Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] A4 1,8T Merlot Red Pearlescent

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od niedawna jestem posiadaczem A4 B6 z silnikiem 1,8T 2002r z przebiegiem 227kkm . Auto sprowadziłem osobiście ze Szwecji, kupione od prywatnej osoby.

Lakier LZ3Q Merlot Red Pearlescent

Wyposażenie

:arrow2: 6 x Airbag

:arrow2: ABS, ESP

:arrow2: climatronic dwustrefowy

:arrow2: tempomat

:arrow2: podgrzewane fotele

:arrow2: elektryczne szyby przód

:arrow2: elektryczne i podgrzewane lusterka

:arrow2: audio, nie seryjny stary Pioneer

:arrow2: wyłącznik airbag'u

:arrow2: pełny pakiet oświetlenia wnętrza

:arrow2: pakiet skórzany (lewarek, dźwignia ręcznego i kierownica obszyte skórą)

:arrow2: całe podwozie w osłonach

:arrow2: ori felgi AUDI 15' , repliki SLINE 17' z oponami letnimi 225/45

Mody wykonane

:arrow2: zmiana manetki na pełną z FIS'em

:arrow2: czujnik poziomu wody

:arrow2: zmiana radia na Concert II

:arrow2: moduł świateł dziennych SD-2

:arrow2: program by R-Performance

:arrow2: FMIC

EOv60Na.jpg?1

a4b618t.jpg

20111125131358.jpg

mojaa4pokupnie.jpg

audia4b6przedchatwmalmo.jpg

20111122202636.jpg

20111125131859.jpg

dscn0853o.jpg

dscn0854y.jpg

dscn0855h.jpg

dscn0869z.jpg

dscn0870p.jpg

dscn0864b.jpg

20111122213107.jpg

Opublikowano

pokaż środek :wink4: , zewnętrznie wygląda na zadbany :good:

Opublikowano

Fajna furka, gratulacje zakupu

Opublikowano

o jacie ile gwoździ w zimówkach :decayed::naughty:

Opublikowano

Fajna rejestracja :D

Opublikowano

super kolor :good:

Opublikowano

Przyjemne auto :good: Ciekawe czy te zimówki mocno bedą hałasować na asfalcie.

Opublikowano

Przyjemne auto :good: Ciekawe czy te zimówki mocno bedą hałasować na asfalcie.

Z tego co wiem, ale mogę się mylić że jazda po polskich drogach z takimi kolcami na oponach jest zabroniona :wallbash:

Auto fajne ale trzeba by było dodać zdjęcia wnętrza

Opublikowano

Fajna furka :good: tylko szkoda że nie avant :decayed: a jeżeli chodzi o zimówki to po polskich drogach nie wolno na takim czymś jeźdźić

Opublikowano
  • Autor

Kolce wyjęte, zajęło mi to około dwóch godzin i zimówki już założone.

Opublikowano

Ładna furka :good:

Jakies zmiany w wyglądzie planujesz :naughty:

Opublikowano

Kolor fajny ale weź po ludzku opisz wyposażenie.

I przede wszystkim sprawdź to. bo widać niezgodności

Opublikowano
  • Autor

Ładna furka :good:

Jakies zmiany w wyglądzie planujesz :naughty:

Raczej jakiś większych zmian w wyglądzie auta nie planuje na razie. Na wiosnę może jakieś felgi ładniejsze wrzucę :>.

Opublikowano

Kolor fajny ale weź po ludzku opisz wyposażenie.

I przede wszystkim sprawdź to. bo widać niezgodności

no właśnie tez zauwazyłem że z kodów to ma skrzynie automata a 6XD to są lustra zew podgrzewane a nie lustro wewn.sciemniane...bo lustro masz zwykłe

Opublikowano
  • Autor

Kolor fajny ale weź po ludzku opisz wyposażenie.

I przede wszystkim sprawdź to. bo widać niezgodności

Kolor fajny ale weź po ludzku opisz wyposażenie.

I przede wszystkim sprawdź to. bo widać niezgodności

no właśnie tez zauwazyłem że z kodów to ma skrzynie automata a 6XD to są lustra zew podgrzewane a nie lustro wewn.sciemniane...bo lustro masz zwykłe

dzięki za dopatrzenie się błedów :>

Opublikowano

no kolorek :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fajne autko, szkoda tylko, że popsułeś opony ;)

Trzeba było sprzedać, chętni na pewno by się znaleźli, ze mną na czele :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jak chcesz to mogę sprzedać ci opony, kolce mam jeszcze ale już raczej się nie nadadzą.

Opublikowano

Właśnie wszystko rozchodzi się o to żeby były okolcowane. Teraz trzeba by je na nowo kolcować a ja leniwy jestem ;)

Ale daj rozmiar, stan i cenę na PW ;)

Opublikowano

SIEMA

Kolorek :good::kox:

Zajrzyj w mój profil to zobaczysz jak wygląda zrobiony s-line w tym kolorku :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.