Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

img0319j.jpg

nowe blachy odebrane :decayed:

Opublikowano

a od czego taka rejestracja? :decayed:

Opublikowano

a od czego taka rejestracja? :decayed:

była to wziął :polew:

Opublikowano

Zawsze mnie dziwią osoby które są skłonne zapłacić 1000 zł za napis na tablcy rejestracyjnej... :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

traktuję to jako reklamęfirmy :wink4:

Opublikowano

fakturę wziąłeś?

Opublikowano
  • Autor

fakturę za to dostanę od firmy leasingowej :wink4:

Opublikowano

kiedy moge wpasc obadac ? :)

Opublikowano
  • Autor

w przyszłym tygodniu :wink4: wpadnę może na spota [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 17:17_________________________________________________swoją drogą jak to jest z tym W? - dostałem W1 - czy to świadczy o tym, że ktoś ma W0? :mysli:

Opublikowano

najwyrazniej, zapytaj w urzedzie

...wydaje mi sie, ze ostatnio widzialem na miescie jakiegos Lanosa W0 ABSEC :decayed:

Opublikowano

Graty zakupu :wink4:

Opublikowano

Zawsze mnie dziwią osoby które są skłonne zapłacić 1000 zł za napis na tablcy rejestracyjnej... :naughty::decayed:

Dokładnie. W Anglii to jeszcze ma sens, bo tam taką tablicę można mieć na własność, nawet po sprzedaży auta. Można ją również odsprzedać i to czasami za grubą kasę. Najdroższe tablice w Anglii kosztują nawet £300tys np. takie <a href="https://www.newreg.co.uk/secure/buy/index.html?registration=RM%201&marketingId1=homepage&marketingId2=text">"RM I"</a> lub <a href="https://www.newreg.co.uk/secure/buy/index.html?registration=F%208&marketingId1=homepage&marketingId2=text">"F8"</a>. Na wyspach to dobry biznes. W magazynie "Autocar", który kupuję na końcu jest zawsze kilka stron z ofertami za grube £££. No i w polskich może być tylko 5 znaków i musi być litera regionu z cyfrą. Trochę to bez sensu, bo chcesz mieć prywatny napis, a musi być na początku np. "W1".

Opublikowano

Fajna suka :naughty:

Opublikowano

no daje rade to auto :wink4:

Opublikowano

zazdroszczę Ci tej fury, jest kozak

Opublikowano

dostałem W1 - czy to świadczy o tym, że ktoś ma W0?

na tym filmiku e30 ma rej W0 :wink4:

Opublikowano

dostałem W1 - czy to świadczy o tym, że ktoś ma W0?

na tym filmiku e30 ma rej W0 :wink4:

To znaczy, że jest pierwszą osobą, która ma taką rejestrację czyli E30, każda następna będzie miała W1,W2,W3... Bajk ma W1 ponieważ, ktoś przed nim zrobił sobie rejestracje ABSEC. To tak w kwestii wyjaśnienia :)

Opublikowano

dostałem W1 - czy to świadczy o tym, że ktoś ma W0?

na tym filmiku e30 ma rej W0 :wink4:

To znaczy, że jest pierwszą osobą, która ma taką rejestrację czyli E30, każda następna będzie miała W1,W2,W3... Bajk ma W1 ponieważ, ktoś przed nim zrobił sobie rejestracje ABSEC. To tak w kwestii wyjaśnienia :)

dokładnie :good:

bajk jak to się mówi "Moc Piekielna" :evil: :evil: :evil:

Graty furmanki :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

dostałem W1 - czy to świadczy o tym, że ktoś ma W0?

na tym filmiku e30 ma rej W0 :wink4:

To znaczy, że jest pierwszą osobą, która ma taką rejestrację czyli E30, każda następna będzie miała W1,W2,W3... Bajk ma W1 ponieważ, ktoś przed nim zrobił sobie rejestracje ABSEC. To tak w kwestii wyjaśnienia :)

a to nie skumalem :bag: :gwizdanie:
Opublikowano

A niech Cię... a ja czekałem aż dasz cynk na fb że autko już jest :tongue4: Po pierwsze gratulacje, biały jest bardzo wporzo, unikatowe. Po drugie od razu ze startu prośba o odpowiedź czy to prawda że GSR ma seryjnie zawieszenie które chcę kupić do B7 czyli Bilstein i Eibach Pro i jeśli tak to jak się tym jeździ w porównaniu do B7 :wink4: dzięki

...rozumiem że to nie jest wersja GSR ATTACK limitowana do 10 sztuk ?

http://www.auto-motor-i-sport.pl/wiadomosci/Mitsubishi-Lancer-Evo-X-GSR-GT360-ATTACK-MR-GT330-9450.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.