Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia


wicior123

Rekomendowane odpowiedzi

dobry numer bo mi wymienili wahacze wszystkie z przodu w B6, mase roznych pier**l, drazki srazki i jak napierdalalo tak nap***a, odpuszczam z ta j**ana naprawa, bo tyle ile wydam na naprawe to drugie B6 kupie :slina::angry:

Maglownica :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to poduszka pod silnikiem lub skrzynią mi taksamo sie wydawało że coś w prawym kole stuka a to była poduszka rozdupcona z prawej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwało mi dzisiaj wachacz - w trakcie jazdy. Nie stukał, nie pukał, tylko wziął i pęknął - lewy, dolny, prosty. Na szczęście urwało się przy 20km/h...

Informacja dla innych - przed awarią zauważyłem, że kierownica się przekrzywiła - normalnie w czasie jazdy na wprost była idealnie prosto, a dzisiaj rano lekko w prawo przekrzywiona. Nie, żeby jakoś nagle się przekrzywiło, po prostu rano jak tylko wyjechałem z garażu to zauważyłem. Przejechałem 40km i klops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to całę szczęście, że nic ci się nie stało. Napisz jakie straty masz w aucie oprócz urwanego wachacze i czy był on oryginalny czy jakiejś innej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już naprawione. Mechanik wymienił tylko urwany wahacz - podeślę fotki. Zastanawiam się, jak rozpoznać dogorywający wahacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwało mi dzisiaj wahacz - w trakcie jazdy. Nie stukał, nie pukał, tylko wziął i pęknął - lewy, dolny, prosty. Na szczęście urwało się przy 20km/h...

Informacja dla innych - przed awarią zauważyłem, że kierownica się przekrzywiła - normalnie w czasie jazdy na wprost była idealnie prosto, a dzisiaj rano lekko w prawo przekrzywiona. Nie, żeby jakoś nagle się przekrzywiło, po prostu rano jak tylko wyjechałem z garażu to zauważyłem. Przejechałem 40km i klops.

Jesteś pewny, że nikt ci furmanką w nocy nie powoził :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje zawieszenie MS juz 20 tyś przejechane i cisza dodam ze koła 17/225/45 nie polecam tylko końcówek drążka kierownicy te co są w zestawie juz są do wymiany Co do zawieszenia firmy MS to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry numer bo mi wymienili wahacze wszystkie z przodu w B6, mase roznych pier**l, drazki srazki i jak napierdalalo tak nap***a, odpuszczam z ta j**ana naprawa, bo tyle ile wydam na naprawe to drugie B6 kupie :slina::angry:

Maglownica :wink4:

Miałem to samo w b6, wymienione wahacze, łączniki stabilizatora przód, kpl stabilizatora tył, poducha skrzyni, poduchy ławy wszystkie, końcówki drążków, sprawdzone przeguby i osłony, i jak stukało tak do końca stukało. Więc może faktycznie maglownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie jesli chodzi o wymiane przodu tzn zawieszenia ile moze kosztowac komplet firmy lemforder ?? z Gory dzieki za odp

1550zł zapraszam, mam go aktualnie w promocji, polecam lekturę także tematów poświęconych lemowi

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_czy_to_oryginalny_lemforder-t103995.0.html

zakładający temat lata już na lemie ode mnie :):good:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 17:01_________________________________________________

Na naszych drogach każda marka wysiądzie. Moim zdaniem nie watro inwestować w drogie części. Polecam Krafta. Przy spokojnej jeździe powinno wytrzymać ok. 60 tys.

też mi go polecano jako tani zamiennik ale osobiście bym nie zamontował, 650-700zł części, kilka stów montaż i jak się wypindzieli po 15 tyś to bawisz się od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem fortuna line za 560 zł jak wytrzymają 30000 tyś będzie ok . jak mam wydać 1700 na trw to wolę kupić sobie 3 razy ten zestaw i zrobię 90000 tysi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak kto smiga i gdzie,w niemczech to 150 tys mozesz zrobic;p predzej gumy zgnija zanim sie wybija

u nas jak 90 tys to bede gratulowal:) jak jeszcze ktos ciska 150 po koleinach i innych pseudo drogach to nawet lemforder nie da rady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak kto smiga i gdzie,w niemczech to 150 tys mozesz zrobic;p predzej gumy zgnija zanim sie wybija

u nas jak 90 tys to bede gratulowal:) jak jeszcze ktos ciska 150 po koleinach i innych pseudo drogach to nawet lemforder nie da rady:)

Święta PRAWDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...