Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman


robaq

Rekomendowane odpowiedzi

Prywatne sprawy/spotkania zalatwiajcie na PW, tu nie jest miejsce do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide, jestem codziennie w Tychach, możemy się gdzieś umówić i usunąć ten niemiecki w moim A4?

Ew. co w zamian?

Pozdrawiam, Waldek

odpowiedz poszla na pv :good: najpierw zrob tak jak tam napisalem i zobaczymy czy moge Ci pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha.

To ja się wyfrajerowałem :wallbash:

Kupiłem uchwyt pod Nokie E50, podłączyłem i wszystko ładnie działa. Ale... okazało się że bez uchwytu też by działało bo ten uchwyt służy tylko do ładowania i podłączenia do anteny samochodowej. Moje A4 ma interfejs BT i dlatego działa a nie dzięki uchwytowi. Mam miejsce na uchwyt w podłokietniku, zapiąłem go i teraz nawet nie wiem jak go ściągnąć. Nie mam tych dwóch przycisków po bokach podstawki do wypinania (jak to ładnie pokazują na rysunkach)

Nie chce ktoś kupić oryginalnego uchwytu pod N E50? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znasz juz pelna funkcjonalnosc ori zestawu w b6 RNS-E,BT i kiera multifuncyjna?
Za duzo sleczenia nad tym tekstem po angielsku z linka a i tak malo z tego wiem :wallbash:



Wszystko ładnie opisałem na końcu tego poradnika

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20275-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/?p=262606#entry262606

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w swoim A4- rns-e + podstawę do bazy identyczną jak na zdjęciu wyżej. Skrzynki bf nie ma, sprawdzałem specjalnie. Wczśniej próbowałem telefonem wyszukać bf, ale nie znajdował. Po przeczytaniu instrukcji rns-e, (z forum) po włączeniu zapłonu jest tylko 5 minut na znalezienie bf. Dzała :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrva kupiłem! Mam lekki dysonans pozakupowy ze względu na zapłaconą cenę :kwasny:

Ale ten widok uleczy wszystkie rany:

TTMFSWInstalled06-vi.jpg?1186968536

Montaż już wkrótce. Czekam tylko na reszte gratów (taśma, komputer z b7 i jakieś przejściówki). Wg. kolesi, którzy to robili wszystko powinno działać OK.

Pięknie to to wygląda :)

Bedzie do tego jakas instrukyja??

Zbieram sianko na wewnetrzne wyposazenie mojego B6.... i to co widze very bardzo mocno mnie sie podoba :)

Jak kwotowo wyglada takowa przeróbka ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Pięknie to to wygląda :)
Bedzie do tego jakas instrukyja??



tutaj przeciez jest:


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18670-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-s3-r8-tt-a4-b7/?p=243037#entry243037
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktos gdzieś kiedyś "podstawki" do nokii ale zeby na wyjsciowej wtyczce bylo cos w stylu wtyczki monitora PC?? u mnie w siemensie jest wlasnie takowa wtyczka - wielopinowa podłączana do całego pudełka od fona...

coolman ma jakies takie normalne złącze...a u mnie jest jakies przedpotopowe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha.

To ja się wyfrajerowałem :wallbash:

Kupiłem uchwyt pod Nokie E50, podłączyłem i wszystko ładnie działa. Ale... okazało się że bez uchwytu też by działało bo ten uchwyt służy tylko do ładowania i podłączenia do anteny samochodowej. Moje A4 ma interfejs BT i dlatego działa a nie dzięki uchwytowi. Mam miejsce na uchwyt w podłokietniku, zapiąłem go i teraz nawet nie wiem jak go ściągnąć. Nie mam tych dwóch przycisków po bokach podstawki do wypinania (jak to ładnie pokazują na rysunkach)

Nie chce ktoś kupić oryginalnego uchwytu pod N E50? :gwizdanie:

możesz wrzucić zdjęcia tego uchwytu ?? Ja mam E50 i sie zastanawiam czy mieniać na inny fon czy wziąść ten uchwyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w nocy znalazlem ze mozna dokupic do tego zestawu w podlokietniki calkiem inne podlaczenie a mianowicie wyciagaja caly ten plasti do ktorego sie przyczepia adapter od danego telefonu, wklada plaska podkladkie i do tego jest podlaczenie przez usb tylko nie wiem czy to wymienia dane rns bede jakos w przyszlym tygodniu w servicie to sie dowiem dokladnie nawet nie udalo mi sie zobaczyc numeru czesci bo to podobno wszystko orginal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientuje się ktoś czy jest jakiś oryginalny adapter pod Samsunga Galaxy S4 albo S5 ??

Coś takiego jak tutaj na zdjęciu pod Iphone??

Iphone5cradle__50177_zoom.jpg

iphone4-a4mike3-56566882935537114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientuje się ktoś czy jest jakiś oryginalny adapter pod Samsunga Galaxy S4 albo S5 ??

Coś takiego jak tutaj na zdjęciu pod Iphone??

Iphone5cradle__50177_zoom.jpg

iphone4-a4mike3-56566882935537114.jpg

Chyba ze to to: https://shops.volkswagen.com/de_DE/web/zubehoer/p/handyadapter-f%C3%BCr-samsung-galaxy-s4-3c0051435cn-11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś adapter do fabrycznego uchwytu do galaxy s3? Chodzi mi o taki jak ma ten iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...