Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

dobre mody ale kredens musisz troche poprawic bo jakis zapadniety jest. dekory rob w hydrografice na wzor z rsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mordo jutro wyśle Ci ten grill bo mam lekki nieogar :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mnie kręcą dekory w piano:decayed: obecnie mam carbon 3m ale juz sie znudziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zimny dolot:whistling:

to taki będzie dobry w sam raz na zloty:decayed: :naughty:

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/998933_617907784907774_1496554615_n.jpg

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

a na tym chyba koles normalnie jeździ :shock3:

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/946001_617907928241093_1932754302_n.jpg

To juz chyba pzesada, nie robię rajdowowki! :decayed:

---------- Post dopisany at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ----------

dobre mody ale kredens musisz troche poprawic bo jakis zapadniety jest. dekory rob w hydrografice na wzor z rsa

Górny plastik odstaje z lewej strony, stad ten efekt, a co do hydrografika mam mieszane uczucia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob obudowe filtra i podlacz pod seryjny dolot powietrza. Ja bym zostawil ori puche i w jej wnetrzu ukryl stozek grzybka czy inne ustrojstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre mody, to stolki ricardo?

eska, ricardo nie ganiało w pełnym prądzie

akurat to nie pełny prąd, w ogóle niewiem czy było w B5 sterowanie przesuwaniem fotela przód-tył, nigdy sie nie spotkałem

Przyciski takie jak u czornego w sporcie, są też w ricardo:wink: i służą do podnoszenia siedziska i pochylenia oparcia, oraz regulacja lędźwi:whistling:

2012_05_28_439.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te przyciski góra dół to też przód tył, miałrm takie ori stołki w amerykańcu i potem od eski takie same co ma teraz czorny. w każdej płaszczyźnie latały w prądzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niby jak wtedy miałby sie podnosić i pochylać jak by 2 przyciski za tyle funkcji odpowidały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mówie Ci, przedni przycisk ma sześć funkcji: regulacja przód, regulacja tył, regulacja przedniej części siedziska góra dół i taka sama regulacja tylnej części siedziska. drugi jest od pochylania oparcie przód tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze to kiedyś zobaczyć:whistling: bo naprawde nie widziałem takich cudów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie cuda to rzeczywistość :grin: w krawacie też mam fotele na tej samej zasadzie - nie wyobrażam sobie teraz brać rozmachu dupskiem żeby przesuwać sie do przodu/ do tyłu i trzymać jakąś wajche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mówie Ci, przedni przycisk ma sześć funkcji: regulacja przód, regulacja tył, regulacja przedniej części siedziska góra dół i taka sama regulacja tylnej części siedziska. drugi jest od pochylania oparcie przód tył.

+1 Kowi, przedni przycisk suwa przód tył, przednia czesc fotela gora/dol, tylna czesc fotela góra/dol, wiesz ile zajeło mi obcykanie tego :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze to kiedyś zobaczyć:whistling: bo naprawde nie widziałem takich cudów
Musisz się z tym pogodzić, że recaro są gorsze pod tym wzgledem od tych foteli i niektórych plackowatych szmaciaków, które też mają pełną elektrykę w prądzie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd masz EOSa 6D?:shock3:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

a w temacie, srebrne listwy to moim zdaniem krok w tył:wink:

nie mój :wink:

listwy wpadły przy okazji z boczkami, docelowo black piano/carbon :whistling:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

też bym u siebie stożek wrzucił ale nie podoba mi sie jaki tam bajzel się robi z kablami, da się to jakoś ładnie ogarnąć?

da się ten zwinięty kabel jest od czujnika miski, które aktualnie nie posiadam :wink:

to niebieskie gowno przy akku to co errajd dla biedoty? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niby jak wtedy miałby sie podnosić i pochylać jak by 2 przyciski za tyle funkcji odpowidały?
kowi mam tak samo, guzik przod tył i góra dol w jedynym

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

no mówie Ci, przedni przycisk ma sześć funkcji: regulacja przód, regulacja tył, regulacja przedniej części siedziska góra dół i taka sama regulacja tylnej części siedziska. drugi jest od pochylania oparcie przód tył.

+1 Kowi, przedni przycisk suwa przód tył, przednia czesc fotela gora/dol, tylna czesc fotela góra/dol, wiesz ile zajeło mi obcykanie tego :facepalm::grin:

to zes sie ladnie zamulil bo ja to po minucie rozkminilem i banan na ryju ze fajny bajer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A recaro nie tylko nie ma suwania przód-tył, ale też nie ma regulacji osobnej dla tyłu i przodu siedziska tylko podnoszenie i opuszczanie całości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale recaro za to wygodniejsze mi sie wydaje. Tylko kazdy ma inna dupe a to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale recaro za to wygodniejsze mi sie wydaje. Tylko kazdy ma inna dupe a to tylko moje zdanie

wyjdź! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodyn mnie stond ni wydupcy ZODYN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...