Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Podświetlany podłokietnik


Mick

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia niestety nie mam, ale mogę Ci powiedzieć, a raczej napisać, że całe podświetlenie podłokietnika, to dioda umieszczona w jego wnętrzu pomiędzy zawiasami pokrywy podłokietnika. Przynajmniej tak jest u mnie.A propos, wie może ktoś jak zdjąć tę pokrywę. wiem jest taki post na temat demontażu podłokietnika, ale ta operacja (zdjęcie pokrywy) jest jak dla mnie "zbyt dokładna".

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie pokrywy ogranicza się do ściśnięcia plastykowych ramion, którymi pokrywa spięta jest ze schowkiem, po ich ściśnięciu ramiona wyskakują z prowadnic w których się przemieszczają.

A propos pakietu oświetlenia schowka: mam wersję 1.9TDI AVF:

1. schowek jest podświetlany

2. podłokietnik jest podświetlany

3. podświetlana jest strefa dywaników

4. zamek w schowku jest zainstalowany

5. brak szuflad pod siedzeniami

6. brak uchwytów/ siatek na oparciach siedzeń

Pozdrawiam

4AD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a u mnie jest to i podklokietnik nie jest podswietlony :(

1. schowek jest podświetlany

3. podświetlana jest strefa dywaników

4. zamek w schowku jest zainstalowany

5. szuflady pod siedzeniami

6. siatki na oparciach siedzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja

schowek podświetlany TAK

szuflad BRAK

siatek BRAK

dywaniki podświetlane TAK

zamka w schowku BRAK

:mysli:

a tak przy okazji szukam nr.siatek za fotelami,kolor czarny ,brakuje mi tego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet oświetlenia

Schowki pod przednimi siedzeniami

i nie mam podświetlaniego schowka - ale chce miec :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet oświetlenia

Schowki pod przednimi siedzeniami

i nie mam podświetlaniego schowka - ale chce miec :wallbash:

ales kotleta odgrzal-patrz na daty ostatnich odpowiedzi... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie po kodach wyposażenia nie ma pakietu light, ale mam podświetlany: schowek,dywaniki przód i tył,podłokietnik, drzwi przy otwieraniu i jeszcze w górnej konsoli środkowej mam diody które oświetlają gałke zmiany biegów i okolice. Schowek kluczony no i klimatyzowana część schowka.I co niby to jest coś extra :shocked: [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 07:12_________________________________________________no i siadke w oparciach no i schowki pod siedzeniami :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet oświetlenia

Schowki pod przednimi siedzeniami

i nie mam podświetlaniego schowka - ale chce miec :wallbash:

ales kotleta odgrzal-patrz na daty ostatnich odpowiedzi... :wink4:

A jednak sądalsze posty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja rozjaśnię wszystkim...

mam schowek na kluczyk, półki pod fotelami i siatki za nimi

nie mam podłokietnika w ogóle :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz wersję, w której obie ręce należy trzymać na kierownicy, aby nad szatanem zapanować, a nie się podpierać :polew:

A ja mam u siebie podświetlany schowek, siatki za siedzeniami, schowek na kluczyk, szuflady pod siedzeniami, a światełek dodatkowych to mi nawet w drzwiach poskąpili :naughty:, o nogach nie wspominając nawet.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli AUDI mają aż tak zróżnicowane wyposarzenie?[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 16:28_________________________________________________w sumie takie pierdołki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli AUDI mają aż tak zróżnicowane wyposarzenie?[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 16:28_________________________________________________w sumie takie pierdołki :kox:

Każda pierdołka przy kupnie auta troche kosztuje... Ja mam podswietlany schowek, podlokietnik zamykany schowek siatki za siedzeniami i tu koniec... niestety

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest jeden: można sobie wybierać dowolne pierdółki z całych pakietów. Ja np. mam oficjalnie pakiet oświetlenie i jest tam:

- oświetlenie drzwi po ich otwarciu (czerwone żarówy z boku i białe pod spodem drzwi oświetlające chodnik)

- oświetlenie regulatorów wlotu powietrza, schowka na wizytówki i uchwytu na napoje, oświetlenie przedniej popielniczki, ale nie wiem czy to nie jest w standardzie

- oświetlenie ambient (2 diody w podsufitce)

- oświetlenie pod nogami, z przodu i z tyłu

- oświetlenie schowka

- oświetlenie bagażnika z dwóch kierunków (z góry i z boku), w bagażniku dodatkowe gniazdo 12V

- podświetlane wszystkie klamki w drzwiach

- podświetlane lusterka w w obu osłonach przeciwsłonecznych - podświetlenie się włącza gdy odsuniemy zasłonkę lusterka

- nie wiem jak w autach bez tego pakietu, ale u mnie oprócz głównego oświetlenia każdy z czterech pasażerów ma jeszcze dodatkową lampkę dla siebie, włączaną w podsufitce

I co ciekawe, nie mam przy tym wszystkim podświetlenia podłokietnika :>. Może dlatego, że to amerykaniec.

A schowki dodatkowe należą do innego pakietu i tez go mam, czyli:

- wysuwane szuflady pod przednimi fotelami, przydatne, ale zmieszczą się tam naprawdę drobiazgi. Nie są podświetlane.

- siatkii w oparciach przednich foteli

Jak widać co model to inaczej. Sądzę, że po prostu każdy element można było dobierać na życzenie, a nie tylko pakietami, stąd te rozbieżności w wyposażeniu naszych aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze zajrzy do tego tematu to mam takie pytanko. Jakie żarówki podświetlają klamki wewnątrz auta bo w drzwiach kierowcy mi nie pali a nie chciałbym boczku zdejmować i szukać dopiero żarówek... Pozdr..

jest tam dioda i kawalek plexi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktoś co może być przyczyną iż nie świeci mi jedna lampka w tylnich drzwiach oczywiście żarówkę wymieniłem i nic :mysli: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktoś co może być przyczyną iż nie świeci mi jedna lampka w tylnich drzwiach oczywiście żarówkę wymieniłem i nic :mysli: ?

tylko lampka ? sprawdz przewody miedzy drzwiami a slupkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubeł a żeby było śmiesznie, ja nie mam pakietu oświetlenie a mam podświetlany schowek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...