Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

THX

[ Dodano: 23-12-2006, 17:07 ]

Wycieraczki do B5 mają mieć wymiary

A) ori 2 x 53cm z tym ze prawa wycieraczka (pasazera )mus byc wygieta w delikatny łuk, patrzac na samochod od przodu to ona tak jak by sie uśmiechala

B) lewa 53 cm a prawa 51(zwykła)

Kupiłem zestaw B Valeo silencio, ciekawe jak sie spisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawiam nad valeo silenco podobnie sa b.dobre :)

Kupiłem zestaw B Valeo silencio, ciekawe jak sie spisze
ile dales??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A) ori 2 x 53cm z tym ze prawa wycieraczka (pasazera )mus byc wygieta w delikatny łuk, patrzac na samochod od przodu to ona tak jak by sie uśmiechala

hmmm poprzednie Boscha moje rzeczywiście miały jedną wygiętą a teraz mam najnowsze Boscha Twin kupione w Germanach i tam sa obie proste :027: (zresztą są do d*py poprzednie stare Bosche były o niebo lepsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

61 ale jeszcze ich nie testowalem wiem nie wiem czy sa faktycznie takie dobre jak mowia ale to chyab najrozsadniejszy stosunek ceny do ajkosci potem to juz trzeba polozyc od 120 w gore

brales z allegro??jak tak to pokaz link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawiam nad valeo silenco podobnie sa b.dobre :)
Kupiłem zestaw B Valeo silencio, ciekawe jak sie spisze
ile dales??

Silencio to maja ale w nazwie.

Piszcza mi jak cholera na szybie (przy wiekszej ilosci wody/deszczu), a i ze zbieraniem wody tez nie jest rewelacja jak na nowki. Oczywiscie stare to byla tragedia, ale pewnie troche juz przeszly (bosch). Dodam tylko, ze szyba z przodu jest nieorginalna.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do silencio trzeba zmieniać ramiona czy pasują standardowe?[A4 B6 avant 2003r]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokupujesz do modelu, maja roznorakie zaczepy

Na przód faktycznie użyłem nowe wraz z wycieraczkami ale na tlnią już nie bardzo mi nowy zaczep podpadował i użyłem stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszalem to te wycieraczki nie sa niczego warte :twisted: (strasznie rozmazuja )

Ja to widze na przedniej szybie, jak pada. I slysze to silencio. nastepne beda inne. Nie sa fatalne, ale nie jestem do konca z nich zadowolony.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez używałem Boscha ale ostatnio schodzą trochę na psy.

Przy ostatniej wymianie jak chciałem kupić zaśpiewali mi 100 PLN za komplet na przód, wiec dałem spokój. Wymieniłem w ASO za niecałe 140 PLN razem z tylną i są super, a śmigam na nich od września zeszłego roku.

Także może ASO, można też wymienić w niektórych modelach same gumki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszalem to te wycieraczki nie sa niczego warte :twisted: (strasznie rozmazuja )

Ja to widze na przedniej szybie, jak pada. I slysze to silencio. nastepne beda inne. Nie sa fatalne, ale nie jestem do konca z nich zadowolony.

A.

Co do Silencio, to nie wiem, ale Silencio XTRM, są według mnie warte swej ceny. Cicho, dokładnie i ich wygląd - to co mi się podoba. Jeszcze dostałem od nich nagrodę gwaratnowaną po ich zakupie i wziąłem udział w losowaniu :smile: - po miesiącu przyszła całkiem niezła kurtka zimowa. Szkoda tylko, że na prawej piersi samej kurtki i podpinki (oddzielna bluza polarowa) logo VALEO - osobiście nie lubię takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo mojego dość wyrazistego protestu ojciec założył mi jakieś supermarketowe "badziewie" za dychę .... i powiem Wam, że mam już miesiąc i zachowują się lepiej niż te BOSHa, które były wcześniej .... wiem, że trudno uwierzyć, bo sama jestem w szoku :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy da sie te silencio xtrm zamontowac do A4 z 2003 roku(produkcja przed listopadem)?Bo chyba maja one inne zaczepy?

Da sie tylko szukaj tych wycieraczek do swojego modelu (B6) ktore nieco roznia sie od tych z B5 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Silenco - to muszę powiedzieć że są cholernie wrażliwe na ustawienie. Od pasażera żbiera mi rewelacyjnie a od kierowcy sporo odstaje od sąsiadki. Co do tego wskaźnika zurzycia to mżńa go o kant d. ... wymieniałem obie na raz oczywiście a od strony kierowcy zaczęa sie robić ta kropeczka żółta bo słońce dokłdnie na nią świeciło. Wiec to troszkę oszustwo z tą kropeczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...