Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

http://d.wiadomosci24.pl/g2/e9/b2/c6/91289_1236856370_4212_p.jpeg :decayed:

konkretnie co Ciebie interesuje co oczekujesz od telefonu??

hmmmm sam nie wiem bateria zeby ze 3 dni trzymała latrka była i nic wiecej [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 19:24_________________________________________________podoba mi sie c3-01 i 5800 ale opinie są nie kiepskie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ci iphona 4 :naughty: sam takiego posiadam i nigdy więcej nie zmienię na nokie czy tam jakiegoś samsunga... kto ma taki telefon wie co mówię...

a powiedz czym rózni się iphone4 od galaxy sII bo wg mnie duża konkurencja jest dla iphone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ci iphona 4 :naughty: sam takiego posiadam i nigdy więcej nie zmienię na nokie czy tam jakiegoś samsunga... kto ma taki telefon wie co mówię...

a powiedz czym rózni się iphone4 od galaxy sII bo wg mnie duża konkurencja jest dla iphone

galaxy s2 to cegła...idź do m1 i weź sobie w ręke iphona i samsunga...pobaw się chwilę i zobaczysz różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega w pracy ma iphona 4 a drugi ma galaxy sII i jeśli o szybkość działania to galaxy SII jest zdecydowanie lepszy wg. mnie może to złudzenie albo i nie ale wyświetlacz też jakościowo pod względem obrazów jest lepszy...ale iphone to trochę inny styl i też to jest cenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozważę samsunga i iphona dziękówa za wzkazówki

Ciekawe jak to się ma twój wybór do kryteriów trzeciego posta.

hmmmm sam nie wiem bateria zeby ze 3 dni trzymała latrka była i nic wiecej

Dopisany: 29 Listopad 2011, 19:24

podoba mi sie c3-01 i 5800 ale opinie są nie kiepskie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ci iphona 4 :naughty: sam takiego posiadam i nigdy więcej nie zmienię na nokie czy tam jakiegoś samsunga... kto ma taki telefon wie co mówię...

a powiedz czym rózni się iphone4 od galaxy sII bo wg mnie duża konkurencja jest dla iphone

galaxy s2 to cegła...idź do m1 i weź sobie w ręke iphona i samsunga...pobaw się chwilę i zobaczysz różnice

Cegła ? iPhone jest cięższy, grubszy i przede wszystkim droższy :) Skoro można mieć telefon konkurencyjny (technicznie) bo wiadomo platforma systemowa to już inna bajka są zwolennicy tego i są zwolennicy tamtego chociaż Android zdobywa coraz większą częśc rynku, to po co przepłacać za iPhone'a ? Jak już coś to ja szukałbym iPhone 3GS ponieważ jest między nim a 4G najmniejsza różnica technologiczna (3G a 3GS to już przepaść pod względem podzespołów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nokia C7? Mam do sprzedania z jeszcze 18miesięczną gwarancją. Latarka jest i bateria nawet do 4 dni dociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nokia C7? Mam do sprzedania z jeszcze 18miesięczną gwarancją. Latarka jest i bateria nawet do 4 dni dociągnie.

jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 700 (do negocjacji) chciałbym za niego wziąć + 2 pokrowce + karta 8Gb + folia na ekran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...