Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nasze hobby / co lubimy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zboczenie na pkt ciężarówek :> :dance:

Opublikowano

Podobnie jak kolega Tony jestem z zamiłowania muzykiem :D

Gram na puzonie :wink4:

Opublikowano

Moje zainteresowania to

po 1 motoryzacja a dokładniej tak jak kolega Efcio zboczenia na punkcie ciężarówek :) (fotografowanie...)

po 2 ASG (Air Soft Gun)

:>

Opublikowano

1. sztuki walki

2. wędkarstwo

3. od niedawna akwarystyka

4. branża alkoholowa

5. historia

Opublikowano

Kiedyś miałem wiele różnych hobby, ale ostatnio w zasadzie żadnego bez którego nie mógłbym żyć, najwięcej czasu staram się poświęcać dziecku więc na inne zajęcia nie ma za bardzo miejsca, ale jak już znajdę wolną chwilkę to:

- interesuję się sportami walki K1, K1max, MMA itp.

- kino alternatywne, undergroundowe, psychologiczne

- książki kryminały typu Aghata Christie, A.C.Doyle itp

- bardzo lubię vódeczki i uwielbiam teqilkę

i moja największa pasja muzyka Metal-owa pod każdą postacią i w każdym gatunku od klasyki Heavy do Brutal Black

PS. tez kiedyś się udzielałem muzycznie ale to było dawno, w piłę grałem też przez jakiś czas w klubie ale juz o tym zapomniałem, kilka lat temu byłem maniakiem gier TPS (MaxPayne, MOHA, CoD, wolfen) - minęło wraz z urodzeniem się syna

Pozdro dla all i wytrwałości w realizacji swoich pasji :audi::a4fan::evil:

Opublikowano

Ja sie roznymi rzeczami interesuje ale takie najbardziej aktualne to:

3. Wszystko co jest zwiazane z Telewizja Satelitarna , jest moim hobby :) sharing, kodowanie, tunery , zestawy antenowe , itp itd :)

też sie tym interesuje,

poza tym to motocykle i samochody, lubę bardzo jeździć itd.

Opublikowano

ja mam dwie pasje :

1. konsole i gry video, spedzam baaardzo duzo wolnego czasu przy PS2 a niedługo przy PS3 :dance:

2. jestem zagorzałym kibicem zuzla a konkretnie +APATOR+ TORUń :thumbup:

i mam nadzieje ze z momentem załozenia rodziny nie mina mi te choroby

Opublikowano

Mam szerokie zainteresowania aktualnie zakupiłem taką oto zabawkę:

Wabi się Yamaha Grizzly 660 - wrażenia z jazdy niesamowite

http://autokacik.pl/files/279456167-griz.jpg

widze, ze zainteresowania podobne do moich - tez mam szczescie ujezdzac Grizzly 660 :)

poza tym rower (kiedys trial, dzis tylko MTB)

Paintball

Strzelectwo terenowe (Field Target)

muzyka - glownie House i Electro, troche innych brzmien elektronicznych

i oczywiscie piekne dziewczyny :)

Opublikowano

ja gram w pool bilarda i grywam ma turach również :wink4:

Opublikowano

  • Motoryzacja, a w szczegolnosci transport, TIRy (aktualnie jezdze) :>
  • Gram troszeczke na djembe (afrykanski bebenek)

  • Coraz mniej, ale tworze wlasna muzyke elektroniczna, kiedys tez troche DJowalem
  • Mam tez manie sadzenia lasow. Rodzinne tereny sa juz zalesione... :>

Opublikowano

Ostatnio głównie:

- historia ( okres Piastów, Jagiellonów, przedstawiciele możnowładztwa WKL )

- starodruki

- numizmatyka w wąskim zakresie ( tylko Au)

- brzdąkanie na gitarze

Opublikowano

U mnie:

-elektronika

-krótkofalarstwo

-automatyka

-systemy z rodziny *nix

-kiedyś troche grałem na wiośle (właściwie dużo) i zamierzam do tego wrócić...

Opublikowano

- elektronika, automatyka

- motoryzacja

- koncerty, muzyka metalowa, ale już mniej niż kiedyś

- paintball, wiatrówki

- poker (Texas Hold'em), bilard

- kino, filmy

Opublikowano

-Motoryzacja

-Piłka Nożna

-Formuła 1

-Tenis

-muza (80lata)

:kox:

Opublikowano

Kiedyś programowanie i UNIX-y, ale teraz na tym robię i mi zbrzydło.....

Opublikowano

1. Lotnictwo - fotografowanie, obserwowanie, stanie godzinami pod pasem startowym, ogólnie wszystko :D

2. Counter-Strike (taka netowa gra FPP) już od 6 lat, podobno profesjonalnie :D

3. Sztuki walki a w szczególności ta uliczna drobnomieszczańska :D

4. Tworzenie hip hopu

5. Fotografia

Opublikowano

Motoryzacja, żeglarstwo, tenis ziemny i stołowy, koszykówka, snowboard, czarna muza :afro:

Opublikowano

kulturystyka,boks,K1

272b5d83419b9843.jpg

wędkarstwo

be06764d950b7aab.jpg

a1137980c0b343f6.jpg

piwko

31fa5aa88a688d13.jpg

poza tym snooker,motoryzacja,wypady w ciekawe miejsca :th:

Opublikowano

Po pierwsze i najwazniejsze jestem MELOMANEM :gwizdanie: Wszedzie musze miec muzyke bo bez niej robie sie jakis taki nerwowy :D Poza tym Koszykowka, siatkowka (sport raczej uprawiam niz sie interesuje) oraz wedkarstwo ;)

Opublikowano

Heh ja to najbardziej lubie jezdzic na rowerze ;) no i ogolnie sporty ;) i oczywiscie F1 :)) :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.