Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

Odrazu jak zobaczyłem 2 szt. Audi u Swissvax na Fejsie to wiedziałem że to Twoje:) Czym została zabezpieczona? Ile dałeś za zabieg?

Jak już się nacieszysz i będziesz miał chwilkę to zrób fotę świateł przednich jak świecą np. na ścianę bo jestem bardzo ciekaw rozkładu i barwy światła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu jak zobaczyłem 2 audi u Swissvax na Fejsie to wiedziałem że to Twoje:) Czym została zabezpieczona? Ile dałeś za zabieg?

Jak już się nacieszysz i będziesz miał chwilkę to zrób fotę świateł przednich jak świecą np. na ścianę bo jestem bardzo ciekaw rozkładu i barwy światła:)

wosk crystal rock na lakier, czym wnętrze robili nie wiem. za jedno auto 1tys netto ale myślę że warto. zdjęcia całego auta, wnętrza, lamp porobię w sobotę po odbiorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się jak będziesz miał. Póki co robisz sobie i nam smaka :thumbdown::decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 16:36_________________________________________________Poza tym biały teraz to obciach. wszystkie dostawczaki takie są
jaki obciach teraz biały jest właśnie modny !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze warto,zresztą że jest to inwestycja która się odwdzięczy:)

a jak to się odwdzięczy? to chroni jakoś lakier bardziej niż normalny wosk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to się odwdzięczy? to chroni jakoś lakier bardziej niż normalny wosk?

A co wedlug Ciebie to normalny wosk?

Swissvax Crystal Rock kosztuje tylko 4000zl za 200ml bo przychodzi z fajowym certyfikatem i podpisem jednego wariata Daltona :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np więc właśnie pytam co to robi bo opis na butelce to każdy nawet ten za 20zl ma super i ze jest najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki obciach teraz biały jest właśnie modny !!!!!!!!!!!!!!!!!!

chyba był ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem czerwony niestety nie ma w ofercie chyba że lakier specjalny za 13 tys pln więc wybrałem drugi po czerwonym czyli biały, innych opcji nie było i mam w nosie co jest modne a co nie. mi się ma podobać i nikomu więcej nie musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały to oznaka czystości charakteru :sarcastic: jak bym miał szansę swój samochód kupić w białym kolorze też bym tak zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Kuredu ujeżdża A6, bo nie ma chwili na jakieś fotki :)

dziś dopiero odebrałem. auto bajka, póki co delikatnie ale jedzie fajnie, spalanie z w-wy miałem 12.1L a jechałem tak 160-180km/h plus w -wie korki spore. po jeździe wieczorem stwierdzam że dużo lepiej święcą światła ledowe od ksenonu. póki co ciężko coś stwierdzić na gorąco bo tylko banan na ryju cały czas. jutro trochę fotek zrobię w słońcu jak będzie pogoda bo dopiero na dworze widać jak się fajnie lakier po swissvax prezentuje.

---------- Post added at 19:13 ---------- Previous post was at 19:12 ----------

no i niestety cb na klapie bagażnika nie da się przyczepić bo jest z aluminium i się magnes nie trzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ogladałem moto-on na tvn turbo- kurwiur ależ się pięknie a6tka prezentuje nawet w avancie co normalnie wydawała mi się zwykłą krową :buahaha:

Kurebu jeszcze raz graty fury :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to światła mijania w ledach to nieosiągalny kosmos :) no ale za 10 lat to będzie norma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestety cb na klapie bagażnika nie da się przyczepić bo jest z aluminium i się magnes nie trzyma...

to mnie zmartwiłeś trochę bo ja o A6 sedan właśnie myślałem jeśli chodzi o następne auto.. no i CB mam na klapie w A5 to w A6 dobrze by było tak samo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestety cb na klapie bagażnika nie da się przyczepić bo jest z aluminium i się magnes nie trzyma...

to mnie zmartwiłeś trochę bo ja o A6 sedan właśnie myślałem jeśli chodzi o następne auto.. no i CB mam na klapie w A5 to w A6 dobrze by było tak samo :facepalm:

w a6 c7 tylko dach :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...