Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia


wicior123

Rekomendowane odpowiedzi

ja ostatni zmieniałem cały przód i wyniosło mnie to 1600 + robota a mam wahacze FEBI wydaje mi się że są lepsze i napewno nie kupiłbym z allegro bo to są firmy NO NAME :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za znakiem pozostało logo niestety nie Lemfordera

zrób zdjęcie proszę ?

[ Dodano: 09-05-2007, 13:46 ]

mam wahacze FEBI

od Lemfordera ? Nie sądzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemfordera na pewno nie ale kumpel mi sprowadzał i myśle że mnioe nie oszukał faktury i tp. a poprzednie miałem jakieś badziewne myślę że jak zrobie 50 tyś to będzie ok

[ Dodano: 09-05-2007, 13:53 ]

kolego PRE_PL ta cena za wahacze 1600 zł a za robocizne płaciłem 250 zeta i myśle że ta cena jest atrakcyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za Febi to drogo, za tyle to TRW można by dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co ja dostane, bo w sumie ostro z ceny zjechał, za dwa górne:przód/tył i dwa łączniki kazał cobie 2*110+2*50=320 Więc taniej niż większość innych..

[ Dodano: 09-05-2007, 16:37 ]

Komplet uwzględniając zniżki u daniellossa wyszedłby coś koło 1450 a to Lemforder, czyli niby najlepsze jak sam mówi, więc za 1600 to sporo jak za inne.. Chyba że Lemforder taki kijowy jest i tani :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za znakiem pozostało logo niestety nie Lemfordera

zrób zdjęcie proszę ?

Nie mam aparatu ale wygląda to mniej więcej tak:

Logo.jpg

:arrowr: Hincó

Za 50 to można kupić łącznik Lemfordera w IC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet uwzględniając zniżki u daniellossa wyszedłby coś koło 1450 a to Lemforder

sorry, ale to nie może być LEmforder ! No chyba, że same wahacze (nie cały komplet)

Najtaniej jak mi się udało znaleźć, to 1900 (ale komplet - nic nie trzeba już kupować, nie tylko wahacze)

Nie mam aparatu ale wygląda to mniej więcej tak:

szkoda, że nie zdjęcie... bo to trochę przypomina znak Lemfordera (choć Lemforder ma trójkąt o bokach rónych, a tu jakieś wygięcie jest..)

hmmm :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet uwzględniając zniżki u daniellossa wyszedłby coś koło 1450 a to Lemforder

sorry, ale to nie może być LEmforder ! No chyba, że same wahacze (nie cały komplet)

Najtaniej jak mi się udało znaleźć, to 1900 (ale komplet - nic nie trzeba już kupować, nie tylko wahacze)

No popatrzyłem po jego aukcjach i po tym jak mi sprzedał te Lemfordery

Górne po 110 zł

a dolne na aukcji miał jak mi sie wydaje coś po 235 ? Jakoś tak, po zniżkach do tego łączniki to mi wyszło 1450 mniej więcej, ale same wahacze, nie wiem co masz na myśli pisząc 'komplet'? Chodzi o śruby? Amortyzatory i sprężyny czy coś więcej ?

[ Dodano: 10-05-2007, 00:34 ]

Ah, no i wyśmiał mnie jak powiedziałem że chce kupić śruby, twierdzi ze nigdy nie zmienia i że to zbędne, chyba że są uszkodzone, bo w sumie one większych obciążen nie przenoszą, one klinują końcówki wahaczy..

[ Dodano: 10-05-2007, 00:46 ]

192379264_1 to wygląda na ori jak w aukcji.. a to logo u góry podobne ale to nie to do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co masz na myśli pisząc 'komplet'? Chodzi o śruby? Amortyzatory i sprężyny czy coś więcej ?

wahacze, śruby, końcówki drążka, łączniki. Ale to się jednak zgadza, 1500 za wahacze i łączniki (za śruby i końcówki pewno dodatkowe 400zł ? )

Ciekaw jestem co dostał Waters, prawdę mówiąc pierwszy raz słyszę, że daniellos wysłał coś takiego (czyli co ? oszukał ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co masz na myśli pisząc 'komplet'? Chodzi o śruby? Amortyzatory i sprężyny czy coś więcej ?

wahacze, śruby, końcówki drążka, łączniki. Ale to się jednak zgadza, 1500 za wahacze i łączniki (za śruby i końcówki pewno dodatkowe 400zł ? )

Ciekaw jestem co dostał Waters, prawdę mówiąc pierwszy raz słyszę, że daniellos wysłał coś takiego (czyli co ? oszukał ? )

A no tak :lol:

Zapomniałem o końcówkach jeszcze :P

Same wahacze mniej więcej, reszta może nie 400 ale można go zapytać;)

On ma ceny sporo niższe, nawet od Febi, dziwne ale jednak, nie pytam ską są te wahacze, byle doszły do mnie ori to bede hepi :)

Śruby tylko w ASO, daniel twierdzi że sie nie wymienia i nie ma sensu sprowadzać ;)

Waters, wrzuć fote, ciekawe czy taka fimra istnieje, może jakieś niedorobione logo LM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hincó to co masz na swoich wahaczach to przynajmniej przypomina logo Lemfordera a to co jest u mnie to jest coś zupełnie innego. Mój rysunek jest naprawde dokładny.

No moje już przyszły, te fotki wyzej to były z aukcji ściagnięte, i dokładnie idento mam u siebie, jednak nie widać żadnego szlifowanego znaczka :o

[ Dodano: 10-05-2007, 18:28 ]

Zapytaj jakiej firmy masz poprostu te wahacze, zobacz co odpowie, a jak powie że lemfordera to niech to uzasadni..

Nawet pudełka ori z lemfordera dostałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

tak wyglada mój łącznik kupiony gdzie indziej

http://www.wrzuta.pl/obraz/vsGHZJD4MR/img_3794

IMG_3794.jpg

jesli chodzi o sprzedawców na allegro to polecam:

kpr25-

ul. Mila 9c/27

35 -314 Rzeszów

Tel. 503767402

mail: [email protected]

[email protected]

i motocar-hurt-

F.H.U Motocar s.c.

ul. Al. Jachowicza 10 A

09-402 Płock

Tel. od 10-18

698 624 238

[email protected]

skype: grzegorzgliwa

gg: 5464190

kupowałem u nic zawiechę/LM,Febi,ori w kartonach OOOO/ i amorki /NK/,wszystko w porządku,przystepne ceny i nie ma lipy!!

pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

tak wyglada mój łącznik kupiony gdzie indziej

http://www.wrzuta.pl/obraz/vsGHZJD4MR/img_3794

Idento mam u siebie ,też plamka kolorowa(żółta/niebieska) zeszlifowane coś i znaczek lemfordera, do tego w komplecie śruby :]

Ale za to na wahaczach(górnych) nie ma nic a nic zeszlifowanego ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w warsztacie dosyć renomowanym i oni montują wahacze firmy SIDEM w cenie górne: 115 przedni i 128 tylny + końcówka drążka 62 zł.. Mówiłem że chcę lemfordery lub Febi, a oni mówią że montują te na których nie ma później reklamacji i klienci są zadowolnieni.

Można im wierzyć ? - w sumie żaden warsztat nie ma interesu montować szajs a później 10 razy poprawiać ...

Aha mówili jeszcze o firmie KRAFT, jeżeli uparłbym się i nie chciał SIDEM.

Co wy na to - co to za firmy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można im wierzyć ? - w sumie żaden warsztat nie ma interesu montować szajs a później 10 razy poprawiać ...

warsztat ma biznes w tym, żeby założyć Ci wahacze, które mają w najkorzystniejszej cenie, a Ci je zaproponują w normalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne że w normalnej cenie ważne żeby wytrzymały bez reklamacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych posiadaczy :a4fan: mam kolege który ma sklep z częściami od 15 lat i powiedział mi kiedyś że hans pries nie jest producentem części samochodowych lecz tylko pakowaczem pakuje części firm marki ''KOGUCIK' w ładne kartoniki z napisem made in germany :grin:

noo, uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...