Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzięki wszystkim za świetny Zlot :> Było XTRA!:decayed:

...a Krzysztoforski zapowiedział, że od razu zapisuje się na następny zlot w BT :grin:

taa niech sobie drajwera skoluje, jak ja zlapalem smaka to on zadeklarowal ze nie pije :facepalm:

---------- Post added at 06:52 ---------- Previous post was at 06:48 ----------

Uffff właśnie dojechałem do....Helu:facepalm: padam na pysk, dzięki Panowie i Panie za mój pierwszy zlot było przednio i jak to się mówi "jak się bawić to się bawić drzwi wyje...ć okno wstawić:polew:
tez sie cieszymy zes sie w mordorze na tym ruszcie nie sfajczyl, respekt za pokonany dystans:shock3::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki wszystkim za zlot ,miło było poznać osobiście i wielkie podziękowania dla organizatorów :thumbup1:

Opublikowano

yo , dzieki za zlota. szkoda ze najebałem sie tylko w piatek :/

Opublikowano
:D oj tam oj tam
Opublikowano
:dziura::dziura::dziura: Piątek przecholowany, Sobota przeleżana ale warto było :decayed:

Dzięki wszystkim :hi:

Przeholowany to mało powiedziane:wink: mnie to musieli kuźwa zanieśc do pokoju:polew:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Ja dopiero dziś, bo wczoraj na grilla u teściów się załapałem :grin:

Dzięki wszystkim i do następnego :decayed:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za mega impreze i mega towarzystwo.

Ps. Panowie przypilnujcie proszę dziewczyny/żony bo mnie smsami zawalają z podziękowaniami za impreze i na chatę mi się wpraszają

Opublikowano

...dzięki wszystkim za świetną zabawe :hi: , dopiero ruszamy do domciu:wink:

Włodi mam nadzieje że sie nie obrazisz:decayed:

img0203ko.jpg

..piątkowy odlot króla parkietu

Opublikowano
:dziura::dziura::dziura: Piątek przecholowany, Sobota przeleżana ale warto było :decayed:

Dzięki wszystkim :hi:

Przeholowany to mało powiedziane:wink: mnie to musieli kuźwa zanieśc do pokoju:polew:

:polew::polew::polew::thumbup1:

Opublikowano

ŁĘŁĘ Ty żyjesz... :grin::decayed:

Opublikowano
:dziura::dziura::dziura: Piątek przecholowany, Sobota przeleżana ale warto było :decayed:

Dzięki wszystkim :hi:

Przeholowany to mało powiedziane:wink: mnie to musieli kuźwa zanieśc do pokoju:polew:

Lele się ciesz ze masz takich dobrych kolegów :grin: bo inaczej byś gdzieś pod sosną leżał do rana :polew:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za zlot, jak zawsze było mega pod każdym względem :thumbup1: Chociaż nie wiem jak to się stało, że każdy miał 0,00 w niedziele rano, ale pewnie wódki brakło :decayed:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za zlocik, było zaje....fajnie :decayed:

)a jeszcze w Grodzie Kraka urzęduje :wink:

Opublikowano
Dzięki wszystkim za zlot, jak zawsze było mega pod każdym względem :thumbup1: Chociaż nie wiem jak to się stało, że każdy miał 0,00 w niedziele rano, ale pewnie wódki brakło :decayed:

Wladi z Antoniem mieli po 1,6 rano :grin:

Opublikowano
I było warto tam pojechać ???

Jasne, że warto było :naughty: Napić się cytrynówy po gorolsku z chłopakami, groscha od wrc i przejechać z Kubą jego Lancerem bezcenne :banan:

---------- Post added at 08:30 ---------- Previous post was at 08:29 ----------

Dzięki wszystkim za zlot, jak zawsze było mega pod każdym względem :thumbup1: Chociaż nie wiem jak to się stało, że każdy miał 0,00 w niedziele rano, ale pewnie wódki brakło :decayed:

Wladi z Antoniem mieli po 1,6 rano :grin:

:facepalm: to w takim razie to tylko ten przepity Śląsk :grin:

Opublikowano

Ja również dziękuję za zlot:kox:

Opublikowano

milo Was bylo zobaczyc :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

...co do cytrynówki, faktycznie dobra była :> trochę za słodka, ale wchodziła ładnie :wink:

Opublikowano
...co do cytrynówki, faktycznie dobra była :> trochę za słodka, ale wchodziła ładnie :wink:

Malutka bimberek też Ci ładnie wchodził :decayed:

Dzięki za spota, fajno było :hi:

Opublikowano

rafalekx jasne, ładnie wchodził, ale wczorajszy dzień ledwo przeżyłam:wink: Dopiero k. 15 dałam radę cokolwiek zjeść... :decayed:

Opublikowano
rafalekx jasne, ładnie wchodził, ale wczorajszy dzień ledwo przeżyłam:wink: Dopiero k. 15 dałam radę cokolwiek zjeść... :decayed:
czyli zacnie bylo :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.