Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika


grabcio

Rekomendowane odpowiedzi

he he ;)

I 1% dla mnie ze sprzedanego każdego auta z zastosowanym takim rozwiązaniem :P

Generalnie działanie jest super. Nic sie nie otwiera i nie wypada (jak podnoszę podłokietnik). Tak że w 100% działanie zgodne z założeniem.

Jedyny minus to nie do końca dobre wykończenie estetyczne, ale to tylko już moje "łapki"... lepsze wykończenie kątownika i może mieć nawet ładny "chromowy" akcent dekoracyjny.

(na początku eksperymentowałem z mniejszymi magnesami, ale nie zdało to egzaminu - tylko nieco pozostawiało śladów)

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie oczywiście tez to pękło,ale kolega mi naprawił i działa.Jak to jest zrobione do końca nie wiem .Pierwsza czynność , to rozwarstwic-trzyma jak cholera w 10 punktach , trzeba poprzecinać i rozerwać .Pózniej wyprofilował blaszkę przykręcił no i jest dobrze z góry nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrobic to tak zeby sie nieotwieralo-nawet nie do konca estetycznie ,niz zeby byl estetycznie zlamany zatrzask i wszystko ze srodka wypadalo po odchyleniu podlokietnika. Przeciez zawzwyczaj nikt oprocz kierowcy nieoglada dokladnie jak wyklada klapka od spodu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tez mam połamany i nic nie robie. Podczas całego roku dźwigałem ten podłokietnik może z 5 razy i to tylko dlatego zeby dostać sie tam odkurzaczem podczas czyszczenia auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wylamal jeden zawiasik.Co poradzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wylamal jeden zawiasik.Co poradzicie??

oj na to to chyba nie mam sposobu :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bedzie trzeba tak zrobic.Waski jaka cena??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wylamal jeden zawiasik.Co poradzicie??

kupić nowy, naprawy raczej nic nie dadzą, Wąski Ci załatwi w dobrych pieniądzach :wink4:

nie pamiętam wszystko zależny jaki masz tz.kolor ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzepy samoprzylepne lub dodać kilka kropelek kleju.

Ważne jest, aby rzepy były przyklejone w optymalnym miejscu.

Mam je już ponad miesiąc i jest wszystko ok.

Zdjecia:

12384178673.jpg

123842199666.jpg

nie mogę się powstrzymać.... :polew: :polew: :polew: rzepy to są dobre w kurtce puchowej... tak na prawdę nic nie działa jak powinno i po wszystkich próbach dochodzi się do wniosku że pora zakupić nowy podłokietnik... koszt na prawdę nie jest wielki, a ile nerwów mniej jak magnesik puści i wszystko się wysypie... w końcu jeździmy :audi: więc nie odpie.....jmy rumunii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę,niekórym wariant "rumński" nie pasi.U mnie działa bez problemów i spełnia swoją funkcję. Jeżeli komukolwiek nie odpowiada to proponuję wariant ....ruski,a konkretnie ruskiego parweniusza tzn. Mam złamany zatrzask - kupuję .... nową furę.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...