Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika


grabcio

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh... wczoraj wsiadałem do samochodu i uderzyłem dosyć konkretnie w podłokietnik z ręki no i stało się, zatrzask pękł :wallbash: jakiś drucik z niego wypadł i teraz juz się nie zamyka podłokietnik.

Ten zatrzask ciągle wisi przy klapce bo złamała się tylko jedna strona tego zatrzasku ale to i tak kicha :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam auto od Marca, zatrzask sie ulamal po jakis dwoch miesiacach. Najpierw tylko troche i jeszcze trzymal a po kilku dniach na dobre. Zastanawialem sie nad magnesem meblowym, ale w koncu zrezygnowalem. A koszt w ASO jest zdecydowanie wygorowany i nikt mnie od tego zdania nie odwiedzie jakimis tekstami o Rumunii itd. Zalozylem nie magnes ale zatrzask meblowy. Mialem dwa do wyboru. Taki z kulka na sprezynce, ale byl za twardy( ciezko odtwierac) i taki, gdzie rygielek wchodzi miedzy dwie rolki ktore sie rozchylaja. Nic nie widac z wierzchu( tylko brak klapki zatrzasku) a trzyma lepiej niz jakikolwiek magnes. Nie podesle zdjecia teraz, bo jestem za granica, ale jak wroce to prosze bardzo, jak sa chetni, to wkleje.

Pozdrawiam

czekamy na foty Madbmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam połamany , czy taki zatrzak będzie pasował do b6/b7 ? http://moto.allegro.pl/item800241618_nowy_przycisk_podlokietnika_a4_passat_golf_bora.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może to tak olać i go nie otwierać tzn nie podnosić do góry tylko niech se jest tam gdzie jego miejsce...i już... Wiem wiem wqrwia to bo mam to samo ale lepiej tak niż z rzepami i blaszkami jakimis chyba....?? W końcu to nie kierownica że musisz jej non stop używać i wprawiać w ruch....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może to tak olać i go nie otwierać tzn nie podnosić do góry tylko niech se jest tam gdzie jego miejsce...i już... Wiem wiem wqrwia to bo mam to samo ale lepiej tak niż z rzepami i blaszkami jakimis chyba....?? W końcu to nie kierownica że musisz jej non stop używać i wprawiać w ruch....;)

no niestety Arku idąc tym tokiem to nie otwierałbym podłokietnika, ani schowka pasażera (bo po co skoro może się ułamać mocowanie przez słynny tłoczek)

dobrze że czegoś w otwieraniu bagażnika nie skopali :polew:

Panowie pytanko przy okazji... mam 2 podłokietniki jeden swój, a drugi z A6 (2002 chyba)... te same są zatrzaski? (wiem że mocowanie pokrywy ma inny rozstaw nóżek bo chciałem podmienić klapy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może to tak olać i go nie otwierać tzn nie podnosić do góry tylko niech se jest tam gdzie jego miejsce...i już... Wiem wiem wqrwia to bo mam to samo ale lepiej tak niż z rzepami i blaszkami jakimis chyba....?? W końcu to nie kierownica że musisz jej non stop używać i wprawiać w ruch....;)

no niestety Arku idąc tym tokiem to nie otwierałbym podłokietnika, ani schowka pasażera (bo po co skoro może się ułamać mocowanie przez słynny tłoczek)

dobrze że czegoś w otwieraniu bagażnika nie skopali :polew:

Panowie pytanko przy okazji... mam 2 podłokietniki jeden swój, a drugi z A6 (2002 chyba)... te same są zatrzaski? (wiem że mocowanie pokrywy ma inny rozstaw nóżek bo chciałem podmienić klapy)

Grzechu a jak się ściąga klapę podłokietnika ?? Jak sądzicie da radę ją obszyć skórą ?? :mysli:

Troszkę odbiega od tematy wybaczcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu a jak się ściąga klapę podłokietnika ?? Jak sądzicie da radę ją obszyć skórą ?? :mysli:

Troszkę odbiega od tematy wybaczcie..

Co do klapy to trzeba z wyczuciem odginac te glowne zawiasy (sciskac je jakby do siebie)

a jesli chodzi o obszywanie to pewnie ze sie da - z tego co kojarze to gore sie po prostu odrywa na sile (jest przyklejona) - wydaje mi sie ze WRCLaguna ma obszyty pikowana skora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa klapka podłokietnika kosztuje ok. 150 PLN w ASO (zalezy jakie ASO) takze nie ma tragedii, troche pojezdzic ze zlamanym, wyciagnac oszczednosci ze skarbonki i kupic nowa klapke z zatrzaskiem a nie jakies ruskie czy rumunskie prowizorki stosowac :wink4:

Możecie podać numer tej klapki? Wiem, są kolory ale początek numeru powinien być identyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można obszyć lecz chyba jest klejona. Ale nie przeszkadzało by moim zdaniem na materiał wrzucić skórę i skleić.

A co do naprawy zatrzasków, mała sróbka i dobry klej zdziała cuda i nigdy nie puści ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać numer tej klapki? Wiem, są kolory ale początek numeru powinien być identyczny

8E0 864 245 B

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

u gajosa pokazuje 196 brutto wiec w aso pewnie kapke drozej

to jest cena za pokrywe obita materialem bo skorzana jak sie orientowalem kilka miesiecy temu to koszt ok 370zl :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u gajosa pokazuje 196 brutto wiec w aso pewnie kapke drozej

Jakieś 2 miesiące temu dopytywałem się o to w ASO Szewczyk (Warszawa). "Zaśpiewali" 250 zł :shocked: i do tego tydzień czekania, bo nie mieli mojego koloru (beż).

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam

http://getem.pl

taniej niz w aso ale dochodzi koszt przesylki 20zl

jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby nie bylo takiej czesci jak potrzebowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klapy to trzeba z wyczuciem odginac te glowne zawiasy (sciskac je jakby do siebie)

Opisujesz sposób wyjęcia tej klapki z podłokietnika?

W ten sposób się to robi? Bo możliwe, że kupię w ASO ale nie wiem jak go zdemontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisujesz sposób wyjęcia tej klapki z podłokietnika?

W ten sposób się to robi? Bo możliwe, że kupię w ASO ale nie wiem jak go zdemontować

tak wlasnie o to mi chodzilo :)

ja na chama sie troche balem bo nie wiem na ile to mocne jest ale fakt ze sily troche trzeba uzyc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...