Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Formuła 1 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda tylko mi tego młodego niemca co był 4 i mu chyb kimi rąbnoł w tyłek, prawdziwy dramat :confused4:

Opublikowano

szkoda tylko mi tego młodego niemca co był 4 i mu chyb kimi rąbnoł w tyłek, prawdziwy dramat :confused4:

chlopak jechal po swoja zyciowke i wygladalo tak jakby kimi zrobil to specjalnie!dobrze ze jest jeszcze mlodek to bedzie mial wiecej szansz!

Opublikowano

szkoda tylko mi tego młodego niemca co był 4 i mu chyb kimi rąbnoł w tyłek, prawdziwy dramat :confused4:

Adrian Sutil - fakt szkoda go, Raikonen ptrzekominował :thumbdown:

Opublikowano

jako jedyny z czolowki nie popelnil bledu!

i DLATEGO jeszcze wiekszy SZACUN!!! powinien byc pierwszy :)

szkoda tylko mi tego młodego niemca co był 4 i mu chyb kimi rąbnoł w tyłek, prawdziwy dramat :confused4:

No szkoda kolesia , chociaz nie wydaje mi sie , zeby to byla wina raika , ale jak pokazywali w boxie tego kolesia , to widac , ze bardzo zalamany i WOGOLE mu sie nie dziwie , bo watpie zeby mial jeszcze takie okazje.

Ale pomyslcie co koles wyprawial na tym torze , jego bolid do innych (BMW , Ferrari , Renault) to jest jak Audi do Fiata , a koles krecil najlepsze czasy okrazen i czasowek :) RESPECT :)

Opublikowano

no Robercik pokazał :notworthy:

Opublikowano

Wyszło ekstra. A co do Sutila to wezmą go do jakiegoś lepszego teamu i jeszcze pojeździ.

Po tym co dzisiaj pokazał ktoś po niego wyciągnie rękę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Robertowi niezle idzie na tych treningach , w tej chwili na drugim treningu jest nawet 1

:kox:

dwa razy przeszedl na milimetry od sciany :zemdlal:, co toyotce sie niestety nie udalo

Piquet zagrzal klocki, a i Hamiltonowi tarcze chyba nie wyrabiaja

Massa jak zwykle "poboczem", ale tym razem cos padla ta "rakieta", skonczyl 2 trening

No ale Hamilton zalozyl miekkie oponki i byl lepszy, Robcio tez wyjechal za chwile na miekkich i znowu milimetry od sciany i troszke zarzucilo (jakby nie ten moment moze byloby lepiej) ale wykrecil drugi czas

Opublikowano

Przekopałem 60 kanałów ale F1 nie ma nigdzie :wallbash:

Opublikowano

RTL TV nie pokazywał ?

A Premiere Sport 3 czasem też nie pokazuje ?

Opublikowano
  • Autor

Ogień z d... 2 miejsce na starcie na jutro :kox:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
:kox: suuuuuupeeeeeer :oklaski:
Opublikowano

No jutrzejszy dzień sie zapowiada nieźle..........

Kubicki dzisaj 2 w kwalifikacjach, później meczyk Polaków jednym słowem :kox: i :drunk:

Opublikowano
  • Autor

No jutrzejszy dzień sie zapowiada nieźle..........

Kubicki dzisaj 2 w kwalifikacjach, później meczyk Polaków jednym słowem :kox: i :drunk:

Polska jutro też zajmie drugie miejsce w meczu, tuż za Niemcami :polew:
Opublikowano

Dla Roberta :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Ogień z d... 2 miejsce na starcie na jutro :kox:

I oby jutro na mecie było jeszcze lepiej :th:

Opublikowano

No na bogato.Powinien zrobić sobie chipa w bolidzie , to wtedy by wyprzedzał i ferrari :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.