Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4 - E46 330ci ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byla i obecna mega kozaki :wink4:

Opublikowano

widze ze teraz byłe auto jezdzi u mnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jezdzi jezdzi, swoja droga Twoj imiennik nim smiga :wink4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 18:22_________________________________________________DSC07288j_rhnrash.jpg

DSC07300j_rhnrasx.jpg

DSC07294j_rhnrase.jpg

DSC07310j_rhnrass.jpg

DSC07312j_rhnrasa.jpg

DSC07306j_rhnraar.jpg

:gwizdanie:

Opublikowano

Jak Ci się jeździ na 19"??

Ja w swoim zestaw letni maiałem przód 8" 225/40/ZR18 i tył 9" 255/35/ZR19 i powiem, że komfort w miarę OK. :wink4: Bardzo fajny egzemplarz, takiego bym z chęcią kupił. O wiele fajniejszy silnik niż miałes w poprzednim. Jeździłem trochę 330Ci Clubsport i naprawdę dobrze się to odpycha.

Opublikowano
  • Autor

19'' + gwint- troche twardo jest :kox:

Ale nie jest zle.

Tutaj mam opony 4x235/35.

Ale ogolnie planuje zmiane felg, choc ten wzor jest kozacki- ale auto jezdzi na takim setupie (oprocz gwintu i paru pierdół) od 3 lat, czas na jakas zmiane :wink4:

Silnik fajny,ale i troche żre :kox:

Choc chyba nie ma tragedii, trasa ok 8.5; miasto 11.5; cykl mieszany 10.5.

Opublikowano

miasto 11,5 i Ty mowisz, ze żre? Prosze Cie... :)

Opublikowano
  • Autor

Jak sie wczesniej smigalo przez 2 miesiace A5 B5 AFN, ktore nie palilo nic :decayed:

Opublikowano

Miasto 11.5? To chyba mam ciężką nogę, bo mi przy 2.5L ok 12.5L/100km. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Zalezy jakie miasto, ja mieszkam w malej miescince 130 tys ludu,a w korkach stoje bardzo rzadko,no ale tak mi wychodzi z kompa i z obliczen zatankowane paliwo/zrobione kilometry.

Opublikowano

Zalezy jakie miasto, ja mieszkam w malej miescince 130 tys ludu,a w korkach stoje bardzo rzadko,no ale tak mi wychodzi z kompa i z obliczen zatankowane paliwo/zrobione kilometry.

Rozgladam sie po wiosce i nie widze biemdabljiuuu :)

Tak wogole musisz mieszkac chyba nie daleko mnie :wink4:

Kilka razy widywalem jeszcze dawna A4 na Orlenie na koniawskiej.

Opublikowano

Silnik fajny,ale i troche żre :kox:

Choc chyba nie ma tragedii, trasa ok 8.5; miasto 11.5; cykl mieszany 10.5.

spalanie jak na 231 KM spoko

330i chwalą za rozsądne spalanie w stosunku do mocy i osiągów :good:

Opublikowano

w lato na 16" to bys mysle do 7l w miescie zszedl :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma takiej opcji, na trasie 7.9 to minimum jakie mialem, jadac z Wawy po jakichs wioskach w srodku nocy srednio 90 km/h

A tak btw...

Heh co za pogoda, dzis rano za oknem zastal mnie taki widok:

DSC07313m_rhnepen.jpg:kox:

Wiec rano szybko podmiana kółek... :disgust:

DSC07314m_rhnepew.jpg

Powiem Wam,ze nawet nie wyglada zle,jak na zimowy setup :decayed:

Gwint pojdzie do gory jeszcze,ale to po swietach, no chyba ze juz sniegu nie bedzie :polew:

Opublikowano

12.5L/100km. :mysli:

dokładnie tyle średnio spala mojemu kumplowi 330iX w steptronicu - sedan

Opublikowano
  • Autor

Czyli by sie zgadzalo,bo automat + 4x4,stad 12.5,a u mnie 11.5, obecnie komp pokazuje mi 10.3 i jeszcze spadlo z 10.4 :good:

Opublikowano

calkiem fajne wyglda na tych felach :good:

Opublikowano

Piękna najładniejsza beta jaka może być :slina: :slina:

Opublikowano

Piękna najładniejsza beta jaka może być :slina: :slina:

ładniejsze może być M3 :cool1:

Opublikowano

Piękna najładniejsza beta jaka może być :slina: :slina:

ładniejsze może być M3 :cool1:

no być może ale są drogie a ta jest w sam raz jak dla mnie by taka wystarczyła... :przebiegly:

Opublikowano

autko bardzo fajne, dobry wypas, silnik i super kolorek. Ja bym jeszcze załozył czarne nerki, ciemne kierunki na przód, żeby tak nie biły po oczach swoją bielą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.