Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross


gregory

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jakąś "blache" musimy dorezać żeby lepiej odizolować stożek od silnika i DP bo na razie jest ta mala seryjna blaszka. DP na dniach bedzie owiniety tasma termoizoulujaca wiec temp pod macha powinna mocno spaść. Mimo slabego odizolowania stozka od silnika i tak czuc roznice na + wzgledem ori puchy i filtra.

osłona z kwsówki wystarczy. pracy z tym nie wiele a pomaga i nawet ładnie wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z trasy i coś mi huczy pod maską, możliwe że po wyjeciu jednej puszki i paru dupereli spod maski zrobil sie taki przeciag ze powietrze az buczy? Czasami slysze takie grube gwizdanie cos podobnego do przeciagu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś dziwny ten zestaw i to co jest na zdjęciu to raczej za bardzo nie podejdzie. Lepiej bedzie jak zamontujesz sobie tipa z kwasiaka i stożek ITG :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy taki zestaw byłby dobry do 1.8t AEB http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=57-0282

ciekawe pod co sie podpina ta rure ??? pod gumowego Tipa ?? :mysli:

ogólnie zestaw słaby , jaka cena ???

za 600pln złozysz sobie Tipa z kwasówki + stożek ITG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trytytki są mega :kox:

ja sie zastanawiam cały czas jaka cena za ten "zestaw" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo slabego odizolowania stozka od silnika i tak czuc roznice na + wzgledem ori puchy i filtra.

Bajki opowiadasz :cool1: TIP robi robotę, którą stożek tylko niszczy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ceny nie ma :thumbdown: ;/ Pewnie koło 500zł ;/ Znacie kogoś w zachodniopomorskim kto by mi wyspawał eligancko taki zestawik :D [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 18:29_________________________________________________Znalazłem jeszcze na alledrogo taki zestaw http://allegro.pl/uklad-dolotowy-cai-dolot-audi-a4-1-8t-i1732658566.html

Ale chyba też lipa co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wogile taki zestaw zamontować? nie masz co sie bawić w takie zestawy kupuj Tipa z kwasa i stożek ITG i napewno bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj Tipa z kwasa i jeżeli chcesz filtr stożkowy to tylko gąbkowy firmy ITG albo PIPERCROSS.Ja tipa brałem od kolegi GREGORY z forum napisz na PW może jeszcze jakieś ma.A jeśli chodzi o montaż to jest prosty tak to wygląda u mnie.

dscf4924.jpg

dscf4925q.jpg

dscf4926j.jpg

dscf4927y.jpg

Na zdjęciu obudowę termiczną mam z aluminium ale teraz założyłem z kwasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się kupić jakieś gotowe zestawy które wystarczy tylko zamontować bez żadnych przeróbek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIP z kwasa już jest :banan: teraz tylko potrzebuję złączki silikonowe możecie podać ich wymiary jakie są potrzebne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem przez 4m-ce wkładke K&Na i wywaliłem to w piz*u:wallbash: Auto po ok. 5 tyś km na nowym K&N-ie zaczeło lekko przerywać i nie równo przyśpieszać.

Po zalogowaniu przepływki okazało się że było mało g. a na dodatek skoki. Po wymyciu przepływki i na nowym papierowy filterku auto jedzie lepiej i nie ma chwilowych zmuleń. Nie mam ochoty sobie zrypać prawie nowej przepływki :whistling: Poszukam może jeszcze logi się gdzieś ostały to wstawie.

Jedyne co się opłaca to Tip po ori puche :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz bo to trzeba mieć Tipa i stożek gąbkowy albo ITG albo pipercrossa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie potrzebne są te złączki silikonowe a dokładniej ich srednice??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem sobie taki filtr tylko nie wiem jak zamontować go. Do ori filtra przychodzą 4 kostki, po wyrzuceniu starego i zamontowaniu pipercrossa kable nie są do niczego podłączone. Jak ktoś może mi powiedzieć co i jak zrobić bo ja tego nie ogarniam. Serdecznie dziękuję za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja lekka rzeźba jednak w wolnossaku ale filterek tez piepercrossa

93ya.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...