Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupiłem VALEO i są do BANI :thumbdown: :thumbdown: od nowości zle scieraly teraz przymierzam się do zmiany ale nie wiem na co :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo masz w swojej B7 silnik ALT 2.0, dobrze widzę? Były takie montowane do B7?

Sory za OT.

Tak mam. A co? Ja też sorry za OT.

ja kupiłem VALEO i są do BANI :thumbdown: :thumbdown: od nowości zle scieraly teraz przymierzam się do zmiany ale nie wiem na co :gwizdanie:

Bosch!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem A4 zmieniłem wycieraczki na Boscha i nie wytrzymały pół roku od tamtej pory jeżdzę tylko na WALEO jestem bardzo zadowolony te mam już półtora roku i nie ukrywam że w czasie tej zimy nieraz śnieg szorowaly na szybie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy coś takiego jest na forum, ale można zrobić w tym wątku ankietę dotyczącą polecanych wycieraczek.

Na pewno ułatwilibyśmy wybór niektórym forumowiczom.

A tak jedni mówią, że Valeo, drudzy, że tylko Bosch, a następni kupują w Tesco pierwsze lepsze i też są dobre :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a następni kupują w Tesco pierwsze lepsze i też są dobre :).

Do A4 B7 nie kupisz wycieraczki w Tesco, bo te wycieraczki mają nietypowe mocowanie. Takie wycieraczki z tego co wiem robi raczej tylko: SWF, Bosch i Valeo. Inni producenci nie produkują wycieraczek z takim mocowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a następni kupują w Tesco pierwsze lepsze i też są dobre :).

Do A4 B7 nie kupisz wycieraczki w Tesco, bo te wycieraczki mają nietypowe mocowanie. Takie wycieraczki z tego co wiem robi raczej tylko: SWF, Bosch i Valeo. Inni producenci nie produkują wycieraczek z takim mocowaniem.

W [b6] z 2004r. też już takie były , więc już aż tak nie płacz , według mnie są duuuużo lepsze od ich "poprzedniczek' , zresztą niejeden już rezał podmiankę zwykłych na "Aero" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaczę, bo ciężko kupić. Na byle stacji benzynowej nie znajdę ;(

To napisz do TOM77 :wink4: Ja kupowałem w zeszłym roku , kpl. VALEO 99 zł , polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe Boscha. Chodzi o to, że gdy nagle zaczną się sypać, powiedzmy, guma się oderwie i na gwałt będę musiał wymienić, to nie znajdę wycieraczek na stacji benzynowej czy w dużych sklepach. Z tego wniosek, że wymianę trzeba w jakimś stopniu zaplanować i zamówić sobie wcześniej.

Swoją drogą robert, serio nie piszczą Ci te Valeo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem niedawno ten model piór Valeo w wyszukiwarkę i gdzieć tam na ceneo czy w jakimś sklepie internetowym na 15 opinii 13 było negatywnych, głównie że głośne i rozmazują. Po takich opiniach zamówiłem z marszu Boscha i chwalę sobie jak na razie. Wziąłbym polskiego Motguma, ale nie produkują tego typu mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze były by SWF ( takie pakują jako ORI , ale to i tak jakby nie było Valeo ) ... ale są drogie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem aerotwin i jak ktoś wcześniej pisał - wystarczyły na rok, wcześniej miałem valeo i były dłużej wiec polecam z tych dwóch valeo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tzw. banany chyba "no name" i nie sa złe, ale przy większych prędkościach, w zasadzie powyżej 70-80 km/h nie wycierają dobrze. Wymiana na zwykłe ze spojlerem załatwi sprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...