Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

To co czas zacząć setup 2013 :banan: na razie jedno foto :wink:

A4_BMW_2.jpg

Opublikowano

Kombinujesz z tą tablicą :kox: Na twoim miejscu mając USA lampki zapodałbym mod z żarówkami ledowymi 2 kolorowymi w kierunkach. Na postojówkach miałbyś kierunek biały i robiłby jako do jazdy dziennej :wink: po włączeniu kierunku gaśnie biel i miga żółte światło:naughty:

Opublikowano
  • Autor

jest usa to jest i gładki zderzak :) a obrysy baerdziej mi sie podobaja jak się palą na stałe pomarańcze

---------- Post dopisany 11-06-2013 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 19:22 ----------

SEZON 2013 :banan:

Felga 19 cali, AirRide

DSC0609.jpg DSC0612.jpg

Opublikowano

W lublinie ktoś montuje Aira? Pokaż jak to chodzi:naughty:

Opublikowano
  • Autor

hmm, nie wiem czy montuje ktoś, ja sam się w to bawiłem nie jest latwo :) znajdę jakiś film i wstawie

Opublikowano

okucia sam też robiłes? czy u kogos cały zestaw kupiłeś

Opublikowano
  • Autor

komplet zakupiłem

Opublikowano

za***iście jest..tylko zajmij się teraz lakierem bo swirle widać z 200 metrów :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

hehe wiem wiem bo to foto robione tylko na feldze a lakier nie ruszany od października ;p

---------- Post dopisany 30-06-2013 at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2013 at 13:28 ----------

Kilka fotek :) , wiecej foto niedługo z konkretnej sesji :wink:

44444.jpg6666.jpg

55555.jpg333333.jpg111.jpg

---------- Post dopisany 03-07-2013 at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 12:04 ----------

:wink:

Opublikowano

bardzo ładnie siedzi:thumbup1:

Opublikowano

tylko jak robisz sesje to zrób całosć auta a nie takie ucinki, noi filmik jak ten air działa:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wszystko będzie sesja zaplanowana :)

---------- Post dopisany 08-07-2013 at 02:23 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 15:00 ----------

P1310068.jpg

---------- Post dopisany 23-07-2013 at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2013 at 02:23 ----------

7777.jpg

1078615_537730639623040_269425209_o.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie ten kolorek jest za***isty,autko wymiata:wink:

Opublikowano

Jest bardzo dobrze :) kolor wymiata, tylko pomyśl o tylnej rejce - chociażby na zloty :wink:

Opublikowano
  • Autor

co na złoty ? :P

Opublikowano
co na złoty ? :P

Chodzilo o mala tablice w wymiarze usdm, zamiast tego wielkoluda a nie o kolor :D

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

jakoś bardziej podoba mi się duża :)

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

Lublin Nocą

P1310188.jpg

P1310193.jpg

Opublikowano

fajny kolor i felga :thumbup1:

fatalna nalepka na boku przedniego zderzaka :kwasny:

do kompletu brakuje jeszcze kubusia puchatka:doh:

Przeciez to nie jest golf albo calibra tylko porządne auto....

Opublikowano
fajny kolor i felga :thumbup1:

fatalna nalepka na boku przedniego zderzaka :kwasny:

do kompletu brakuje jeszcze kubusia puchatka:doh:

Przeciez to nie jest golf albo calibra tylko porządne auto....

Dlaczego sądzisz,że ta nalepka jest fatalna?I co ma niby do golfa czy calibry?Nie o to tutaj chodzi kolego:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.