Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Formuła 1 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

strata do pierwszego miejsca tylko +4,998 sek. super wynik[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 15:07 _________________________________________________

Brawo

Bądzmy realistami że narazie Ferrari jest poza zasięgiem

a tam poza zasiegiem, cierpliwosci! jest super. porownaj do wynikow zeszlorocznych. to tylko 5 sek na prawie 60 kolkach.

w hiszpani ma byc nowy pakiet wiec kto wie....

Opublikowano

i znow wielki sukces nie tylko kubicy ale takze bmw , 3 i 4 miejsce lepsze od mc-larenow, i "minimalnie" gorsze od ferrari,

naprawde bmw sie poprawilo w porownaniu do ostaniego sezonu gdzie bylo widac tylko problem za problemem

Brawo KUBICA I BMW!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

:oklaski: dla Roberta

W Hiszpani bedzie 1 :)

Opublikowano

Gratulacje dla Roberta i BMW :oklaski: wykonali niesamowite postępy w porównaniu do poprzedniego sezonu :notworthy:

Opublikowano

Roberto pojechał SUPER ! - jestem jego Fanem -

????????????????????? Ciekawe jakie są szanse ,że R.K. czyta te forum ??????????????????????????

Opublikowano
  • Autor

Ferrari poza zasięgiem? 5 sek to nie jest poza zasięgiem :evil: Na mój gust w Monaco może byc baaardzo ciekawie (BMW jest zdecydowanie słabsze jeśli chodzi moc - wystarczy spojrzec na statystyki Vmax)

Opublikowano

Roberto pojechał SUPER ! - jestem jego Fanem -

????????????????????? Ciekawe jakie są szanse ,że R.K. czyta te forum ??????????????????????????

Ojj nie wiem nie wiem... marne szanse, bo on BMką jeździ :przebiegly: Ehhh jego wybór :naughty: Oglądałem nawet na mecz się spóźniłem :wink4: Ale bylo warto! Brawo Robert!!!!! jeszcze troszke tej jego BMce brakuje do Ferrari ale to kwestia czasu i Robercik pokaże im wszystkim że on tu rządzi :kox: Bardzo dobry wyścig! :oklaski:

P.S. A widzieliście jak się zachowywał Hamilton? On uważa że jego powinni wszyscy przepuszczać, jak jechał na szarym końcu to zbliżając sie do nieco wolniejszych zawodników myślał że każdy go będzie przepuszczał tak jakby ich dublował - co za kretyn! A potem jeszcze pokazywał jakieś głupie gesty do nich :bicz2: jakoś nie przepadam za tym człowiekiem. To jego początki w F1 a już zachowuje sie jak jakiś nie wiadomo kto :no: Tak nie powinno być! gdyby nie trafił do McLarena to raczej by mu tak dobrze nie szło... :bicz3:

Opublikowano

Roberto pojechał SUPER ! - jestem jego Fanem -

????????????????????? Ciekawe jakie są szanse ,że R.K. czyta te forum ??????????????????????????

Ojj nie wiem nie wiem... marne szanse, bo on BMką jeździ :przebiegly: Ehhh jego wybór :naughty: Oglądałem nawet na mecz się spóźniłem :wink4: Ale bylo warto! Brawo Robert!!!!! jeszcze troszke tej jego BMce brakuje do Ferrari ale to kwestia czasu i Robercik pokaże im wszystkim że on tu rządzi :kox: Bardzo dobry wyścig! :oklaski:

P.S. A widzieliście jak się zachowywał Hamilton? On uważa że jego powinni wszyscy przepuszczać, jak jechał na szarym końcu to zbliżając sie do nieco wolniejszych zawodników myślał że każdy go będzie przepuszczał tak jakby ich dublował - co za kretyn! A potem jeszcze pokazywał jakieś głupie gesty do nich :bicz2: jakoś nie przepadam za tym człowiekiem. To jego początki w F1 a już zachowuje sie jak jakiś nie wiadomo kto :no: Tak nie powinno być! gdyby nie trafił do McLarena to raczej by mu tak dobrze nie szło... :bicz3:

Tak myśłę że nie trzyma chłopak napięcia Hamilton,jak mu niewychodzi po jego myśli.

ROBERT JEST WIELKI :oklaski: :oklaski: :oklaski::dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Za trzy tygodnie będzie PIERWSZY :oklaski: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

Ferrari poza zasięgiem? 5 sek to nie jest poza zasięgiem :evil: Na mój gust w Monaco może byc baaardzo ciekawie (BMW jest zdecydowanie słabsze jeśli chodzi moc - wystarczy spojrzec na statystyki Vmax)

Po pierwsze Roberto bardzo dobrze zna tor Monaco , po drugie na Monaco Vmax nie ma najmniejszego znaczenia , po trzecie Roberto jest najlepszy na zakretach , po czwarte jesli BMW czegos nie spieprzy to widzimy Roberto znowu na podium :)

Opublikowano

Na mój gust oprócz Monako wszędzie może być ciekawie gdy pogoda nie dopisze. Robert jest naprawdę dobry technicznie i w trudnych warunkach doskonale daje radę. W deszczu bez kontroli trakcji nie każdy pojedzie na 100%. Oczywiście poza Robertem który pojedzie na 102% :th:

Opublikowano

Też jestem fanem Kubicy i zgadzam się, że robi dobra robotę jak i BMW :oklaski: - a co powiecie jakby Robert prowadził :audi: :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

4-te pole startowe :th:

Nie jest źle, jutro będzie napewno lepiej :>

Opublikowano

czwarte jest calkiem ok zaskoczony tylko jestem tym renault na 2 polu to ci niespodzianka no i to co lubie najbardziej hamilton za Kubusiem

Opublikowano

no i to co lubie najbardziej hamilton za Kubusiem

tak jest :th: lać angola :polew:

alonso ładnie wyskoczył ale to tylko dlatego że jechał na oparach, zobaczymy co pokaże renówka jutro

Opublikowano

Też mi się tak wydaje ze Alonso ma mało paliwa, ale martwi mnie też że w Q2 miał całkiem dobry wynik, może fia dała jakieś ustępstwa renault na ten wyścig i pozwoliła im np. dać lepsze paliwo, w końcu liczy się kasa ze sprzedaży biletów i zadowolonych fanów.

Opublikowano

I zwroccie uwage kochani, kto w tym sezonie w stajni BMW-Sauber ma opracowana lepsza takatyke. W zeszlym roku Robuś musial sie meczyc, bo caly nacisk byl polozony na Nicka. A dzis? Nick "Heil Hitler" Heidfeld zamknal stawke w Q3 :wink4:

Opublikowano

trzymajmy kciuki dzis Robercik bedzie mial duzo pracy :th:

Opublikowano

Stawiam że dzisiaj trzeci będzie :th:

Opublikowano

no i super, oby tak dalej

Opublikowano

Gratulacje :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.