Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MAx, a) 53 x 2

Opublikowano

THX

[ Dodano: 23-12-2006, 17:07 ]

Wycieraczki do B5 mają mieć wymiary

A) ori 2 x 53cm z tym ze prawa wycieraczka (pasazera )mus byc wygieta w delikatny łuk, patrzac na samochod od przodu to ona tak jak by sie uśmiechala

B) lewa 53 cm a prawa 51(zwykła)

Kupiłem zestaw B Valeo silencio, ciekawe jak sie spisze

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tez sie zastanawiam nad valeo silenco podobnie sa b.dobre :)

Kupiłem zestaw B Valeo silencio, ciekawe jak sie spisze
ile dales??
Opublikowano

61 ale jeszcze ich nie testowalem wiem nie wiem czy sa faktycznie takie dobre jak mowia ale to chyab najrozsadniejszy stosunek ceny do ajkosci potem to juz trzeba polozyc od 120 w gore

Opublikowano
  • Autor
A) ori 2 x 53cm z tym ze prawa wycieraczka (pasazera )mus byc wygieta w delikatny łuk, patrzac na samochod od przodu to ona tak jak by sie uśmiechala

hmmm poprzednie Boscha moje rzeczywiście miały jedną wygiętą a teraz mam najnowsze Boscha Twin kupione w Germanach i tam sa obie proste :027: (zresztą są do d*py poprzednie stare Bosche były o niebo lepsze)

Opublikowano
61 ale jeszcze ich nie testowalem wiem nie wiem czy sa faktycznie takie dobre jak mowia ale to chyab najrozsadniejszy stosunek ceny do ajkosci potem to juz trzeba polozyc od 120 w gore

brales z allegro??jak tak to pokaz link :)

Opublikowano

tak, znalzalem firme ktora handluje VALEO z opola, mieszcza sie na ul Budowlanych i pojechalem do nich osobiscie, poszukaj ich w ten spoosob, jak nie znajdziesz to daj znac, to pomoge

Opublikowano
tez sie zastanawiam nad valeo silenco podobnie sa b.dobre :)
Kupiłem zestaw B Valeo silencio, ciekawe jak sie spisze
ile dales??

Silencio to maja ale w nazwie.

Piszcza mi jak cholera na szybie (przy wiekszej ilosci wody/deszczu), a i ze zbieraniem wody tez nie jest rewelacja jak na nowki. Oczywiscie stare to byla tragedia, ale pewnie troche juz przeszly (bosch). Dodam tylko, ze szyba z przodu jest nieorginalna.

A.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

A czy do silencio trzeba zmieniać ramiona czy pasują standardowe?[A4 B6 avant 2003r]

Opublikowano

dokupujesz do modelu, maja roznorakie zaczepy

Opublikowano
dokupujesz do modelu, maja roznorakie zaczepy

Na przód faktycznie użyłem nowe wraz z wycieraczkami ale na tlnią już nie bardzo mi nowy zaczep podpadował i użyłem stary.

Opublikowano

Z tego co slyszalem to te wycieraczki nie sa niczego warte :twisted: (strasznie rozmazuja )

Opublikowano
Z tego co slyszalem to te wycieraczki nie sa niczego warte :twisted: (strasznie rozmazuja )

Ja to widze na przedniej szybie, jak pada. I slysze to silencio. nastepne beda inne. Nie sa fatalne, ale nie jestem do konca z nich zadowolony.

A.

Opublikowano

Ja tez używałem Boscha ale ostatnio schodzą trochę na psy.

Przy ostatniej wymianie jak chciałem kupić zaśpiewali mi 100 PLN za komplet na przód, wiec dałem spokój. Wymieniłem w ASO za niecałe 140 PLN razem z tylną i są super, a śmigam na nich od września zeszłego roku.

Także może ASO, można też wymienić w niektórych modelach same gumki :lol:

Opublikowano

Bo z tego co się ostatnio dowiedziałem w sklepach są inne "Bosch-e" niż w ASO.

Jest chyba ten sam problem co z Castrolem.

Opublikowano
Z tego co slyszalem to te wycieraczki nie sa niczego warte :twisted: (strasznie rozmazuja )

Ja to widze na przedniej szybie, jak pada. I slysze to silencio. nastepne beda inne. Nie sa fatalne, ale nie jestem do konca z nich zadowolony.

A.

Co do Silencio, to nie wiem, ale Silencio XTRM, są według mnie warte swej ceny. Cicho, dokładnie i ich wygląd - to co mi się podoba. Jeszcze dostałem od nich nagrodę gwaratnowaną po ich zakupie i wziąłem udział w losowaniu :smile: - po miesiącu przyszła całkiem niezła kurtka zimowa. Szkoda tylko, że na prawej piersi samej kurtki i podpinki (oddzielna bluza polarowa) logo VALEO - osobiście nie lubię takich rzeczy.

Opublikowano

Mimo mojego dość wyrazistego protestu ojciec założył mi jakieś supermarketowe "badziewie" za dychę .... i powiem Wam, że mam już miesiąc i zachowują się lepiej niż te BOSHa, które były wcześniej .... wiem, że trudno uwierzyć, bo sama jestem w szoku :eek:

Opublikowano

A czy da sie te silencio xtrm zamontowac do A4 z 2003 roku(produkcja przed listopadem)?Bo chyba maja one inne zaczepy?

Opublikowano
A czy da sie te silencio xtrm zamontowac do A4 z 2003 roku(produkcja przed listopadem)?Bo chyba maja one inne zaczepy?

Da sie tylko szukaj tych wycieraczek do swojego modelu (B6) ktore nieco roznia sie od tych z B5 :wink:

Opublikowano

Co do Silenco - to muszę powiedzieć że są cholernie wrażliwe na ustawienie. Od pasażera żbiera mi rewelacyjnie a od kierowcy sporo odstaje od sąsiadki. Co do tego wskaźnika zurzycia to mżńa go o kant d. ... wymieniałem obie na raz oczywiście a od strony kierowcy zaczęa sie robić ta kropeczka żółta bo słońce dokłdnie na nią świeciło. Wiec to troszkę oszustwo z tą kropeczką.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.