Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja hardcorem nie jstem:D

to jak nazwać człowieka który jeździ na 19" po naszych drogach? :decayed:

zegary konkret :good: tylko nie wiem czemu ale myślałem że będą miały białe podświetlenie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hhaaha nie jest zle:) jezeli chodzi o drogi to lubuskie ma najlepsze drogi w polsce wiec nie nazekam.... ale na lato na jakies dalsze wyjazdy zaopatrze sie jakies 15-16" bo ostatnio w wawie byslalem ze zeby pogubie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virus bedzie... a jezeli sie nie sprzeda w nastepnym roku ojde raczej w audio niz moc:)

wtedy będziesz musiał sprzedać mi znaczki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze konca u ciebie nie widac :good:

niestety ;([br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 15:09_________________________________________________wie ktos moze jakie halogeny podchodzą do zderzaka od ESy?? w kratki z ogrąglym otworem na hallo. Ktos rzezbil cos takiego?? -nie usmiecha mi sie placic w Aso 1150zl za swiecidełka;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dlatego ceny Aso pertole;p rezam cos sam, musze sie przejsc po parkingu z miaka i zobaczyc od czego podejda hallo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol zmierz dziurę na halogen, później znajdziemy coś z katalogów hella, depo, valeo odpowiednie średnicą do dziurki w zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virus bedzie... a jezeli sie nie sprzeda w nastepnym roku ojde raczej w audio niz moc:)

Daj sobie spokoj z audio :kox: jak mielismy po SDI to mozna było w audio pakowac bo mocy zadnej z tego zrobic sie nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może tylko musi :decayed:. Karolu nie czekaj bo czas to pieniądz. Zrób tak jak mówi Cristoforo.

O ku..., ale się świecą :kox:. Podjeżdziesz pod uczelnie, pełen lansik :naughty::polew: i wszystkie studentki Twoje :polew:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kułwa... swieca sie jak psu jaja... sam nie wiem czy lakierowac czy polerowac:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, w Razie W bedzie na CIebie:D mam do CIEbei blisko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no eee... oni pierwsi Cie namawiali! :gwizdanie: Ehh niech będzie, nie ma opcji żeby Ci sie nie podobało! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...