Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż elektrycznych szyb tył.


krzysztof198919891989

Rekomendowane odpowiedzi

nic ci to nie da bo auta przedliftowe bodajże do roku 1996 albo 1997 nie mają funkcji otwierania (komfort) a mały tylko tak jak u ciebie domykanie szyb i tym steruje ten przekaźnik nr.365 także ten niewykorzystany pin to jest właśnie do otwierania szyb w funkcji komfort reasumując czy przedliftowe silniki czy poliftowe to będą działały tak samo bo z instalacji auta nie wychodzi impuls na otwieranie komfortowe szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie coś jest nie tak skoro nie działaja. czy może wpiąć się trzeba z ta nowa instalacja w ten przekaźnik 365 by działały ?

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

tak kupiłem calusieńką kompletna. nigdzie nie ucinana itp. zdjecie we wczesniejszym poscie ten wiAZKI

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

tak kupiłem calusieńką kompletna. nigdzie nie ucinana itp. zdjecie we wczesniejszym poscie ten wiAZKI

---------- Post dopisany 12-05-2012 at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2012 at 17:17 ----------

i jak chłopaki z tematem podłaczenia tych szyb?

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

i jak chłopaki z tematem podłaczenia tych szyb?

---------- Post dopisany 30-06-2012 at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2012 at 16:05 ----------

chciałbym odgrzać kotleta z szybami. wiazka puszczona po aucie . w drzwiach kierowcy pospinane kostki. masa i plus podlaczone bezpieczniki dobre. do podpiecia została zielona kostka lecz wedlug waszego wczesniejszego opisu nie bryka nic. o co kaman ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam takie pytanie co do tych szybek, montuje sobie instalacje na tył samemu, jakiej średnicy przewodu użyć? czy wszystkie kable muszą być tak samo grube?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam takie pytanie co do tych szybek, montuje sobie instalacje na tył samemu, jakiej średnicy przewodu użyć? czy wszystkie kable muszą być tak samo grube?

Tu masz link do tematu ze schematami elektrycznych szyb, na schematach znajdziesz przekroje przewodów:

Schematy elektrycznych szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale jakoś nie potrafię z tych schematów wyczytac, za bardzo ich nie rozumiem.....

Jakoś tak prościej, które jaką średnicą trzeba puścić? tak powiedzmy ogólnie, bo przecierz jak dam któryś kabel trochę grubszy to się raczej nic nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz ogarnalem temat wiazki w samochodzie rozcialem nowa wiazke z polifta wydobylem na tyl reszte wyrzucilem wszystko dziala oprocz jednej rzeczy domykania szyb automatyczne po zaplonie jak nacisne raz w dol to sama sie otwiera do konca ale jak raz do gory to tej funkcji juz nie ma. Ktory kabel i pin odpowiada za domykanie auto ? Dodam ze przewod z zielonej kostki brazowo czerwony zmostkowalem z pinaem 2 przedniego lewego silnika to chyba wlasnie ten przewod odpowiada za funkcje komfort domykanie ale nie dziala to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielona kostka nie odpowiada za to, kabel jaki podlaczyles to podajesz na pin 2 sygnal z krancowki dzwi po otwarciu ich....

pin 2 z silnikow do niebieskiej kostki pin nr4 kolor kabla bialy z zoltym paskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin 2 z silnikow do niebieskiej kostki pin nr4 kolor kabla bialy z zoltym paskiem

przeniesiemy sie do tego watku http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-tylne-szyby-elektryczne-103684/index7.html#post3303918

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to ale w polifcie. Przechodzilem z 2x na 4x el. szyby i to jest banalnie proste. W przedlifcie są inne kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starą wywalilem a nową zapodałem. Opis mojego autorstwa na forum jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to ale w polifcie. Przechodzilem z 2x na 4x el. szyby i to jest banalnie proste. W przedlifcie są inne kolory.

w przedlifcie tez jest to banalne jak sie ma odpowiednia wiazke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odkop, ale chciałbym dowiedzieć się ile mniej więcej wyniosła taka zabawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi o wiązkę od tylnych słupków - czerwona kostka , miałem korby założyłem wiązke ale 7 pinów do silniczka ( czyli brakuje 8 pinu ?? ) ale we wtyczce czerwonej która idzie do słupka jest 8 npinów ,  z przodu mam fabrycznie 8 pinów do silnika i taką wiązke kupiłem na przód 8 pinów jak pociągnąć wiązkę z tylnych słupków z czerwonej kostki ? 

Edytowane przez Krzysiek Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2013 o 22:49, przemciotorun napisał:

w przedlifcie tez jest to banalne jak sie ma odpowiednia wiazke :wink:

banalnie proste ale i tak nie daję rady :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...