Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie się zbroisz :-) Kiedy jakieś kreski pokażesz ?

Letni setup już założony? Pokaż jak to teraz wygląda, żebym znowu się za późno nie zorientował jak będziemy się mijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letni setup ten co od kilku sezonów - łopaty RS 18' , także nic specjalnego. Kreski bez zmian, może jak wrzucę wałek to się coś pomyśli o jakiejś korekcie jeśli Gregor będzie miał czas i ochotę na lutowanie starej padliny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie lutowanie? [emoji14]

gości w ecu ofkors :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz podstawek? Myslalem ze juz wszyscy to maja, wtedy wkladasz i wyciagasz kosci kiedy chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy ostatnim strojeniu w lipcu 2015, była wersja z podstawkami, ale chyba były jakieś wadliwe bo coś nie chciało działać z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może teraz się uda z podstawkami :-)

O kreski to właśnie chodzi mi po założeniu wałków :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może teraz się uda z podstawkami :-)

O kreski to właśnie chodzi mi po założeniu wałków :-)

Z 10km powinno przybyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może teraz się uda z podstawkami :-)

O kreski to właśnie chodzi mi po założeniu wałków :-)

Z 10km powinno przybyć :wink:

przygarnę jak swoje :decayed: od przybytku głowa nie boli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


od przybytku głowa nie boli :grin:

+1

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę ostatnio temat podumiera... auto ma się dobrze, jeździ, klekocze, nabija kilometry :decayed: Wałek 28E z 1.9 SDI już na aucie od jakiegoś miesiąca, pewnie już kilka tyś. km zrobił. Przy okazji zamiany wałka wleciały nowe hydropopychacze INA + uszczelka wałka + uszczelka dekla obie Erling.

P7021596.jpg

P7021597.jpg

P7021601.jpg

P7021606.jpg

Z racji tego, że pierwszy raz w życiu brałem się za rozrząd, miałem po drodze kilka zagwozdek, ale suma sumarum ogarnąłem wszystko tak jak fabryka przewiduje :decayed:

Co do odczuć po zmianie wałka? Hmm nie wiem czy jest mocniejszy teraz, możliwe że coś tam przybyło, ale drastycznej różnicy nie czuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje fura extra , a co to za czerwona dupka ? :P

VW Polo, w bardzo fajnym stanie. Ale 99% czasu stoi, chyba raz od ponad pół roku ktoś nim gdzieś pojechał

Dawno tu nic nie wrzucałem, a coś tam się od czasu do czasu dzieje z autkiem ;)
Około miesiąc temu wleciał zderzak polift ze spryskami, oczywiście nie było jeszcze czasu podłączyć sprysków, ani zamontować zbiorniczka na dwie pompki, który też sobie gdzieś tam leży w kącie. Ale to może na długie zimowe wieczory sobie zostawię
Kilka fotek na dzień dzisiejszy:
1_eric_1_2016.jpg
2_eric_2_2016.jpg
3_eric_3_2016.jpg
5_eric_5_2016.jpg
auto brudne, tak wiem wstyd, ale na pocieszenie dodam że w środku dzisiaj sprzątałem
z pierdół to kupiłem jeszcze do halogenów żółte h7. Jeszcze za czasów przedliftowego zderzaka, miałem folie na halogenach żółtą, ale jakoś teraz wydaje mi się ona za hamska więc zostanie żółta żarówka
y_zarowka.jpg
Po wrzuceniu wałka z SDI i wczorajszym podniesieniu dawki, bo nie wiem jakim cudem, ale miałem ponad 9mg , gtb17 zaczyna ciągnąć pełnym ogniem 500obr niżej niż wcześniej, nie da się tego nie odczuć
Pewnie odwiedzę jakąś hamownie w niedługim czasie, zobaczymy co tam się uroiło jeszcze
Edytowane przez radimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka dawke ustawiles?

W piątek ustawilem 6,4-6,6. Dzisiaj podnioslem do 5,4-5,6 ale jutro finalnie zjade do ok 6

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz trzeba zmienić turbo na GTB20 :-D

nieee, zdecydowanie nie :) dla tego silnika musi wystarczyć to co jest i tak jestem pełen podziwu że dzielnie to znosi i nie stroi fochów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta GTB20 nie jest taka strasznie duża. Nie mówimy tutaj o GTB22 :-) Ale pojeździsz chwilę i znowu będzie mało, więc suszarka wpadnie większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta GTB20 nie jest taka strasznie duża. Nie mówimy tutaj o GTB22 :-) Ale pojeździsz chwilę i znowu będzie mało, więc suszarka wpadnie większa.

naprawdę już mu wystarczy, to prawie 100% przyrostu mocy, także żadnych już zmian pod maską. Większa moc zarezerwowana już dla następnego samochodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu już nie wrzucałem nic, a tymczasem w Audi dość spore zmiany:

- wleciał nowy silnik: dół z AWX + góra SDI AGP. Dodatkowo pierdoły poboczne jak chłodniczka oleju z AWX, micha oleju z czujnikiem. Chyba nie ma w Polsce wiele takich wydumek :decayed: Silnik można powiedzieć, że tyle co dotarty właśnie pyknęło 7kkm :) Ponoć ma zanieść do 250KM, ale zapewne nigdy nie zbliżę się do takich cyfr

P7262368.jpg

P7262369.jpg 

 

Kilka dni temu przyszła kolejna zabawka od Krzysiek1606 :hi:

P7262373.jpg

P7262374.jpg 

 

Teraz poskładać do kupy i jazda na remap, tym razem to OSTATNI stage dla tej paździoszyny :decayed:

Edytowane przez radimm
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...