Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale panowie co sadzicie o tym dolocie jak wyzej w linku

Opublikowano

Nie wiadomo co, nie wiadomo gdzie, nie wiadomo jak :)

Generalnie jakiś no-name ;)

Jak już koniecznie chcesz stożek, to Pipercross albo ewentualnie K&N'a.

Jednakże pamiętaj, iż oprócz dźwięku, najprawdopodobniej nic Ci on nie da.

Opublikowano

ale panowie co sadzicie o tym dolocie jak wyzej w linku

poza tym, że ni cholery nie wiadomo czy filtra nie zassasz do środka to piękny wieś tuning...

jeżeli już rozważać jakieś stożki to TYLKO I WYŁĄCZNIE GĄBKOWE ITG :good:

Opublikowano

ale panowie co sadzicie o tym dolocie jak wyzej w linku

poza tym, że ni cholery nie wiadomo czy filtra nie zassasz do środka to piękny wieś tuning...

jeżeli już rozważać jakieś stożki to TYLKO I WYŁĄCZNIE GĄBKOWE ITG :good:

Poź, do Audi bardziej niż Pipercross?

Bo do Japończyków ITG jest extra, ale tu?

Opublikowano

Poź, do Audi bardziej niż Pipercross?

no tak

pipercross w srodku jest pusty

itg ma wewnątrz jeszcze kanały z gąbki co powoduje jeszcze lepszą filtrację

co jest nie bez znaczenia dla naszych przepływomierzy :wink4:

Opublikowano

co jest nie bez znaczenia dla naszych przepływomierzy

BTW: Bawić się w EcuMastera zamiast przepływki ;) ?

Oczywiście dalsze mody planowane ;)

Opublikowano

ok ale czy ktos opisze jak dokladnie zamontowac ten filtr pipercross krok po kroku bo w tych sprawach jestem nowicjusz i jutro bede w intercarsie i sie dowiem ile i co

Opublikowano

co jest nie bez znaczenia dla naszych przepływomierzy

BTW: Bawić się w EcuMastera zamiast przepływki ;) ?

Oczywiście dalsze mody planowane ;)

załóż swój temat i tam na bank ci pomożemy....jest kilku ogarniętych userów na forum :wink4:

Opublikowano

co jest nie bez znaczenia dla naszych przepływomierzy

BTW: Bawić się w EcuMastera zamiast przepływki ;) ?

Oczywiście dalsze mody planowane ;)

załóż swój temat i tam na bank ci pomożemy....jest kilku ogarniętych userów na forum :wink4:

Możliwe, że niedługo zmieniam robotę i od razu działam :)

Opublikowano

ok ale czy ktos opisze jak dokladnie zamontowac ten filtr pipercross krok po kroku bo w tych sprawach jestem nowicjusz i jutro bede w intercarsie i sie dowiem ile i co

podstawowa rzecz to posiadać OSŁONĘ TERMICZNĄ oddzielającą filtr od kolektora wydechowego :wink4:

Opublikowano

o moc to kij jest nawet nawet jak narazie chodzi o syk

Opublikowano

o moc to kij jest nawet nawet jak narazie chodzi o syk

Nosbi spalanie skoczyło o 1,5L na 100kmpo wymianie seryjnej puszki na stożek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

poszedł nowy temat

Opublikowano

poszedł nowy temat

właśnie ten nowy temat wyleciał bo nie był prawidłowo nazwany, nazwa tematu zaczyna się z wielkiej litery, jak przewertujesz cały temat i pipercrossie to później sobie go otwórz bo konkluzja jest taka, iż nie polecamy pipercrossów tylko ITG

Opublikowano

sory za ot widzę że właśnie wylatuje co chwile powiem jedno już z głupiałem ale kiedyś jeszcze raz na spokojnie przeczytam wszystkie posty na tan temat jedni polecaja pipercross inni nie

Opublikowano

Wzroslo bo lubie sluchac jak pracuje :polew::tongue4:

Opublikowano

Nie wiadomo co, nie wiadomo gdzie, nie wiadomo jak :)

Generalnie jakiś no-name ;)

Jak już koniecznie chcesz stożek, to Pipercross albo ewentualnie K&N'a.

Jednakże pamiętaj, iż oprócz dźwięku, najprawdopodobniej nic Ci on nie da.

stożki i puszki Simonty są również bardzo dobre.

Co do Niemców to na forach Mercedesa zachwycają się firmą Jacky... ale nie pchałbym sie w to.

Opublikowano
  • Autor

ITG Rulez :kox:

Gąbkowy ITG ma w środku kanały z grubo ziarnistej gąbki dzięki czemu powietrze nie tylko jest lepiej filtrowane, a dodatkowo przypuszczam, że dzięki tym kanałom powietrze się równomierniej rozprowadza i nie ma takich zawirowań w dolocie przed przepływką. Ja najpierw chciałem Pipka, ale teraz jak mam ITG to bym już nie zamienił :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dobra Panowie z tego co wiem to seryjna pucha jest najlepsza do ok. 300KM (jeśli chodzi o osiągi)

A jak powyżej do powiedzmy okolic 330-340KM ? Warto w ITG się pchać ? :mysli:

Opublikowano

Dobra Panowie z tego co wiem to seryjna pucha jest najlepsza do ok. 300KM (jeśli chodzi o osiągi)

A jak powyżej do powiedzmy okolic 330-340KM ? Warto w ITG się pchać ? :mysli:

ja zostałbym przy serii ale wiem Bartek namówi cie na stożek :tongue4::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.