Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kolego ty jeszcze miałeś 288 przy tym turbo? Nie bales się?

Swoją drogą przy 288 były też inne większe oslony które od tych do 312 niewiele się różniły.

Naciapane z bagażnika...

Ogr, nie widzę zależności pomiędzy turbo - a hamulcami :decayed: a tak na poważnie, powiem szczerze, że jak do tej pory nie narzekałem jakoś na 288 specjalnie, może dlatego, że nigdy (odpukać) nie musiałem jakoś awaryjnie hamować z dużych prędkości. Jeżdżę dość hehe "dynamicznie", z tego co pamiętam tylko raz je ugotowałem. No nic zobaczymy, mam nadzieję, że bedzie spoko i, że już odpuszcze sobie większe (przynajmniej przy tym samochodzie)

Opublikowano

Mi na 320 brakuje ...

Opublikowano

Odczujesz różnice na 312 ale głównie z tego względu ze nowe założyłeś- jeśli mam być szczery. Co do osłon to ja wpakowałem w te od 288 i spoko tylko trzeba było ładnie po doginać. A tarcze są fajnie wykonane i nie rdzewieją jak trw...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

małe odkurzanie pajęczyn na wirniku :decayed:

Opublikowano

o Radii widzę że fura miota jak szalona :) oj te AFN-y mocarne :)

ps nie zapomniałem :D stay tuned !

Opublikowano
  • Autor

siema Gregori! mysle o Tobie za każdym razem gdy widzę swój samochód :D sprzęgło ze skoczylasa od zeszłej soboty w aucie, także jakbyś kiedyś miał czas to z chęcią Cię odwiedzę ;) a ze tak miota to już Twoje magiczne ręce sprawiły :) pozdroo

Opublikowano

Ale cisnie :D jakie tam teraz graty siedza? I jakie cyferki sa? : D

Opublikowano
  • Autor

gtb17/0.240/107J+ 200/425 :)

Opublikowano

idzie :naughty:

Opublikowano

Ciekaw jestem jak 1.8 T. 200 konne vs twoje wypadnie.bo widzę ze auto lata jak szalone.ta są 18 koła?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Ciekaw jestem jak 1.8 T. 200 konne vs twoje wypadnie.bo widzę ze auto lata jak szalone.ta są 18 koła?

Pozdrawiam

215/40/18, zmodzone 1.8T to dobry szatan, z reguły chyba benzyna nieco szybsza jest :mysli: nie wiem, jak by to wyszło :decayed:

Opublikowano

Twój niut mnie naprawdę ciekawi, wciska w fotel z każdego biegu co

Opublikowano
  • Autor

Twój niut mnie naprawdę ciekawi, wciska w fotel z każdego biegu co

no powiem, że na każdym biegu ciągnie dość ładnie. do 200km/h czuć cały czas że przyszpiesza, a nie, że się jedynie rozpędza. Więcej po ostatnim remapie nie jechałem. Ogólnie spoko, ale wiesz jak to jest - człowiek się przyzwyczaja i po pewnym czasie wydaje się, że jakoś słabo idzie :decayed:

Opublikowano

Ale widzę ze nm sporo znosi ten afn

Opublikowano

Wlasnie, co za sprzeglo masz?

Opublikowano
  • Autor

tarcza z awx'a z domieszką kevlaru, docisk awx, dwumas seria

Opublikowano

ile te kory znoszą?

Edytowane przez hunter91

Opublikowano
  • Autor

nie wiem :decayed: jest na forum kilka mocniejszych AFNów w okolicach 250KM i jak narazie znoszą :wink:

Edytowane przez radimm

Opublikowano

ładnie przyspiesza :decayed::thumbup1:

Opublikowano

z tego co porównałem przyspieszenia według filmików objechał byś moje 210konne 1.8t z 320nm ...

80-160 masz o ok 1 sek szybciej niż u mnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.