Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

no i ciekawy jestem ile KM przed programem wyjdzie, w serwisie twierdzą że jak sprawdzali 2-3szt to około 320KM w serii miały

a jaka jest techniczna różnica 3.0t w a6 i s4 ?

zapewne zalezy od egz ale jest duża szansa, że każdy motor 3.0t ma bonus.

ja się nie znam ale wydaje mi się że niewielka, niutona tyle samo i w tym samym zakresie, na papierze S4 ma 33KM więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest techniczna różnica 3.0t w a6 i s4 ?

zapewne zalezy od egz ale jest duża szansa, że każdy motor 3.0t ma bonus.

jezlili A6 ma ten sam motor co A7 , a tak pewnie jest to inny jest kompresor w stosunku do S4.Na roznych stronach kraza informacje ze z A6/7 nie wyda przez to wiecej niz 350-360KM , ale to nie sprawdzone info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem dzień dziecka:) podczas jazdy nissanem gtr zauważył mnie jakiś koleś w 996turbo i zajechał że chciałby się pościgać więc zrobiliśmy kilka wyścigów i muszę przyznać że za każdym razem dostał straszne baty mimo że miał porobione porsche. niestety w Lublinie nie ma gdzie pojechać więc max 220km/h. natomiast miał kolegę co ma 997turbo 600KM i była ustawka w nocy na mieście. niestety już nie byłem kierowcą ale to co się działo to masakra. później wrzucę zdjęcia i filmiki. porsche od 200km/h delikatnie odchodziło na jakieś 2 długości przy 240km/h. wyścigi były z rolki bo z miejsca gtr zamiatał ich tak że zostawali na kilkanaście długości od razu.

wieczór pełen wrażeń a przy okazji poznałem kilku chłopaków i za tydzień po programie będzie z czym porównać audi. oczywiście nie mówię o porsche ale o kilku innych fajnych wozach. a jazda gtr to po prostu bajka. 3.5sek do 100km/h urywa jaja. nie ma słów żeby to opisać. wieczorem będą zdjęcia i filmiki :)

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

to są filmiki od nich, mam lepsze na komórce ale to wieczorem wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tych filmikach rzeczywiście nic nie widać ...:kwasny:

GTR z tym swoim systemem startu naprawdę robi robotę - nie wiem co oni tam zrobili ale to mistrzostwo :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu , powiedz wlascicielowi filikow zeby zniemil opis bo was paly scigna.Nie trudno istalic w malym miescie kto ma takie samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmoknąć mogą? Chyba za nielegalne wyścigi W MIEŚCIE to mogą mocno cmoknąć :decayed: Lepiej dmuchać na zimne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w garażu, powiem nieskromnie że mój ładniejszy

2176830236d1b1b2med.jpg

właśnie dzwonił szwagier z trasy do domu - 310km/h i musiał hamować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmoknąć mogą? Chyba za nielegalne wyścigi W MIEŚCIE to mogą mocno cmoknąć :decayed: Lepiej dmuchać na zimne:wink:

Ale jakie wyścigi? Jadą sobie 50km/h trzy auta... Jak udowodnia ze jechali szybciej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam chyba trochę szybciej niż 50km/h, tak pod 60 już podchodziło:decayed:

GTR to majstersztyk, mniejsza moc a zamiata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTR to majstersztyk, mniejsza moc a zamiata :wink:

powiem Ci że zawieszenie jest takie że do codziennej jazdy to auto się nie nadaje, ale na weekend bajka. jak sobie przypomnę wczorajszą jazdę to banan na twarzy od razu, czysta brutalna moc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmoknąć mogą? Chyba za nielegalne wyścigi W MIEŚCIE to mogą mocno cmoknąć :decayed: Lepiej dmuchać na zimne:wink:

Ale jakie wyścigi? Jadą sobie 50km/h trzy auta... Jak udowodnia ze jechali szybciej?

bo masz film w czasie rzeczywistym i punkty odniesienia.Jak bym mieszkal w lublinie to bym ci sam mogol obliczyc z jaka srednia predkosia pokonaly zadany odcinek.Juz byly przypadki ze scigneli za takie filmiki , bo to wystarczajacy dowod , dlatego ja bym sie nie chwalil gdzie to bylo krecone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tych filmikach rzeczywiście nic nie widać ...:kwasny:

GTR z tym swoim systemem startu naprawdę robi robotę - nie wiem co oni tam zrobili ale to mistrzostwo :banan:

Te starty to rzeczywiscie mistrzostwo ale wrocmy na ziemie ....ci ktorzy nie wiedza na jaka skale padaja skrzynie w GT-R'ach powinni o tym poczytac*:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynie padały głównie w pierwszej edycji GTR-a... czym nowasza edycja tym mniejszy problem... dużo jest tez mitologi przy tym pisane i rozdmuchiwane przez osoby które nawet w GTRze nie siedziały. Warto zauważyć że od początku produkcji do obecnego momentu moca fabryczna wzrosła z 480-> 530 -> 550 KM :)

Całą robote w GTR robi skrzynia. Miałem okazję sie przesiąść chiwle po jeździe EVO (3,8 do 100km/h) do GT-R 600KM... i powiem jedno ... EVO stoi w miejscu... a to wszystko właśnie przez skrzynie - niesamowitą robotę ona robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą robote w GTR robi skrzynia. Miałem okazję sie przesiąść chiwle po jeździe EVO (3,8 do 100km/h) do GT-R 600KM... i powiem jedno ... EVO stoi w miejscu... a to wszystko właśnie przez skrzynie - niesamowitą robotę ona robi.

a'propos evo i GTRa: (tu GT-R z odpiętym przednim napędem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko co tu porównywać... 400 vs 650? :)

jeszcze większa przepaść... w GT-R dużą robotę robi pojemnosć... w EVO 2.0 czy tam 2.2-2.4 l :).

Porównanie EVO 500KM vs Porsche 700KM skończyło się podobnie jak na powyższym filmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz drugi filmik z 997turbo na tym kanale. chodziło mi o to,że jak GTR łapie trakcje to po prostu znika i dałem to w formie ciekawostki,że są ludzie którzy wolą RWD w gtrze,co da sie zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany po co takie wielkie O robicie w tym wątku ...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...