Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sposób na sylwestrową noc


marko367

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś tak miałem - wino, wóda, browar, wino, tequila - zgon.. rano wstawałem, strzelałem sobie plaskacza i w sumie było ok.

Odkąd moja żona zaszła w ciążę i przestałem pić, bo wiadomo - trzeba być gotowym, że coś może się wydarzyć i odpowiedzialnie postanowiłem być trzeźwym, odtrułem się na tyle, że teraz mój organizm ledwo co dochodzi do siebie nawet po małej ilości :thumbdown: :thumbdown:

Popsułem się..

lol .... jakbym czytał swoją autobiografię tylko że ja jeszcze jestem na etapie .... 'ze możę sie wydarzyć'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. nie znasz dnia ani godziny..

Chłopaki ciągnęli mnie po pracy, poszedłem z nimi, ale wypiłem małe piwo i pojechałem do domu - za 3 godziny zawijka do szpitala, bo żonę bolał brzuch.. :cool1: Nic się nie wydarzyło, jakieś "zwykłe" niegroźne bóle (5-6 miesiąc), ale gdybym popłynął jak zwykle i rzeczywiśćie potrzebna byłaby interwencja :gwizdanie:

Po tym jak młody już jest z nami i jest zdrowy nie żałuję tych "kilku" wieczorków.. Także się trzymaj - później sobie odbijesz :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. nie znasz dnia ani godziny..

Chłopaki ciągnęli mnie po pracy, poszedłem z nimi, ale wypiłem małe piwo i pojechałem do domu - za 3 godziny zawijka do szpitala, bo żonę bolał brzuch.. :cool1: Nic się nie wydarzyło, jakieś "zwykłe" niegroźne bóle (5-6 miesiąc), ale gdybym popłynął jak zwykle i rzeczywiśćie potrzebna byłaby interwencja :gwizdanie:

Po tym jak młody już jest z nami i jest zdrowy nie żałuję tych "kilku" wieczorków.. Także się trzymaj - później sobie odbijesz :wink4::decayed:

Święta racja ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam plan czteropaczek zuberka wypic szybko, zalapac fazke i dalej to juz tylko lech free dla podtrzymania odruchu picia w towarzystiwe, bo w niedziele trzeba bedzie autem sterowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku chyba posiedzę przy

Jagermeister-Bottle-Glow_1.png

Po tym, jak za dużo wypijesz, to w ogóle będziesz chory. Jagermeistera pije się w małych ilościach. :wink4:

To nie jest tak jak myślisz u mnie jest tak że czym więcej lat tym gorzej znoszę alkohol

U mnie jest odwrotnie, mogę się zalać w trupa i na drugi dzień tylko zmęczenie czuję. Kiedyś gorzej znosiłem kaca. Chyba organizm się przyzwyczaja.

Zawodowiec :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem 10 Carlsbergów i wynająłem apartament w Hotelu, spędzę Sylwestra jedynie w Towarzystwie mojej Blondyny :good:

A żeby dojść do siebie to mam wynajęty lokum na dwie doby :decayed: Będziemy jeść dobre żarełko, kąpać się w jacuzzi , pić piwko, gadać, żartować i ten, tego - również, mam nadzieję :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester z facebookiem qwa mnie czeka :decayed:

No nie mów, że jesteś takim maniakiem :shocked: Weź lepiej idź się po mieście powłóczyć, czy coś :mysli: Byle nie FEJSBUK w sylwestra! :sick3::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester z facebookiem qwa mnie czeka :decayed:

No nie mów, że jesteś takim maniakiem :shocked: Weź lepiej idź się po mieście powłóczyć, czy coś :mysli: Byle nie FEJSBUK w sylwestra! :sick3::wallbash:

Nie chodzi oto że jestem maniakiem, poprostu plany mi nie wypaliły ;) ... więc zostaje w domu, a że nie piję to... albo skoki narciarskie 2002 Polskie Złoto, albo facebook :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan był zacny.. ja z koleżanką z grupy .. + druga kumpela z chłopakiem... wynik był inny.. kumpeli chłopak rzucił fochem o cos i efekt.. godzina 11 a ja sie budze z 2 kolezankami w lozku haha... ale niestety nic nie pamietam.. i bylem w spodniach wiec chyba nic nie bylo :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec chyba nic nie bylo :tongue4

to jak im mogłeś spojrzeć w oczy po tym :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...