Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale co sprężyny czy amortyzatory?

Zamiast sprężyn -20mm można kupić -30 a zamiast amortyzatorów 1be utwardzone mts-y.

Fajny zestaw i lepszy wygląd niż na przereklamowanym 1be :wink4:

a jak cenowo?

Opublikowano

Wychodzi podobnie bo 1be to podobno rarytas :wink4:

Opublikowano

Ale co sprężyny czy amortyzatory?

Zamiast sprężyn -20mm można kupić -30 a zamiast amortyzatorów 1be utwardzone mts-y.

Fajny zestaw i lepszy wygląd niż na przereklamowanym 1be :wink4:

dobrze gada :good:

Opublikowano

Ale co sprężyny czy amortyzatory?

Zamiast sprężyn -20mm można kupić -30 a zamiast amortyzatorów 1be utwardzone mts-y.

Fajny zestaw i lepszy wygląd niż na przereklamowanym 1be :wink4:

a jak cenowo?

Ostatnio był na allegro kit weitec'a -30 w bdb stanie za 300 pln

Opublikowano

Ale co sprężyny czy amortyzatory?

Zamiast sprężyn -20mm można kupić -30 a zamiast amortyzatorów 1be utwardzone mts-y.

Fajny zestaw i lepszy wygląd niż na przereklamowanym 1be :wink4:

a jak cenowo?

Ostatnio był na allegro kit weitec'a -30 w bdb stanie za 300 pln

a po 4stowki mozna juz jakiegos gwinta wyrwac :naughty:

Opublikowano

Ale co sprężyny czy amortyzatory?

Zamiast sprężyn -20mm można kupić -30 a zamiast amortyzatorów 1be utwardzone mts-y.

Fajny zestaw i lepszy wygląd niż na przereklamowanym 1be :wink4:

a jak cenowo?

Ostatnio był na allegro kit weitec'a -30 w bdb stanie za 300 pln

a po 4stowki mozna juz jakiegos gwinta wyrwac :naughty:

Osobiście wolał bym markowy kit niż gwint firmy niskobudżetowej.

Opublikowano
  • Autor

trza poszukać :kox: :kox: :)

Opublikowano

Odnośnie zestawu 1BA+1BE to tak jednak trochę skacze samochód na nierównościach - wg mnie oczywiście. Dlatego już na wiosnę czekają w piwnicy amorki 1BE a po głowie chodzi mi myśl żeby na tył wrzucić MTSy (z tego co dowiedziałem się od Mapeta to można na nich ustawić w niewielkim zakresie położenie sprężyny a cena 259zł to nie majątek).

Ale gdybym znalazł jakieś fajne springi -35 to i tak sprzedawał bym 1BE i brał niższe :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tych zestawów jest trochę tak jak dla mnie laika :embarrassed:

to ciężki temat żeby coś z kompletować :wallbash:

Opublikowano

Odnośnie zestawu 1BA+1BE to tak jednak trochę skacze samochód na nierównościach - wg mnie oczywiście. Dlatego już na wiosnę czekają w piwnicy amorki 1BE a po głowie chodzi mi myśl żeby na tył wrzucić MTSy (z tego co dowiedziałem się od Mapeta to można na nich ustawić w niewielkim zakresie położenie sprężyny a cena 259zł to nie majątek).

Ale gdybym znalazł jakieś fajne springi -35 to i tak sprzedawał bym 1BE i brał niższe :gwizdanie:

Jeśli chodzi o tylne amortyzatory mts to regulacja osadzenia sprężyny jest 3 poziomowa.

Można zrobić kozę, zostawić normalne osadzenie i trochę zglebić :wink4:

Opublikowano

Panowie

Patrzę na wlepkę w moim aucie i jest kod 1BA (na stronie: http://www.audiklub.org/wyposazenie.html jest napisane, że 1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe) a z tego co wyczytałem na forum, to jest normalne zawieszenie standardowe, czy w takim razie dobrze myślę o takim zestawie na przód:

http://allegro.pl/kayaba-sprezyny-przod-audi-a4-vw-passat-b5-i1977239961.html

http://allegro.pl/amortyzatory-kayaba-przod-vw-passat-audi-a4-a6-gaz-i2022249427.html

Ps. Sorki, jeśli ktoś moje zapytanie uzna za infantylne, ale nie znam się na tym :rolleyes:

[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 15:36_________________________________________________Koledzy, pomożecie? :notworthy:

Opublikowano

Jak najbardziej pasuje :good:

Opublikowano

Podziękował :hi:

Opublikowano

Ja mam całe 1be i z przodu poprzedni właściciel założył sprężyny H7R, na pewno mają -40mm powiem , ze jeżdżę na tym 2 lata, na pewno siedzą w aucie dłużej. Amorki cały czas w stanie bdb, autko sztywne, dobrze sie prowadzi ale dla mnie jest za nisko i chętnie powrócę do 1be jak uda sie kupić :evil:

Opublikowano

Panowie, pomóżcie podjąć decyzję:

Mam amorki sachs performance i sprężyny 1ba na tyle.

Na przód mam przygotowane sachs advantage i chcę dać sprężyny 1be.

Tył bym zostawił bo mam butlę lpg w kole.

Czy to ma sens i prawo bytu?

Cel jaki chcę osiągnąć to obniżyć auto o 20mm.

Opublikowano

Panowie, pomóżcie podjąć decyzję:

Mam amorki sachs performance i sprężyny 1ba na tyle.

Na przód mam przygotowane sachs advantage i chcę dać sprężyny 1be.

Tył bym zostawił bo mam butlę lpg w kole.

Czy to ma sens i prawo bytu?

Cel jaki chcę osiągnąć to obniżyć auto o 20mm.

Butla nie jest az tak ciężka. Będzie wygladał karykaturalnie. Jak wstawiasz 1BE to raczej na obie osie.

Opublikowano

No dobra, ale amorków z tyłu nie zmienię i zostaną sachs. W sumie to nie wiem jaki dokładnie model, ale jest to odpowiednik serii. Czy mogę bez przeszkód założyć sprężyny 1be na nie?

Opublikowano

Panowie a co powiecie do wstawienia takiego zestawu http://moto.allegro.pl/zawieszenie-sportowe-audi-a4-b5-avant-kombi-40mm-i2050350323.html bardzo może się obniżyć? Kolega założył gwint do jetty i skacze jak piłka... ja takiego efektu nie chce :confused4: obecnie koła 16" w planie 17" ma ktoś z Was taki zestaw? Pozdrawiam![br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 02:11_________________________________________________Chodzi mi o to żeby był niżej, sztywny i jak wsiądzie komplet osób żeby opona nie zacierała o budę :confused4: jest to realne czy moje marzenia? Planuję jeszcze wstawić gaz więc tył będzie trochę bardziej obciążony...

Opublikowano
  • Autor

to specjaliści muszą się wypowiedzieć :wink4:

Opublikowano

ja u siebie w kodach mam 1be i sprezyny sa niskie i czerwone.

takie wlasnie jest 1be czy cos bylo wczesniej modzone??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.