Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

no to bardzo się ciesze :hi:

a kiedy ta obiecana sesja?? :decayed:

Ciężko z czasem.. w pracy sporo roboty przed końcem roku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz :shocked:

byłem prawie pewien że po rns-e przystopujesz troche ale widzę się pomyliłem :decayed:

no normlanie jeszcze troche i Tolka przebijesz :naughty:

a jeśli chodzi o ilość modów na jednostkę czasu to na pewno jesteś w ścisłej czołówce :evil:

:polew: :polew: :polew:

PS Siemian ma/miał fajne fotele z b6 s-line do sprzedania i niedrogo.. Myślę że lepiej by Ci pasowały niż te zwykłe z b7 :no:

ale to moje zdanie.. Może Ci się opłacało te wkładać- jeśli dorwałeś za dobrą kasę tym bardziej że piszesz już że planujesz je zmieniać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz :shocked:

byłem prawie pewien że po rns-e przystopujesz troche ale widzę się pomyliłem :decayed:

no normlanie jeszcze troche i Tolka przebijesz :naughty:

a jeśli chodzi o ilość modów na jednostkę czasu to na pewno jesteś w ścisłej czołówce :evil:

:polew: :polew: :polew:

PS Siemian ma/miał fajne fotele z b6 s-line do sprzedania i niedrogo.. Myślę że lepiej by Ci pasowały niż te zwykłe z b7 :no:

ale to moje zdanie.. Może Ci się opłacało te wkładać- jeśli dorwałeś za dobrą kasę tym bardziej że piszesz już że planujesz je zmieniać :wink4:

do tolka jeszcze troszku brakuje :) :)

te co miał Siemian s-liny one nie są grzane niestety a te tak jak mówie wskoczyły tak na chwilę do lata mniej więcej :) bo na prawdziwe s-liny choruje :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 14:48_________________________________________________Witam i mamy kolejnego moda :) listwy 1nk zamontowane popielniczka czeka na montarz a jeszcze tylko mi brakuje ramki biegów moze ma ktoś do sprzedania??

fec282f8c88b4637m.jpg6db38ec845b5f7c1m.jpg5c4b0dd78005781am.jpga403e4d5b1e6f5e1m.jpg4ba41ab18604892em.jpg1c5bf1abb3d7d1a9m.jpg8c2bd488efb74252m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten uchwyt na telefon zdejmij no chyba że masz słuchawkę i wrzuć lustro fotochrom :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten uchwyt na telefon zdejmij no chyba że masz słuchawkę i wrzuć lustro fotochrom :wink4:

uchwyt musi zostać bo musiał bym tunel zmieniać niestety a co do lustereczka to w przyszłości bede zmieniał ale od razu cały komplecik czyli środek i zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka, ale fotele to według mnie były lepsze z b6 niż tez z b7 :gwizdanie:

no powiem ci ze lepsze sa te z b7 wygodniejsze po prostu :good:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 16:46_________________________________________________

kolego widze ze masz/miales radyjko concert 2,nie chcesz sprzedac? jak ono w ogole gra bo chce takie kupic...

moje bardzo dobrze grało czysty dzwięk itp a radyjko juz poszło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zapytac odnosnie oswietlenia przyciskow podswietlenia podsufitki czy one maja caly czas swiecic czy np w momencie zamkniecia dzwi i odpalenia gasnac?? a tak wogule to dalej gdzie szukac problemu bo oswietlenie mi dziala mimo ze zmienilem komfort na nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten uchwyt na telefon zdejmij no chyba że masz słuchawkę i wrzuć lustro fotochrom :wink4:

Co wy chcecie od tego uchwytu, źle wygląda czy przeszkadza pasażerowi ? Ja mam przystosowany pod swój telefon i bardzo często go używam.

Pablo jak byś zmieniał kiedyś tunel to chętnie wezmę twój jak jest w b.dobrym stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zapytac odnosnie oswietlenia przyciskow podswietlenia podsufitki czy one maja caly czas swiecic czy np w momencie zamkniecia dzwi i odpalenia gasnac?? a tak wogule to dalej gdzie szukac problemu bo oswietlenie mi dziala mimo ze zmienilem komfort na nowy

kolego to podświetlenie swieci jak i inne przyciski non stop po zapaleniu świateł. Przecież wielka lipa by była jak by to gasło wyobraz sobie autko bez podswietlenia przycisków lipa straszna :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 13:04_________________________________________________

Ten uchwyt na telefon zdejmij no chyba że masz słuchawkę i wrzuć lustro fotochrom :wink4:

Co wy chcecie od tego uchwytu, źle wygląda czy przeszkadza pasażerowi ? Ja mam przystosowany pod swój telefon i bardzo często go używam.

Pablo jak byś zmieniał kiedyś tunel to chętnie wezmę twój jak jest w b.dobrym stanie :)

Czester nie zmianiam bo mi to wcale nie przeszkadza a jeszcze napewno się przyda ja nie rozumiem właśnie co to komu przeszkadza :mysli: a co do tunelu to jest igła bez ryski :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tak jak piszesz ramka do biegow i bedzie cacy :naughty:

jakos nie zauwazylam zeby u mnie ktos narzekal na uchwyt na tel zeszly wlasciciel zamontowal funkwerk'a i nie narzekam ;)

dzialaj dzialaj czekam na nastepny aktual :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tak jak piszesz ramka do biegow i bedzie cacy :naughty:

jakos nie zauwazylam zeby u mnie ktos narzekal na uchwyt na tel zeszly wlasciciel zamontowal funkwerk'a i nie narzekam ;)

dzialaj dzialaj czekam na nastepny aktual :wink4:

Wiesz to tylko zazdrośnicy się trzepiają o ten telefon :) :) nie mam pomysłu na następnego moda ale chyba bedzie to BOSE :) bo mnie oczywiście kiedyś SIEMIAN musiał zarazić dzwiekiem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Pawle :hi: dużo kasiorki na mody :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...