Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi custom FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tam postępy.

Opublikowano

mam cos podobnego, jak Kolega zrobił

tyko musze to wygrzebac z kartonów

jak znajde to wrzuce foty

Opublikowano

nie ma problemu, miałem zamontowac do swojego AEB ale kupiłem AJL-a z nowym licznikiem

i tak juz zaostał

Opublikowano

Tak czy siak sie doczekac nie moge efektu koncowego :) devastation a pamietasz jaki Ci wyszedl koszt tego ?:)

Opublikowano

jakies 200zł, ale to juz było ze dwa lata temu

niestety nie ma mozliwości podłaczenia pod manetke

są dwa mikrostyki do przełaczania

to jest urządzenie uniwersalne i pracuje z kazdym samochodem potrzeba +12v , masa, +12v za stacyjką ,+12v światła , podłączenie do VSS czyli czyjnika drogi [szybkościomierz] i do jednego z kabelków co idzie do wtrysków ......

prawie wszysko jest we wtyczce ISO Radia samochodowego oprócz wtrysku

Kabelki trzeba zakończyć wtyczka DB9

Wówczas tylko podłącza się komputerek który zakończony jest także wtykiem DB9 męskim.

Opublikowano

hehe a ja już fisa rok w kartonie trzymam i nie ma kiedy założyć

Opublikowano

Jakieś postępy? z niecierpliwością czekamy ;)

Opublikowano

jeżeli jest ktos zainteresowany komputerkiem to prosze o maile z adresami e-mail na PW

wyśle foty

Opublikowano

Cześć,

zrobiłem coś podobnego, tyle że działającego i wyświetlającego na oryginalnym FIS z B6/B7,

prawdopodobnie mogło by to też działać na B5, wydaję mi się że komunikacja w B5 z FIS odbywa sie po 3LB,

Poniżej link do podobnego projektu na B7/B6,

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228446-VFIZ-on-Audi-B6-B7

Opublikowano

Ciekaw jestem postępów :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Niezły pomysł :)

Też kiedyś zastanawiałem się nad czymś takim i doszedłem do wniosku że najlepszym rozwiazaniem było by podłączenie się pod złacze diagnostyczne. Tam znajdują się w zasadzie wszystkie niezbędne informacje które wystarczyło by wyświetlić.

W sieci jest gdzieś opis protokołu.

Niestety z braku czasu cały czas to odkładam na kiedyś....

Teraz chcę u siebie zamontować moduł ftdi vmusic2 aby móc odtwarzać muzę z pendrive.

August, czy możesz przesłać protokół jaki jest do sterowania wyświetlaczem w gamma? Podejrzewam że FIS jest sterowany tym samym protokołem.

Rozgryzłem ten protokół - tzn wiem jak wyświetlić własny tekst na dwóch górnych liniach wyświetlacza FIS.

Natomiast w niektórych modelach jest możliwość wyświetlania danych w miejscu gdzie znajduje się temperatura i dane dotyczące spalania itp.

Opublikowano

lepiej mi podpowiedz jak ogarnac zeby na FIS-ie wyświetlała sie stacja

Opublikowano

i jak tam postepy?:)

Opublikowano
lepiej mi podpowiedz jak ogarnac zeby na FIS-ie wyświetlała sie stacja

Jaka stacja?

Radiowa? rds? Czy jeszcze o co innego ci chodzi?

Opublikowano

tak RDS, na górnej części Fis-a

Opublikowano

Jakie masz radio?

Licznik masz z cyfrowym czy analogowym zegarkiem?

Podaj więcej szczegółów

Opublikowano

B5 lift 2001r pełny Fis

Opublikowano

http://allegro.pl/uniwersalny-komputer-pokladowy-ukp-telwis-i2264327744.html

mowa o tym UKP

wg opisu mozliwosci nawet sporo tego jest. Tylko faktycznie czy ktos to zakladal juz u siebie?:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.