Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może się na tym nie znam (raczej napewno :>) Ale:

http://allegro.pl/hydrografika-folia-moro-i1991575945.html

http://allegro.pl/hydrografika-aktywator-w-spray-u-do-hydrografiki-i1998548228.html

Coś jeszcze potrzeba do szczęścia???

Opublikowano

+ lakier akrylowy, maty scierne i wode z destylatorem + do wszystkiego koszta wysyłki ;)

Opublikowano
:mysli: do tego nieodzowny "zestaw rezacza" zgrzewka bro... i koszty się robią...
Opublikowano

:mysli: do tego nieodzowny "zestaw rezacza" zgrzewka bro... i koszty się robią...

Jeden zestaw rezacza może nie starczyć :kox:

Opublikowano

te zestawy rezacza mogą okazać się droższe od całej zabawy z hydrografiką :polew:

Opublikowano

Ale nie ma tego złego.... :naughty:

Opublikowano

Troche offtopic :D

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Już niestety nie jestem posiadaczem B5, zakupiłem we wrześniu B6.

Wczoraj jadąc samochodem minąłem B6 Black edition, naprawdę ciekawie to wyglądało.

Z drugiej strony podczas poszukiwań B6 szukałem wyłącznie z chromami.

Może kiedyś zmienię zdanie i będę przerabiał na czarno.

W garażu posiadam jeszcze czarny chrom do B5, troszkę go odświeżę i pójdzie pod młotek.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, gdzie w internecie znajde jakis sklep z tymi podróbami grilla od rs4?

Opublikowano

No faktycznie black-grau (czarny-szary)

Ciekawe jak ta imitacja się na aucie prezentuje :kox:

Opublikowano

zawsze mozna pomalowac:)

Opublikowano

dzieki.

Opublikowano

ja swój grill pomalowałem spayem, wcześniej był pomalowany farbą do przyciemniania lamp i świetnie się to trzyma ale mam jeszcze drugi grill oklejony folią 3m i to jest o wiele trwalsze rozwiązanie

Opublikowano

ale sam grill oklejales czy tylko ramkę?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

odświeże, oklejanie samego grilla mega uciążliwe, natomiast sama ramka to jakieś 30min roboty + browar albo melisa

najtańsza opcja to folia ploterska, metr bieżący u mnie w mieście 16zł, kolor jaki chcecie, na dobrą sprawe okleicie kawałkiem 25cm wiec 4zł, a rozwiązanie wydaje mi się dużo bardziej odporne na kamyczki anizeli malowanie, + taki że zrywacie folie i macie ori 'chrom'

tak to wygląda w czarnym błysku View image: WP 20130411 012

Opublikowano

Tak wygląda pomalowany plasti lakiem (folia w sprayu) 2-3 warstwy, kolor matowy/satyna, puszka 400ml około 35 zł kosztuje:

2013041417.34.36.jpg

W każdej chwili można ją ściągnąć, napis quattro również był pomalowany, 1 przetarcie palcem po napisie i została folia zrolowana :)

Opublikowano

Gril z przedlifta znacznie latwiej okleic :wink: na polifta trzeba mocna melise 40%

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.