Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika


grabcio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TrueOgre

nie mogę się powstrzymać.... :polew: :polew: :polew: rzepy to są dobre w kurtce puchowej... tak na prawdę nic nie działa jak powinno i po wszystkich próbach dochodzi się do wniosku że pora zakupić nowy podłokietnik... koszt na prawdę nie jest wielki, a ile nerwów mniej jak magnesik puści i wszystko się wysypie... w końcu jeździmy :audi: więc nie odpie.....jmy rumunii...

:good: :good: :good:

zgadzam się !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor czarny,klapa to czerwona skora :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się powstrzymać.... :polew: :polew: :polew: rzepy to są dobre w kurtce puchowej... tak na prawdę nic nie działa jak powinno i po wszystkich próbach dochodzi się do wniosku że pora zakupić nowy podłokietnik... koszt na prawdę nie jest wielki, a ile nerwów mniej jak magnesik puści i wszystko się wysypie... w końcu jeździmy :audi: więc nie odpie.....jmy rumunii...

:good: :good: :good:

zgadzam się !!

a ja się z wami zgadzam :evil: :evil:

Darek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę,niekórym wariant "rumński" nie pasi.U mnie działa bez problemów i spełnia swoją funkcję. Jeżeli komukolwiek nie odpowiada to proponuję wariant ....ruski,a konkretnie ruskiego parweniusza tzn. Mam złamany zatrzask - kupuję .... nową furę.

Pozdrowienia.

to jest myśl... :tongue4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 14:23_________________________________________________ale za 250 nie kupisz nowego wózka... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa klapka podłokietnika kosztuje ok. 150 PLN w ASO (zalezy jakie ASO) takze nie ma tragedii, troche pojezdzic ze zlamanym, wyciagnac oszczednosci ze skarbonki i kupic nowa klapke z zatrzaskiem a nie jakies ruskie czy rumunskie prowizorki stosowac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie oglądałem podłokietniki na allegro z audi A6 C5 (97-03) i mam wrażenie, że pokrywa podłokietnika jest na 99% procent taka sama jak w B6.

Ktoś to może potwierdzić??

NIE pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kupiłem audiczkę z połamanym zatrzaskiem :> widzę, że to plaga. Wyjąłem klapę i ją rozkleiłem (tak jak opisane wcześniej w wątku). Zatrzask dałem chłopakom żeby zespawali, proponuję fachowców ponieważ jest to dość precyzyjna operacja. Z ponownym zamontowaniem zatrzasku było trochę problemów pomagałem sobie śrubokrętem. Pokrywę skleiłem gluganem. W efekcie zatrzask trzyma już pół roku i przeszedł nie jeden crash test. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że mój problem to problem wielu posiadaczy B6. Dlatego pytam czy klapa ori podłokietnika B5 jest taka sama ? I czy przypadkiem pasuje do ori podłokietnika B6 ? Nie chce mi się kleić zastrzasku bo dla mnie to za dużo zabawy. Chyba nie mam nawet wszystkich kawałków zatrzasku, bo "zeżarł" je przypadkiem odkurzacz. Jeśli nie pasuje od B5 to pozostaje aso. A koszt klapki z czarnym materiałem w aso w Opolu to około 200pln brutto (!)

Patent z magnesikami neodymowymi (którego nie zastosuje - wole łamiący się oryginal) wcale nie jest "wioskowy", myślę że to kwestia dobrego wykonania i zamaskowania całości, gorzej jesli ktoś przypadkiem przesunie obok portfelem z kartami .....

Pozdrawiam, Mojo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że mój problem to problem wielu posiadaczy B6. Dlatego pytam czy klapa ori podłokietnika B5 jest taka sama ? I czy przypadkiem pasuje do ori podłokietnika B6 ? Nie chce mi się kleić zastrzasku bo dla mnie to za dużo zabawy. Chyba nie mam nawet wszystkich kawałków zatrzasku, bo "zeżarł" je przypadkiem odkurzacz. Jeśli nie pasuje od B5 to pozostaje aso. A koszt klapki z czarnym materiałem w aso w Opolu to około 200pln brutto (!)

Patent z magnesikami neodymowymi (którego nie zastosuje - wole łamiący się oryginal) wcale nie jest "wioskowy", myślę że to kwestia dobrego wykonania i zamaskowania całości, gorzej jesli ktoś przypadkiem przesunie obok portfelem z kartami .....

Pozdrawiam, Mojo

Od B5 nie pasuje:( A oryginal w ASO kupowalem za ok. 150-160 zl brutto. Takze podzwon po innych serwiasach bo cos drogi ten w Opolu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B7 też złamałem (FCK) nie mogę rozebrać pokrywy i boję się, że większych szkód narobię :(

Nic nie zepsujesz. Jest co prawda sklejone (pokrawa podlokietnika) ale tylko punktowo.

Sam juz to rozrywalem bo zatrzask tez mi sie zepsul a 80 Euro nie dam za pokrywke bo zatrzask pekniety. Podkleilem i dziala.

Gdzies nawet mam zdjecia bo chcialem na forum wstawic ale nie wiem dokladnie gdzie, jak znajde to wstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tez sie dolaczam do polamanych ;)

ostatnio bylem w aso i koszt w jasnej skorze to ponad 350zl...

takze pytanie: jak zdjac cala ta pokrywe bo chce oddac gosciowi do zespawania ;)

pozdr

poradzilem sobie ze zdjeciem ale niestety zespawac sie nie dalo :/

a uchwyt sie juz calkiem odlamal :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam auto od Marca, zatrzask sie ulamal po jakis dwoch miesiacach. Najpierw tylko troche i jeszcze trzymal a po kilku dniach na dobre. Zastanawialem sie nad magnesem meblowym, ale w koncu zrezygnowalem. A koszt w ASO jest zdecydowanie wygorowany i nikt mnie od tego zdania nie odwiedzie jakimis tekstami o Rumunii itd. Zalozylem nie magnes ale zatrzask meblowy. Mialem dwa do wyboru. Taki z kulka na sprezynce, ale byl za twardy( ciezko odtwierac) i taki, gdzie rygielek wchodzi miedzy dwie rolki ktore sie rozchylaja. Nic nie widac z wierzchu( tylko brak klapki zatrzasku) a trzyma lepiej niz jakikolwiek magnes. Nie podesle zdjecia teraz, bo jestem za granica, ale jak wroce to prosze bardzo, jak sa chetni, to wkleje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

podejrzewam ze chodzi Ci o taki zatrzask

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bae4f281b33a968d.html

a drugi o ktorym pisales to pewnie ten

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d192576474a71bb.html ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...