Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Białe postojówki-jakie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w B7 muszą być dodatkowe rezystory, samych żarówek bez błędu w B7 jeszcze nie spotkałem...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj wstawiłem philips blue vision w5w do a4b7

Wcześniej wstawiłem sobie zestaw HID 6000K

Jak zapalimy same postojówki wyglądają dobrze - jasne białe światło

Jednak przy zapaleniu xenonu 6000k wyglądają nie co żółte, trochę lepiej niż zwykłe w5w.

Teraz myślę nad wstawieniem jakiś jasnych ledów - tylko jakich ( 5, 7 9 12 diod)

może ktoś pomóc w tym temacie.

x1_resize.jpg

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

zamówcie sobie postojówki (i nie tylko) od kolegi Tomnik i spokój w B7 z błędami :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
Dzisiaj wstawiłem philips blue vision w5w do a4b7

Wcześniej wstawiłem sobie zestaw HID 6000K

Jak zapalimy same postojówki wyglądają dobrze - jasne białe światło

Jednak przy zapaleniu xenonu 6000k wyglądają nie co żółte, trochę lepiej niż zwykłe w5w.

Teraz myślę nad wstawieniem jakiś jasnych ledów - tylko jakich ( 5, 7 9 12 diod)

może ktoś pomóc w tym temacie.

http://s24.postimg.org/tcx3gmemp/x1_resize.jpg

Najlepiej kupuj z jedna mocna dioda SMD, te ktore maja kilka smiesznych diodek szybka sie psuja... Wiem z doswiadczenia:kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja po weekendzie będe montował postojówki ledowe z rezystorkami + może się uda światła cofania led zrobić. zobaczymy.

w dziennych ledy już od kwietnia siedzą i jest dobrze

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie a co wsadzaliście w dzienne obok bixenonu?

Opublikowano
Panowie a co wsadzaliście w dzienne obok bixenonu?

O właśnie, dobre pytanie. Co na dzienne co nie będzie wywalało błędu :wink:

Opublikowano

Ja mam postojówki (oraz całą resztę oświetlenia na modułach LED naszego kolegi z forum Tomnik)

Mówiąc o samych postojówkach miałem jakieś phillpsa, o ila pamiętam kupowalem 2x H7 Blue Vision albo Blue Ultra Vision.

Dla porównania postojówki Philips'a i Tomnika :)

EDIT: Jeśli chodzi o błędy to nie ma żadnych

IMAG1744.jpg

Opublikowano

postojówki, oświtlenie tablicy i wnętrza tylko od Tomnika :)

Polecam :wink:

Opublikowano
postojówki, oświtlenie tablicy i wnętrza tylko od Tomnika :)

Polecam :wink:

Dokładnie tak!

Ja wydałem dosyć dużo pieniędzy na różne moduły led'owe czy to z allegro czy ze sklepów motoryzacyjnych.

Te moduły robione są masowo i bez pomyślunku.

Przy zakupie zarówki led do oświetlenia tablicy rej. w sklepie szukałem takiej która nie wywali mi błędu, sprzedawcy zapewniali że nie będzie błędu, bo jest rezystor imitujący obecność tradycyjnej żarówki itd. ...

No fakt, rezystor był, SMD, tak się grzał że zaczął topić mi plastikowe gniazdo do którego montujemy lampke/żarówke.

W przypadku modułów od Tomnik'a takich problemów nie ma. Chłopak robi to naprawdę świetnie.

Jeśli już chcesz dokonywać zakupu, to tylko u Niego. (kupisz w sklepie albo na allegro to się zrazisz do tego tematu, albo po tym skorzystasz z naszych rad. Tylko po co powielać się z kosztami?)

Opublikowano
postojówki, oświtlenie tablicy i wnętrza tylko od Tomnika :)

Polecam :wink:

Dokładnie tak!

Ja wydałem dosyć dużo pieniędzy na różne moduły led'owe czy to z allegro czy ze sklepów motoryzacyjnych.

Te moduły robione są masowo i bez pomyślunku.

Przy zakupie zarówki led do oświetlenia tablicy rej. w sklepie szukałem takiej która nie wywali mi błędu, sprzedawcy zapewniali że nie będzie błędu, bo jest rezystor imitujący obecność tradycyjnej żarówki itd. ...

No fakt, rezystor był, SMD, tak się grzał że zaczął topić mi plastikowe gniazdo do którego montujemy lampke/żarówke.

W przypadku modułów od Tomnik'a takich problemów nie ma. Chłopak robi to naprawdę świetnie.

Jeśli już chcesz dokonywać zakupu, to tylko u Niego. (kupisz w sklepie albo na allegro to się zrazisz do tego tematu, albo po tym skorzystasz z naszych rad. Tylko po co powielać się z kosztami?)

Dokładnie tak Też tak samo twierdzę i jestem mega zadowolony z efektu pracy Tomnika.

Opublikowano

Hej, macie namiary na Tomnika?

Opublikowano

Proszę cały temat: http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/

Też od razu skorzystałem z oferty Tomnika, nie bawiąc się w allegrowe, efekt i profesjonalizm jest na bardzo wysokim poziomie :thumbup1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Też już gadałem z Tomnikiem, ale niestety do drl nie robi.Dajcie coś co by do drl pasowało obok bixa i błędu nie wywalało

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Możecie podać link do profilu Tomnika, bo nie moge znalesc go na forum ? :wink:

Opublikowano

Dwa posty wyżej masz link do tematu :facepalm:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak chcecie Ledy na postój to tylko te .... ----->>>>

3824183441.jpg

Opublikowano
Też już gadałem z Tomnikiem, ale niestety do drl nie robi.Dajcie coś co by do drl pasowało obok bixa i błędu nie wywalało

Do DRL nie robi, ale kup sobie LEDy na MOTOHid.pl do tego maja rezystorki ładne zalane w gumie, mieszczące się w obudowie twojej lampy nic sie nie grzeje i wszystko gra :wink:

Ja mam tak zamontowane i już ponad pół roku jest ok.

Minusem tego rozwiązania jest tylko fakt, że w momencie przekręcania kluczyka w stacyjce, 5krotnie mrygają te DRLe... jakiś test systemu czy co :wink:

Opublikowano

U mnie nie mrugają, może to kwestia żarówek, też mam ledy z motohid

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.