Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

THX

[ Dodano: 23-12-2006, 17:07 ]

Wycieraczki do B5 mają mieć wymiary

A) ori 2 x 53cm z tym ze prawa wycieraczka (pasazera )mus byc wygieta w delikatny łuk, patrzac na samochod od przodu to ona tak jak by sie uśmiechala

B) lewa 53 cm a prawa 51(zwykła)

Kupiłem zestaw B Valeo silencio, ciekawe jak sie spisze

Witam mam A4 po II lifcie (2000r.) i mam takie rozmiary wycieraczek : str.kierowcy 55cm(prosta ze spoilerem VALEO), str.pasażera 53cm(lekko wygięta w łuk VALEO). Czy po lifcie sa takie wymiary czy po prostu ktoś takie założył? Z tego co wiem to 55cm+53cm są w A6 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX

[ Dodano: 23-12-2006, 17:07 ]

Wycieraczki do B5 mają mieć wymiary

A) ori 2 x 53cm z tym ze prawa wycieraczka (pasazera )mus byc wygieta w delikatny łuk, patrzac na samochod od przodu to ona tak jak by sie uśmiechala

B) lewa 53 cm a prawa 51(zwykła)

Kupiłem zestaw B Valeo silencio, ciekawe jak sie spisze

Witam mam A4 po II lifcie (2000r.) i mam takie rozmiary wycieraczek : str.kierowcy 55cm(prosta ze spoilerem VALEO), str.pasażera 53cm(lekko wygięta w łuk VALEO). Czy po lifcie sa takie wymiary czy po prostu ktoś takie założył? Z tego co wiem to 55cm+53cm są w A6 :mysli:

jesli pasazera masz wygieta to dobrze bo szyba z brzegu (nad nakleika z nr rejstracyjnym) jest zaokrąglona, co do długości to nie jestem pewien jakie zmiany po II lifcie doszły, ale jeśli "mieszczą" sie miedzy uszczelkami to byl zostawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień temu kupiłem wycieraczki płaskie mot-gum wycierają super ,tylko jest mały problem ze stroną pasażera - jest prosta a powinna być wygięta i przez to chrobocze jak stara[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 15:05_________________________________________________da się jakoś temu zaradzić oprócz wymiany na odpowiednią ?

dodam, że słychać ją tylko jak powraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień temu kupiłem wycieraczki płaskie mot-gum wycierają super ,tylko jest mały problem ze stroną pasażera - jest prosta a powinna być wygięta i przez to chrobocze jak stara[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 15:05_________________________________________________da się jakoś temu zaradzić oprócz wymiany na odpowiednią ?

dodam, że słychać ją tylko jak powraca

sprawdź docisk, ja miałem ten sam problem i po naciągnięciu sprężyn poprawiło się :decayed:

a wycieraczki kupiłem u kolegi TOM77 (nie pamiętam marki) i muszę przyznać że są spoko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO jak tą srężynę naciągałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaniasty

Testowałem KAGERy i wypadły gorzej niż te spod marketu bo za te i za te dałem ok 40PLN.

KAGERy szybko zaczęły zostawiać smugi, a sprzedawca twierdził że to prawie to samo co bosh więc spróbowałem...po raz ostatni. nie kupujcie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Mam od lipca zwykłe Valeo po 20 zł za sztuke i powiem że to najlepsze wycieraczki jakie miałem. Mój kolega który ma sklep motoryzacyjny powiedział żeby Bosch`a omijać szerokim łukiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście śmigam od jakiegoś czasu na Valeo. Zbierają się zaje..... 100% zadowolenia. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Mot-Gum. Od lat używam tych wycieraczek w różnych samochodach i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Nie są drogie a ich jakość jest b.dobra. Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby wytrzymały mniej niż rok czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może polecić jakiegoś sprzedawcę wycieraczek (w dobrej cenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem z rok temu w OBI po 9,99 za sztukę hulają do dziś i jestem zadowolony, ciche nie świszczą, nie cioraja po szybie, jestem zadowolony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...