć :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Pany szybkie pytanie...

Jakiej wielkości zamówić stożka ITG. Przepływka standard dla 1.8T, proszę o podanie wymiaru w mm.

Muszę dziś zamówić żeby był na jutro.

przepływka ori 1.8T ma równo 70mm wiec bierz taki stożek :good:

Opublikowano

Wczoraj wjechał pod mache ITG 67mm wew / 70mm zew średnica. Auto lepiej reaguje na gaz i dv zaczęła sapać :evil: Teraz został jeszcze IC i dopiero soft a wtedy sapanie bedzie wieksze bo i wieksze cisnienie:) Ogolnie same pozytywy. Ponizej zdjecia, przy okazji polerowania dolotu poszlismy krok do przodu i zrobilismy ITG w polerce. Wykonanie http://sport-tig.blogspot.com/ :hi: . Zeszlo nam z tym troche ale mysle ze bylo warto bo taki tip i stozek pod machą gasi jape;)

Dodam tylko że temat został tak rozpracowany że nie ma zadnych błędów, check engine itp akcji, nic tylko za***rdalać:)

f6f67cdd53486359med.jpg

1dd05660c8272e74med.jpg

bf5d5bd09d56039amed.jpg

Opublikowano

Wczoraj wjechał pod mache ITG 67mm wew / 70mm zew średnica. Auto lepiej reaguje na gaz i dv zaczęła sapać :evil: Teraz został jeszcze IC i dopiero soft a wtedy sapanie bedzie wieksze bo i wieksze cisnienie:) Ogolnie same pozytywy. Ponizej zdjecia, przy okazji polerowania dolotu poszlismy krok do przodu i zrobilismy ITG w polerce. Wykonanie http://sport-tig.blogspot.com/ :hi: . Zeszlo nam z tym troche ale mysle ze bylo warto bo taki tip i stozek pod machą gasi jape;)

f6f67cdd53486359med.jpg

1dd05660c8272e74med.jpg

bf5d5bd09d56039amed.jpg

gud dżab :good:

Opublikowano

Wczoraj wjechał pod mache ITG 67mm wew / 70mm zew średnica. Auto lepiej reaguje na gaz i dv zaczęła sapać :evil: Teraz został jeszcze IC i dopiero soft a wtedy sapanie bedzie wieksze bo i wieksze cisnienie:) Ogolnie same pozytywy. Ponizej zdjecia, przy okazji polerowania dolotu poszlismy krok do przodu i zrobilismy ITG w polerce. Wykonanie http://sport-tig.blogspot.com/ :hi: . Zeszlo nam z tym troche ale mysle ze bylo warto bo taki tip i stozek pod machą gasi jape;)

Dodam tylko że temat został tak rozpracowany że nie ma zadnych błędów, check engine itp akcji, nic tylko zasuwać:)

f6f67cdd53486359med.jpg

1dd05660c8272e74med.jpg

bf5d5bd09d56039amed.jpg

przeciez wzyscy ci mowili ze bedzie dobrze :wink4:

dopiero po sofcie uslyszysz jak sapie :evil:

Opublikowano

Jeszcze jakąś "blache" musimy dorezać żeby lepiej odizolować stożek od silnika i DP bo na razie jest ta mala seryjna blaszka. DP na dniach bedzie owiniety tasma termoizoulujaca wiec temp pod macha powinna mocno spaść. Mimo slabego odizolowania stozka od silnika i tak czuc roznice na + wzgledem ori puchy i filtra.

Opublikowano

Jeszcze jakąś "blache" musimy dorezać żeby lepiej odizolować stożek od silnika i DP bo na razie jest ta mala seryjna blaszka. DP na dniach bedzie owiniety tasma termoizoulujaca wiec temp pod macha powinna mocno spaść. Mimo slabego odizolowania stozka od silnika i tak czuc roznice na + wzgledem ori puchy i filtra.

pierwszy element nawiewu który zostawiłeś robi niezły przeciąg w komorze silnika , wcale nie jest tam tak gorąco podczas jazdy :wink4:

Opublikowano

ile zaplaciles jesli to nie tajemnica? moze byc PW

Opublikowano

Jeszcze jakąś "blache" musimy dorezać żeby lepiej odizolować stożek od silnika i DP bo na razie jest ta mala seryjna blaszka. DP na dniach bedzie owiniety tasma termoizoulujaca wiec temp pod macha powinna mocno spaść. Mimo slabego odizolowania stozka od silnika i tak czuc roznice na + wzgledem ori puchy i filtra.

pierwszy element nawiewu który zostawiłeś robi niezły przeciąg w komorze silnika , wcale nie jest tam tak gorąco podczas jazdy :wink4:

Z prawej strony zrobilo sie teraz dosc pusto bo wywalilismy jakis element odpowiedzialny chyba za magazynowanie powietrza czy jakos tak. Do tego z kratki zdjelismy zaslepke wiec teraz powietrze wpada tam na ostro i daje przeciag do tylu auta. Gorzej jest jak stoi sie w korkach, dlatego mysle o jakiejs oslonie, ale nie jest to taki pilny temat.

Buba co do ceny musisz dzwonić do chłopaków ;)

Opublikowano

czyli tajemnica :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.