Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be


marcin120383

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co sprężyny czy amortyzatory?

Zamiast sprężyn -20mm można kupić -30 a zamiast amortyzatorów 1be utwardzone mts-y.

Fajny zestaw i lepszy wygląd niż na przereklamowanym 1be :wink4:

a jak cenowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co sprężyny czy amortyzatory?

Zamiast sprężyn -20mm można kupić -30 a zamiast amortyzatorów 1be utwardzone mts-y.

Fajny zestaw i lepszy wygląd niż na przereklamowanym 1be :wink4:

dobrze gada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co sprężyny czy amortyzatory?

Zamiast sprężyn -20mm można kupić -30 a zamiast amortyzatorów 1be utwardzone mts-y.

Fajny zestaw i lepszy wygląd niż na przereklamowanym 1be :wink4:

a jak cenowo?

Ostatnio był na allegro kit weitec'a -30 w bdb stanie za 300 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co sprężyny czy amortyzatory?

Zamiast sprężyn -20mm można kupić -30 a zamiast amortyzatorów 1be utwardzone mts-y.

Fajny zestaw i lepszy wygląd niż na przereklamowanym 1be :wink4:

a jak cenowo?

Ostatnio był na allegro kit weitec'a -30 w bdb stanie za 300 pln

a po 4stowki mozna juz jakiegos gwinta wyrwac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co sprężyny czy amortyzatory?

Zamiast sprężyn -20mm można kupić -30 a zamiast amortyzatorów 1be utwardzone mts-y.

Fajny zestaw i lepszy wygląd niż na przereklamowanym 1be :wink4:

a jak cenowo?

Ostatnio był na allegro kit weitec'a -30 w bdb stanie za 300 pln

a po 4stowki mozna juz jakiegos gwinta wyrwac :naughty:

Osobiście wolał bym markowy kit niż gwint firmy niskobudżetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zestawu 1BA+1BE to tak jednak trochę skacze samochód na nierównościach - wg mnie oczywiście. Dlatego już na wiosnę czekają w piwnicy amorki 1BE a po głowie chodzi mi myśl żeby na tył wrzucić MTSy (z tego co dowiedziałem się od Mapeta to można na nich ustawić w niewielkim zakresie położenie sprężyny a cena 259zł to nie majątek).

Ale gdybym znalazł jakieś fajne springi -35 to i tak sprzedawał bym 1BE i brał niższe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zestawu 1BA+1BE to tak jednak trochę skacze samochód na nierównościach - wg mnie oczywiście. Dlatego już na wiosnę czekają w piwnicy amorki 1BE a po głowie chodzi mi myśl żeby na tył wrzucić MTSy (z tego co dowiedziałem się od Mapeta to można na nich ustawić w niewielkim zakresie położenie sprężyny a cena 259zł to nie majątek).

Ale gdybym znalazł jakieś fajne springi -35 to i tak sprzedawał bym 1BE i brał niższe :gwizdanie:

Jeśli chodzi o tylne amortyzatory mts to regulacja osadzenia sprężyny jest 3 poziomowa.

Można zrobić kozę, zostawić normalne osadzenie i trochę zglebić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Patrzę na wlepkę w moim aucie i jest kod 1BA (na stronie: http://www.audiklub.org/wyposazenie.html jest napisane, że 1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe) a z tego co wyczytałem na forum, to jest normalne zawieszenie standardowe, czy w takim razie dobrze myślę o takim zestawie na przód:

http://allegro.pl/kayaba-sprezyny-przod-audi-a4-vw-passat-b5-i1977239961.html

http://allegro.pl/amortyzatory-kayaba-przod-vw-passat-audi-a4-a6-gaz-i2022249427.html

Ps. Sorki, jeśli ktoś moje zapytanie uzna za infantylne, ale nie znam się na tym :rolleyes:

[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 15:36_________________________________________________Koledzy, pomożecie? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całe 1be i z przodu poprzedni właściciel założył sprężyny H7R, na pewno mają -40mm powiem , ze jeżdżę na tym 2 lata, na pewno siedzą w aucie dłużej. Amorki cały czas w stanie bdb, autko sztywne, dobrze sie prowadzi ale dla mnie jest za nisko i chętnie powrócę do 1be jak uda sie kupić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie podjąć decyzję:

Mam amorki sachs performance i sprężyny 1ba na tyle.

Na przód mam przygotowane sachs advantage i chcę dać sprężyny 1be.

Tył bym zostawił bo mam butlę lpg w kole.

Czy to ma sens i prawo bytu?

Cel jaki chcę osiągnąć to obniżyć auto o 20mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie podjąć decyzję:

Mam amorki sachs performance i sprężyny 1ba na tyle.

Na przód mam przygotowane sachs advantage i chcę dać sprężyny 1be.

Tył bym zostawił bo mam butlę lpg w kole.

Czy to ma sens i prawo bytu?

Cel jaki chcę osiągnąć to obniżyć auto o 20mm.

Butla nie jest az tak ciężka. Będzie wygladał karykaturalnie. Jak wstawiasz 1BE to raczej na obie osie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale amorków z tyłu nie zmienię i zostaną sachs. W sumie to nie wiem jaki dokładnie model, ale jest to odpowiednik serii. Czy mogę bez przeszkód założyć sprężyny 1be na nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie do wstawienia takiego zestawu http://moto.allegro.pl/zawieszenie-sportowe-audi-a4-b5-avant-kombi-40mm-i2050350323.html bardzo może się obniżyć? Kolega założył gwint do jetty i skacze jak piłka... ja takiego efektu nie chce :confused4: obecnie koła 16" w planie 17" ma ktoś z Was taki zestaw? Pozdrawiam![br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 02:11_________________________________________________Chodzi mi o to żeby był niżej, sztywny i jak wsiądzie komplet osób żeby opona nie zacierała o budę :confused4: jest to realne czy moje marzenia? Planuję jeszcze wstawić gaz więc tył będzie trochę bardziej obciążony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie w kodach mam 1be i sprezyny sa niskie i czerwone.

takie wlasnie jest 1be czy cos bylo wczesniej modzone??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...