Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia


wicior123

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak kolega wyżej napisał hans pries to jakaś lipa na max'a, końcówki drążka kierowniczego u mnie nie wytrzymały nawet 1tys km

mam podobne odczucia co do tej firmy więc omijam ją jak tylko mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień temu założyłem FEBI ciekaw jestem ile wytrzymają,a jak zobaczyłem moje stare wahacze to aż się przestraszyłem dobrze ze mi koło nie uciekło :gwizdanie: :gwizdanie: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regeneracja - tzn. wymiana sworznia oraz tuleji m-g?

jak jest taka potrzeba, ale najczęściej to sam sworzeń :hi:

regeneracja to badziew

ja na regenerowanych przejechałem 3 tys km i do wymiany

2 wahacze górne lewe + 2 końcówki drążka + prawy wahacz dolny prosty

wszystko to co debilny poprzedni właściciel regenerował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak: wymieniłem właśnie część wahaczy na Lemfordery a Helmut wymieniał na Febi - takie były. Z końcówkami drążka ta samo sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemy i inne firmy mam na stanie tak że jak ktoś jest zainteresowany to podaję numer 790364232 mam praktycznie wszystkie części nowe i używki- więc zapraszam. dla forumowiczów dobre ceny[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 11:39_________________________________________________i panowie koledze załatwiłem wahacze denckermann za 550 pln zrobił 30000 i wszystko jest ok żadnych stuków i puków. mam też inne firmy typu TRW lemy czy FEBI tel 790364232

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam luz na dwóch wachaczach - prawy dolny tylni (skośny) i lewy górny tylni. Czy warto wymienić tylko te dwa, jeśli na innych luzu puki co nie widać - przynajmniej na stacji diagnostycznej żadnego nie uświadczyłem, czy może jest jakaś reguła, że jeśli jeden górny martwy, to drugi też już dogorywa ?

Pz - izek[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 18:08_________________________________________________Kupilem dwa.

Co to znaczy, jeśli wahacz - Lemforder - ma zeszlifowane numery, (chyba numery)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj został założony w mojej A4 komplet wahaczy Lemfordera (oczywiście kupione od kolegi z forum :good:). Stare wahacze były tak wybite, że strach pomyśleć, że tyle na nich jeździłem. W aucie zrobiło się cichutko, że hoho. Oby jak najdłużeuj służyły. Przebieg w momencie założenia 209 675km, mam nadzieję, że na naszysz drogach parę dyszek na nich zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co myślicie o wahaczach firmy Meyle ??? To podobno jakieś wzmacniane wahacze są.

wzmocnione czy nie wzmocnione cena trochę zaporowa chyba lepiej wybrać lemfordera

Właśnie przeglądałem ceny lemfordera i wybrałbym lemfordera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już kiedyś widziałem Lemfordery zakupiony nie powiem gdzie i jak przyglądnąłem się to powiem Wam tylko tyle: były podobne do tych wyjętych ze świeżo sprowadzonego auta ale, nie wyglądały identycznie. Albo między czasie zmienili formy odlewów i stosowali inne gumy, albo to były Lemfordrery Made in China z napisem Germany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już kiedyś widziałem Lemfordery zakupiony nie powiem gdzie i jak przyglądnąłem się to powiem Wam tylko tyle: były podobne do tych wyjętych ze świeżo sprowadzonego auta ale, nie wyglądały identycznie. Albo między czasie zmienili formy odlewów i stosowali inne gumy, albo to były Lemfordrery Made in China z napisem Germany.

Lemfordery są tez produkowane w Turcji i pojawiają się w atrakcyjnych cenach na allegro. Jeżeli chodzi o kształty to na pewno zmienili kształt górnego przedniego czy pozostałe tego nie wiem jak na razie wymieniłem tylko ten jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...