Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

ta, ale jak krecisz kierownica to będziesz zawijał kable na kolumnnie hahah:decayed:

A jak wtyczke wepniesz jedna w druga to co tez bedzie zawijalo? Na jedno wychodzi wtyczka albo na ostro tak mi sie wydaje chyba ze sie myle:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiem gdzie taką taśmę można dostać :P

aktualnie brak floty, ale będę o Tobie pamiętał, musze wyrobić kartę stałego klienta:decayed:

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

ta, ale jak krecisz kierownica to będziesz zawijał kable na kolumnnie hahah:decayed:

A jak wtyczke wepniesz jedna w druga to co tez bedzie zawijalo? Na jedno wychodzi wtyczka albo na ostro tak mi sie wydaje chyba ze sie myle:decayed:

w taśmie się nie zawinie, od poduszki i klaksonu też Ci sie nie zawija:wink:

---------- Post dopisany 14-10-2012 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 09:20 ----------

po tygodniowym przestoju, serce znów bije:banan:

PrJmc.jpg

projekt na długie zimowe wieczory:jerk:

Y0U8A.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wpadłem na taki filmik, fajne te garbusy hehe

taa, demontaż nadwozia to około 8 - 10 śrub:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 dało się uratować, bez kosztów

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

nie mam pomysłu na kolor moich bbsów, jakieś propozycję?:naughty:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

imag0560h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zmieniać tak jak jest jest najlepiej, możesz za to pomalować klamki, progi i dokładki zderzaków w kolor:wink:

one sa w polerce, mają pełno wżerów, w polerce raczej nie do uratowania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zmieniać tak jak jest jest najlepiej, możesz za to pomalować klamki, progi i dokładki zderzaków w kolor:wink:

te elementy razem z felgami w jeden wściekły kolor :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkret fela:naughty:zostaw w takim kolorze jak jest, ale przydało by się zmienić drzwi na poliftowe no i błotniki:decayed:

Przecież to totalnie bez sensu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkret fela:naughty:zostaw w takim kolorze jak jest, ale przydało by się zmienić drzwi na poliftowe no i błotniki:decayed:

Przecież to totalnie bez sensu :facepalm:

i kto to mówi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mam pisać, że ja nic nie mówię :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

A jeśli chodzi o to, że napisałem, że to bez sensu to tak jest... bo co za sens zmieniać błotniki i drzwi na liftowe? Jak już to i dywan, podsufitkę, podszybię, wycieraczki, maskę, klapę, zegary ... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowcipnisie:decayed:

dzisaj wyrezałem dwururkę, sama koncówka z diesla, scięte konce, na to przyjdą jakieś tam nakładki:wink:

9oKZX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...