Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po sprzedaży Audi przyszedł czas na coś mniej wygodnego, za to prowadzącego się dużo lepiej :>

Wersja GSR, produkcja 2011, gwarancja, polski salon, bla bla.

img1583lg.jpg

Mody:

- pasy szelkowe 4pkt schroth

- przewody hamulcowe w stalowym oplocie goodridge

- gumy tylnego dyfra ralliart

- vortex carbon

- felgi Braid FullRace A 18x8 + różne slicki do upalania

- stabilizatory whiteline (przód + tył)

- rozpórka tylna górna summit

- carbonowe nawiewy na hamulce

- carbonowe wyloty powietrza z błotnika

- gałka AMS

- dolot + górna rura IC INJEN

- dokładka przedniego zderzaka rexpeed

- klocki hamulcowe Carbone Lorraine RC5+ (przód + tył)

- intercooler AMS

- downpipe AMS

- testpipe

- wydech INVIDIA N1 racing na jedną stronę

- wtryski deutsch werks 850

- chlapacze rally armor

- felgi VOLK TE37

Opublikowano
:shocked::good:
Opublikowano

X mi się zawsze podobały, choć IX bardziej do mnie przemawiało.. niemniej jednak zazdroszczę auta :wink4:

Opublikowano

Zabrze? Firma leasingowa, czy siedzisz teraz na Śląsku? W sumie to ostatnio często widuje w okolicach chorzowa/katowic białą ewkę - trzeba zwrócić uwagę na rejestrację :good:

Opublikowano
  • Autor

Leasing, aczkolwiek auto się właśnie przerejestrowuje w stolicy :wink4:

Opublikowano

Kopara opada :shocked:

Jaka moc jak to jeździ?

Opublikowano

jest ogień :kox::slina:

Opublikowano

a z czysta koni. Mój wujek miał takiego... jaką masz skrzynie w nim? bo wujas miał 6-cio biegowy automat z tiptronic'iem :sick3:

Opublikowano
  • Autor

GSR ma manualną skrzyniępięciobiegową :wink4:

Opublikowano

GSR ma manualną skrzynię pięciobiegową :wink4:

dzięki bogu, bo ten tiptronic średnio pasował do takiego auta... wcześniej wujek miał EVO 8 360 koni, to to dopiero latało :decayed: widzę wlepkę 4 turbo na skrzydle, bardzo dobry serwis EVO i Subaraków, Polecam!

Opublikowano

Bajk :notworthy::kox::notworthy:

czerwona była teraz biała idziesz w barwy narodowe :good: :good:

ps zazdroszczę fury :gwizdanie:

Opublikowano

Bajk fura za***ista , tylko końcówki wydechów słabe - reszta OK :good:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 10:15_________________________________________________Z drugiej strony po co Ci takie auto jak ty jezdzic nie potrafisz ??? :decayed:

Opublikowano

:drool: :drool: :drool: :drool:

Pogratulowac, a ponoc kryzys jest :decayed:

Opublikowano

Bajk to teraz wszystkie blaszki Twoje na miachu :decayed:

Graty :good::kox:

Opublikowano
  • Autor

Bajk to teraz wszystkie blaszki Twoje na miachu :decayed:

Graty :good::kox:

Ty się lepiej szykuj na walkę z alcantarą i tym paździochem, bo trzeba środek doprowadzićdo ładu :evil:

Opublikowano

Wow, niezła zmiana. 300KM w serii. :good: Jak wrażenia z jakości wykonania środka po przesiadce z audi? :naughty: Myślałem, że w nowych evo 6-biegowa skrzynia jest standardem.

Opublikowano

Bajk to teraz wszystkie blaszki Twoje na miachu :decayed:

Graty :good::kox:

Ty się lepiej szykuj na walkę z alcantarą i tym paździochem, bo trzeba środek doprowadzić do ładu :evil:

Przecież to auto jest nowe :decayed: Swędzi Cię d*pa znowu na jakieś tuningi :tongue4::naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Środek jak to w japońcach - d*py nie urywa, ale spróbuję poprawić..

W EVO X nie ma manualnej skrzyni 6.. tylko 5 - na trasach słaba opcja bardzo :rolleyes:

Opublikowano

Czemu lancer, a nie np taka subaryna? -> http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-sti-C22305123.html

Jest skrzynia 6-ka, boxer - brzmienie, większa pojemność i wg mnie wygląd lepszy. :tongue4::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.