Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Z tego co mi wiadomo to właśnie od wczoraj na xbox-sie można grać :whistling:

taaa... jasne :grin:

Opublikowano

ja mogę coś skrobnąć :) powiem tak mapki fajne duuuże - przygotowane typowo pod PC (niektóre mapy zbyt ciemne i mało co widać) pojazdy po zniszczeniu szybko pojawiają się w bazie co jest dobre, jeśli chodzi o rodzaje pojazdów to bombowiec jest wporzo jeśli nie ma freaków w powietrzu :decayed: - najłatwieszy cel do skasowania. To samobieżne działo średnio mi podeszło - trafić kogoś tym to chyba tylko na ustawce :grin: łatwiej przejechać, pojazdy przeciwczołgowe są ok szybkie, zwrotne ale słaby pancerz. Jest jeszcze quad i TUNGUSKA :decayed: nie wiem co jeszcze napisać FLY jak masz jakieś pytania to wal :wink:

Opublikowano

ale będzie sieka 11/9/12 :D hehe

Opublikowano

zalezalo mi tylko na odczuciach z gry, gameplaye juz ogladalem.

mam wrazenie, ze najlepsze i tak sa mapy "uniwersalne", czyli nie pancerne, nie zwarcie, tylko klasyki...

Opublikowano

TUNGUSKA wiadomo że to nie nowość ale wcześniej była tylko w rozgrywce typu SZTURM :decayed:

Opublikowano

Tylko Starcraft ! :polew:

Opublikowano

Nosfer jak możesz :shock3::shock3:

Opublikowano
Nosfer jak możesz :shock3::shock3:

Nie mam teraz czasu na Konsolę przez tą głupią grę :facepalm:

Opublikowano

Panowie, gralem w DLC ARMORED KILL (Siły Pancerne ) i... AWESOME/SUPER/miod&malina!!!

TD (tank dest) sa cudne, szybki i silne, szkoda, ze nie mam czasu pograc jeszcze...

w kazdym razie, to jest IMO prawdziwy battlefield! mapy WIELKIE!!!

POLECAM!

Opublikowano

No to wieczor mam z glowy :kox:

---------- Post dopisany 18-09-2012 at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2012 at 13:59 ----------

No i jak tam Armored Kill ? My gramy z boogiem i boberkiem, bardzo fajne mapy... dobra zabawa.

...ale jednak powrot do karkand i klasyczne mapy najlepsze :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
To samobieżne działo średnio mi podeszło - trafić kogoś tym to chyba tylko na ustawce :grin:

Mi tym śmigłowiec ze 3 razy już strącili,

Jakby co to gram na ps3 nick sgx000 :grin:

Opublikowano
  • Autor
Jakby co to gram na ps3 nick sgx000 :grin:

Dopisałem :good:

Opublikowano

Jesli ktos gra na pc : Pogromca_Flakow

na ps3 juz nie gram bo nie moge na to patrzec :P

Opublikowano

Panowie i mnie dopiszcie :)

Platforma PLAYSTATION 3

Login: witjacrf

Także zapraszam do znajomych popykamy albo w tryb współpracy albo ON LINE :D

Opublikowano

wetteran z ps3 wita

Opublikowano

Gram do stycznia na Xbox 360 :decayed: nick Bartek0414

Opublikowano

4 grudnia na pc dodatek nowy jak sie ma premiuma, ja mam , bedzie kusza ! :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tkaczu86 czy my nie mamy siebie w znajonych?

@witjacrf

Sent from my iPhone using Tapatalk?

Opublikowano

Mamy, znamy sie z leonclubu :) dawno kupiłeś oooo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.