Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No własnie na Bemowie nie ma zawodów są najpierw w Kamieniu Śląskim a potem w Białej. Ja bym nad tym ubolewał ale teraz mam już czym dojechać :> w te wakacje pujdzie dużo $$ na wache :kox:

Opublikowano

:oklaski: bardzo ladnie tez o czyms takim myslalem , ale chyba sobie daruje bo za rok trzeba autko zmieniac

Opublikowano

Z tego co wiem to na bemowie nie ma zawodów www.sss.org.pl :( Nowicjusz tak na forum :gwizdanie:

Na forum tak , a Pan kiler to przecież Panie marcinj , nieznany nikomu ... :hi:

A autko . :slina: , :notworthy: , bądź realistą zacznij marzyć , idę moje ADP poklepać :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

"Zazdrość" to mało powiedziane co czuje się patrząc na ten samochód.

Brawo, gratuluje inwencji twórczej oraz konsekwencji w dążeniu do doskonałości :evil:

Opublikowano

musisz tylko zadbać o szczegóły np w rsach czy chciałeś czy nie było navi podstopień aluminiowy pedały też aluminiowe :)

Opublikowano
:shocked: no kurka fajna furka. . .teraz sie zastanawiam czy moim nie jest siara jezdzic bo to twoje super sie prezentuje. . . :th: pozdrawiam :)
Opublikowano

fura kosmos , :slina: niesamowita gratulacje

PS światła dzięnne fajnie sią prezentują :th:

Opublikowano

fajnie sie prezentuja bo sa dzięnne wlasnie :wink4:

Opublikowano

niedoścignione.... tak można opisać modyfikacje, a także zaangażowanie właściciela w realizacji własnego projektu :th: :th: :th: gratulacje!! :>

Opublikowano
  • Autor

Niestety musze cie zmartwic bo byly tez wersje rs4 bez navi szczegolnie te ktore byly kupowane u nasz w kraju. Co to pedalow itp to wszystko w swoim czasie auto jest skonczone w 75 % wiec jeszcze sporo pracy prz nim mi zostalo wszystko na biezaco bedzie wklejane

Opublikowano

Jak dla mnie mega projekt dobrze ze sa ludzie ktorzy potrafia wyrezac cos w dobrym guscie

Opublikowano

STARY.... Najwiekszy szacun za robote.... Masz ten sam gust... Jeszcze raz SZACUN!

Opublikowano

przepiekna robota gratulacje za pomysl :th: :notworthy:

Opublikowano

wspaniały pomysł i wykonanie Respect dla twórcy :th:

Opublikowano

Świetny design :) nic tylko pogratulować... mi szczególnie przypadły do gustu led'y jak w nowych A6 czy A5...

Świetne autko.

Pozdrawiam.

Opublikowano

garsc nowych fotek, niestety nie mialem statywu i wszystkie z reki ;)

jest cos nie tak i forum zmniejsza foty.. i pojawiaja sie syfy na krawedziach

proponuje klikac na VIEW IMAGE (pokaz obrazek) i wtedy bedzie git ;)

enjoy !

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

na koniec 5 minutowa pseud-wizualka tego co ma powstac na dachu :)

carbon_roof.jpg[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 00:09 _________________________________________________co za crap.. dlaczego zmniejsza foty ?

zeby zobaczyc je w pelni kliknijcie prawym myszy i VIEW PHOTO albo po prostu pokaz zdjecie

Opublikowano
:shocked::blink::slina::kox: - to moja reakcja na fotki :cool: No normalnie cos pięknego!!! Teraz wygląda mioooooodnie! A jak już będzie ten dach zrobiony to normalnie afera na cały świat :naughty: Cuuuuudo :notworthy: :th:
Opublikowano

Jaka afera ? :P Prrzeciez to praktycznie zwykłe RS4 :P hyhy ;)

Jaka folia siedzi na szybach ? Tjs % przyciemnienia ?

Opublikowano

Bardzo ladna RSka :)

A te day light ledy to ori od S6 ? Czy jakies no name , bo naprawde cudnie to wyglada :slina: :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.